Bukový televizní stolek BENETTO


Bukový televizní stolek BENETTO je kvalitní Tv stolek z ušlechtilého masivního 100% bukového dřeva, který Vám poslouží i jako menší odkládací komoda.

Bukový televizní stolek BENETTO nabízí dostatek místo pro uložení vašich drobností a poskytne dostatečnou plochu pro Vaši televizi.

Tv stolek BENETTO je vyroben z bukového dřeva a ošetřen voskem.

Barevné provedení
Dvířka
Horní deska
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů Zvolte variantu
Kód: RDMK6/A/MS/DV RDMK6/B/MS/DV RDMK6/A/CS/DV RDMK6/B/CS/DV RDMK6/A/DD/DV RDMK6/B/DD/DV RDMK6/A/MS/EV RDMK6/B/MS/EV RDMK6/A/CS/EV RDMK6/B/CS/EV RDMK6/A/DD/EV RDMK6/B/DD/EV RDMK6/A/MS/KV RDMK6/B/MS/KV RDMK6/A/CS/KV RDMK6/B/CS/KV RDMK6/A/DD/KV RDMK6/B/DD/KV 5RDMK6/A/MS/MV RDMK6/B/MS/MV RDMK6/A/CS/MV RDMK6/B/CS/MV RDMK6/A/DD/MV RDMK6/B/DD/MV RDMK6/A/MS/ORV RDMK6/B/MS/ORV RDMK6/A/CS/ORV RDMK6/B/CS/ORV RDMK6/A/DD/ORV RDMK6/B/DD/ORV RDMK6/A/MS/BZV RDMK6/B/MS/BZV RDMK6/A/CS/BZV RDMK6/B/CS/BZV RDMK6/A/DD/BZV RDMK6/B/DD/BZV Zvolte variantu
19 500 Kč –9 % 17 728 Kč
Kategorie: Pracovny
Výška: 56 cm
Hloubka: 55 cm
Šířka: 155 cm
Dodací lhůta: RD 4 - 6 týdnů
Materiál: bukový masiv
Dodáváno: v celku
Komoda buk K 6 nabytek v kostce
Akce Výroba na míru
19 500 Kč –9 %

Bukový televizní stolek BENETTO

je prostorný tv stolek o rozměrech 56x155x55 a je vyroben z masivního bukového dřeva. Masivní rám má průřez 7,5x7,5 cm. Na pravé a levé straně jsou dvířka, která lze vyplnit čirým sklem, mléčným sklem nebo dřevem. Za dvířky (v35xš46cm) jsou výklenky, každý s jednou policí. Dvířka jsou opatřeny kováním s tlumeným zavíráním.  V zadní části televizního stolku je použita dřevěná dýha.

Televizní stolek nabízíme v několika nejoblíbenějších barevných odstínech. Dřevo je krásně tónované a přitom si zachovává svou přirozenost. Na voskování je kladen velký důraz, proto je vše prováděno ručně, poctivou řemeslnickou prací. Výhodou televizního stolku BENETTO  jsou jeho vysoké nožky, které dovolí robotickému vysavači snadný přistup do prostor pod nábytkem a tím zaručí dokonalý úklid.

Bukový televizní stolek je možno vyrobit s frézovanou horní deskou - typ A nebo s hladkou deskou - typ B ( standard ) 

Bukový nábytek Rodan je ve standardu dodáván ve variantě bez  úchytů, kdy dveře a šuplíky mají elegantní výřez pro jednoduché otvíraní. Taktéž je možnost objednat dvířka s úchytkami viz fotografie. 

V rámci objednávky nabízíme taktéž osvětlení, které zvýrazní eleganci bukového nábytku. ( osvětlení není v ceně - prosím napište požadavek do objednávky )

Nábytek z kolekce Rodan , jehož součásti je i komoda BENETTO lze na zakázku vyrobit v atypickém rozměru. Další možnost úpravy je lakování nebo ošetření bílou barvou ( +20% ). Pokud si přejete jiný rozměr nebo jakoukoli jinou možnost než nabízíme, pak nám prosím napište na info@nabytekvkostce.cz

Bukový televizní stolek BENETTO je součástí luxusní kolekce nábytku z bukového masívu RODAN, která Vás přesvědčí, že v jednoduchém vzezření se opravdu skrývá více, než čekáte. V bukové kolekci Rodan nabízíme postelekomodyskříně, vitríny, stoly i televizní nebo konferenční stolky. Každý kus nábytku je propracován k dokonalosti, za to vděčíme poctivým řemeslníkům, kteří se s každým kusem dřeva doslova mazlí. V každém kuse nechávají svůj podpis. Vše provádějí ručně od hrubého opracování, až po nanesení vosku, proto je tento nábytek tak výjimečným. Bukovou komodu, můžete libovolně kombinovat s dalším bukovým nábytkem z řady Rodan. Podle svých představ si můžete ve stejném designu vytvořit originální pracovnuložnici nebo obývací pokojBukový masív z řady Rodan je vhodný pro ty, kdo oceňuje přirozenou krásu a jednoduchost.

Vzhledem k vysoké hmotnosti nábytku je nutné, aby si zákazník při dovozu zajistil pomoc dalších 2 osob.

Ošetřování a údržba:

  • nábytek je vyroben z masívu (vyjma kování a úchytek) a lze jej zařadit mezi ekologické výrobky
  • zadní část skříní, vitrín, komod a také dna zásuvek jsou z dýhy tl.5mm
  •  nábytek je ošetřen přírodním voskem s barevným pigmentem
  • odlišnosti v odstínech - suky a nerovnosti jsou přirozenými vlastnostmi dřeva
  • při styku s ostrými předměty může být povrch mechanicky poškozen; poškození lze odstranit přebroušením a zavoskováním povrchu poškozeného místa (tuto činnost doporučujeme svěřit odborníkovi)
  • voskovaný nábytek je nutné ošetřovat přípravky s obsahem přírodního vosku, které dávají nábytku přirozený vzhled a chrání jeho povrch
  • přípravky je nutno nanášet na povrch výhradně pomocí měkkého hadříku (bavlna)
  • pravidelné ošetřování nábytku má pozitivní vliv na jeho vzhled a životnost
  • dřevo díky přírodní úpravě povrchu má antistatické vlastnosti a zabraňuje usedání prachu

Nechte se inspirovat realizaci našich spokojených zákazníků.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
B Avatar autora | 6.3.2024
TV stolek je opravdu krásný super koupě nakonec jsme doobjednali i konferenční stolek, manželka je spokojená a já taky. Všem doporučuji, nákup i dodání na jedničku super firma.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: