Buková komoda LUCCA

Buková komoda LUCCA je vyrobena z bukového masívního dřeva.

Komoda z masívu LUCCA je masivní celodřevěná komoda ošetřena voskem. Celá výroba je prováděna ručně a velmi precizně s důrazem na detail. Masivní hranoly 7,5x7,5cm zaručují pevnost a stabilitu.

Pro inspiraci nahlédněte do naší sekce realizací.

Barevné provedení
Dvířka
Horní deska
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů Zvolte variantu
Kód: RDMK1/A/MS/DV RDMK1/B/MS/DV RDMK1/A/CS/DV RDMK1/B/CS/DV RDMK1/A/DD/DV RDMK1/B/DD/DV RDMK1/A/MS/EV RDMK1/B/MS/EV RDMK1/A/CS/EV RDMK1/B/CS/EV RDMK1/A/DD/EV RDMK1/B/DD/EV RDMK1/A/MS/KV RDMK1/B/MS/KV RDMK1/A/CS/KV RDMK1/B/CS/KV RDMK1/A/DD/KV RDMK1/B/DD/KV RDMK1/A/MS/MV RDMK1/B/MS/MV RDMK1/A/CS/MV RDMK1/B/CS/MV RDMK1/A/DD/MV RDMK1/B/DD/MV RDMK1/A/MS/OV RDMK1/B/MS/OV RDMK1/A/CS/OV RDMK1/B/CS/OV RDMK1/A/DD/OV RDMK1/B/DD/OV RDMK1/A/MS/BZV RDMK1/B/MS/BZV RDMK1/A/CS/BZV RDMK1/B/CS/BZV RDMK1/A/DD/BZV RDMK1/B/DD/BZV Zvolte variantu
19 340 Kč –9 % 17 582 Kč
Kategorie: Kolekce RODAN
Výška: 88 cm
Hloubka: 55 cm
Šířka: 100 cm
Materiál: bukový masiv
Dodáváno: v celku
Hmotnost: 55 kg
Komoda K 1 kostka
Akce Novinka Tip
19 340 Kč –9 %

Buková komoda LUCCA K1 z masivu

Buková komoda LUCCA je prostornou masivní komodou, která se stane dominantou každé ložnice, obývacího pokoje nebo pracovny. Je ručně vyrobena z bukového masivu a ošetřena voskem. Přírodní vosk je zvýrazní jemnou kresbu bukové dřeva. Komodu nabízíme v několika nejoblíbenějších barevných odstínech. Dřevo je krásně tónované a přitom si zachovává svou přirozenost. Na voskování je kladen velký důraz, proto je vše prováděno ručně, poctivou řemeslnickou prací. 

Komoda LUCCA má na výšku 88cm, šířka 100cm a hloubka je 55cm. Komoda má tři hluboké šuplíky s tlumeným zavíráním a plným výsuvem. Výška šuplíku je 20cm a šířka 85cm . Zadní část komody je vyrobena z dřevěné dýhy. Prostor pod komodou měří 10 cm a rám je vyroben z hranolů o rozměrech 7,5 cm x 7,5 cm.

Nábytek z kolekce Rodan lze na zakázku vyrobit v atypickém rozměru. Další možnost úpravy je lakování nebo ošetření bílou barvou ( +20% ). Pokud si přejete jiný rozměr nebo jakoukoli jinou možnost než nabízíme, pak nám prosím napište na info@nabytekvkostce.cz

Bukový nábytek Rodan je ve standardu dodáván bez úchytek, kdy dveře a šuplíky mají elegantní zaoblení pro jednoduché otvíraní. 

Bukový nábytek Rodan je možno vyrobit s frézovanou horní deskou - typ A anebo s rovnou deskou - typ B (standard).  Taktéž je možnost objednat dvířka s úchytkami viz fotografie. 

Buková komoda LUCCA je součástí luxusní kolekce nábytku z bukového masívu RODAN, která Vás přesvědčí, že v jednoduchém vzezření se opravdu skrývá více, než čekáte. V bukové kolekci Rodan nabízíme postelekomodyskříně, vitríny, stoly i televizní nebo konferenční stolky. Každý kus nábytku je propracován k dokonalosti, za to vděčíme poctivým řemeslníkům, kteří se s každým kusem dřeva doslova mazlí. V každém kuse nechávají svůj podpis. Vše provádějí ručně od hrubého opracování, až po nanesení vosku, proto je tento nábytek tak výjimečným. Bukovou komodu, můžete libovolně kombinovat s dalším bukovým nábytkem z řady Rodan. Podle svých představ si můžete ve stejném designu vytvořit originální pracovnuložnici nebo obývací pokojBukový masív z řady Rodan je vhodný pro ty, kdo oceňuje přirozenou krásu a jednoduchost.

Rozměr hranolů: 7,5x7,5 cm
Výška nožek: 10 cm
Výška šuplíku z vnější strany: 20 cm
Výška šuplíku z vnitřní strany: 14 cm
Hloubka šuplíku z vnitřní strany: 46,5 cm
Boky šuplíků: 2 cm bukový masiv 

Vzhledem k vysoké hmotnosti nábytku je nutné, aby si zákazník při dovozu zajistil pomoc dalších 2 osob.

Ošetřování a údržba:

  • nábytek je vyroben z masívu (vyjma kování a úchytek) a lze jej zařadit mezi ekologické výrobky
  • zadní část skříní, vitrín, komod a také dna zásuvek jsou z dýhy tl.5mm
  •  nábytek je ošetřen přírodním voskem s barevným pigmentem
  • odlišnosti v odstínech - suky a nerovnosti jsou přirozenými vlastnostmi dřeva
  • při styku s ostrými předměty může být povrch mechanicky poškozen; poškození lze odstranit přebroušením a zavoskováním povrchu poškozeného místa (tuto činnost doporučujeme svěřit odborníkovi)
  • voskovaný nábytek je nutné ošetřovat přípravky s obsahem přírodního vosku, které dávají nábytku přirozený vzhled a chrání jeho povrch
  • přípravky je nutno nanášet na povrch výhradně pomocí měkkého hadříku (bavlna)
  • pravidelné ošetřování nábytku má pozitivní vliv na jeho vzhled a životnost
  • dřevo díky přírodní úpravě povrchu má antistatické vlastnosti a zabraňuje usedání prachu

Nechte se inspirovat realizaci našich spokojených zákazníků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: