Buková komoda CARA

Buková komoda CARA je masívní komoda z kolekce bukového nábytku Rodan, která vyniká svým dokonalým designem. Zárukou kvality je poctivé řemeslnické zpracování.

Buková komoda CARA je zrozena z lásky k poctivému řemeslu. Každý kus dřeva této luxusní komody je opracován ručně.

Buková komoda CARA je vyrobena ze 100% masivu.

Barevné provedení
Dvířka
Horní deska
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů Zvolte variantu
Kód: RDMK7/A/MS/DV RDMK7/B/MS/DV RDMK7/A/CS/DV RDMK7/B/CS/DV RDMK7/A/DD/DV RDMK7/B/DD/DV RDMK7/A/MS/EV RDMK7/B/MS/EV RDMK7/A/CS/EV RDMK7/B/CS/EV RDMK7/A/DD/EV RDMK7/B/DD/EV RDMK7/A/MS/KV RDMK7/B/MS/KV RDMK7/A/CS/KV RDMK7/B/CS/KV RDMK7/A/DD/KV RDMK7/B/DD/KV RDMK7/A/MS/MV RDMK7/B/MS/MV RDMK7/A/CS/MV RDMK7/B/CS/MV RDMK7/A/DD/MV RDMK7/B/DD/MV RDMK7/A/MS/ORV RDMK7/B/MS/ORV RDMK7/A/CS/ORV RDMK7/B/CS/ORV RDMK7/A/DD/ORV RDMK7/B/DD/ORV RDMK7/A/MS/BZV RDMK7/B/MS/BZV RDMK7/A/CS/BZV RDMK7/B/CS/BZV RDMK7/A/DD/BZV RDMK7/B/DD/BZV Zvolte variantu
21 370 Kč –9 % 19 428 Kč
Kategorie: Kolekce RODAN
Výška: 69 cm
Hloubka: 55 cm
Šířka: 155 cm
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: vosk
Materiál: bukový masiv
komoda K 7 bukova nabytek v kostce
Akce Výroba na míru
21 370 Kč –9 %

Buková komoda CARA K7 z masivu

výška 69cm, šířka 155cm, hloubka 55cm

Buková komoda CARA je prostornou masivní komodou, která se stane dominantou každé ložnice nebo pracovny. Je ručně vyrobena z bukového masivního dřeva a ošetřena voskem, aby se zachovala její přirozená podoba na dlouhou dobu.

Masivní rám má průřez 7,5x7,5 cm. Na pravé a levé straně jsou dvířka (v48xš46cm) s tichým nebo-li tlumeným zavíráním, která lze vyplnit čirým sklem, mléčným sklem nebo dřevem. Za dvířky se nachází jedna polička. 

Komodu nabízíme v několika nejoblíbenějších barevných odstínech. Dřevo je krásně tónované a přitom si zachovává svou přirozenost. Na voskování je kladen velký důraz, proto je vše prováděno ručně, poctivou řemeslnickou prací.  Komoda CARA skvěle poslouží i jako prostorný TV stolek. Výhodou této luxusní komody jsou její vysoké nožky 10cm, které dovolí robotickému vysavači snadný přistup do prostor pod komodou a tím zaručí dokonalý úklid.

V rámci objednávky nabízíme taktéž osvětlení, které zvýrazní eleganci bukového nábytku. ( osvětlení není v ceně - prosím napište požadavek do objednávky )

Nábytek z kolekce Rodan , jehož součásti je i komoda CARA lze na zakázku vyrobit v atypickém rozměru. Další možnost úpravy je lakování nebo ošetření bílou barvou ( +20% ). Pokud si přejete jiný rozměr nebo jakoukoli jinou možnost než nabízíme, pak nám prosím napište na info@nabytekvkostce.cz

Bukový nábytek Rodan je ve standardu dodáván ve variantě bez  úchytů, kdy dveře a šuplíky mají elegantní výřez pro jednoduché otvíraní. Taktéž je možnost objednat dvířka s úchytkami viz fotografie. 

Bukový komodu je možno vyrobit s frézovanou horní deskou - typ A nebo s hladkou deskou - typ B ( standard ) 

Buková komoda CARA je součástí luxusní kolekce nábytku z bukového masívu RODAN, která Vás přesvědčí, že v jednoduchém vzezření se opravdu skrývá více, než čekáte. V bukové kolekci Rodan nabízíme postelekomodyskříně, vitríny, stoly i televizní nebo konferenční stolky. Každý kus nábytku je propracován k dokonalosti, za to vděčíme poctivým řemeslníkům, kteří se s každým kusem dřeva doslova mazlí. V každém kuse nechávají svůj podpis. Vše provádějí ručně od hrubého opracování, až po nanesení vosku, proto je tento nábytek tak výjimečným. Bukovou komodu, můžete libovolně kombinovat s dalším bukovým nábytkem z řady Rodan. Podle svých představ si můžete ve stejném designu vytvořit originální pracovnuložnici nebo obývací pokojBukový masív z řady Rodan je vhodný pro ty, kdo oceňuje přirozenou krásu a jednoduchost.

Rozměr hranolů: 7,5x7,5 cm
Výška nožek: 10 cm
Výška šuplíku z vnější strany: 19 cm
Výška šuplíku z vnitřní strany: 14 cm
Hloubka šuplíku z vnitřní strany: 46,5 cm
Boky šuplíků: 2 cm bukový masiv

Vzhledem k vysoké hmotnosti nábytku je nutné, aby si zákazník při dovozu zajistil pomoc dalších 2 osob.

Ošetřování a údržba:

  • nábytek je vyroben z masívu (vyjma kování a úchytek) a lze jej zařadit mezi ekologické výrobky
  • zadní část skříní, vitrín, komod a také dna zásuvek jsou z dýhy tl.5mm
  •  nábytek je ošetřen přírodním voskem s barevným pigmentem
  • odlišnosti v odstínech - suky a nerovnosti jsou přirozenými vlastnostmi dřeva
  • při styku s ostrými předměty může být povrch mechanicky poškozen; poškození lze odstranit přebroušením a zavoskováním povrchu poškozeného místa (tuto činnost doporučujeme svěřit odborníkovi)
  • voskovaný nábytek je nutné ošetřovat přípravky s obsahem přírodního vosku, které dávají nábytku přirozený vzhled a chrání jeho povrch
  • přípravky je nutno nanášet na povrch výhradně pomocí měkkého hadříku (bavlna)
  • pravidelné ošetřování nábytku má pozitivní vliv na jeho vzhled a životnost
  • dřevo díky přírodní úpravě povrchu má antistatické vlastnosti a zabraňuje usedání prachu

Nechte se inspirovat realizaci našich spokojených zákazníků.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 1.3.2024
Veliká spokojenost jsem z této kolekce nábytku nadšená, obývací pokoj je krásně útulný, z této kolekce máme již 2 komody a vitrínu . Vřele doporučuji. Naprostá spokojenost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: