Bukový psací stůl MAURA B1

Bukový psací stůl MAURA je dokonalým spojením funkčnosti a elegantního designu, ideální pro každou pracovnu či domácí kancelář. Psací stůl MAURA je vyroben z kvalitního bukového masivu, což mu dodává pevnost a odolnost vůči každodennímu používání. Jeho čisté linie a minimalistický vzhled se snadno začlení do různých interiérů od moderních po ty tradiční.

 

 

Barevné provedení
Dvířka
Horní deska
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů RD 8-10 týdnů Zvolte variantu
Kód: RDMB1/A/MS/DV RDMB1/B/MS/DV RDMB1/A/CS/DV RDMB1/B/CS/DV RDMB1/A/DD/DV RDMB1//DD/DV RDMB1/A/MS/EV RDMB1/B/MS/EV RDMB1/A/CS/EV RDMB1/B/CS/EV RDMB1/A/DD/EV RDMB1/B/DD/EV RDMB1/A/MS/KV RDMB1/B/MS/KV RDMB1/A/CS/KV RDMB1/B/CS/KV RDMB1/A/DD/KV RDMB1/B/DD/KV RDMB1/A/MS/MV RDMB1/B/MS/MV RDMB1/A/CS/MV RDMB1/B/CS/MV RDMB1/A/DD/MV RDMB1/B/DD/MV RDMB1/A/MS/ORV RDMB1/B/MS/ORV RDMB1/A/CS/ORV RDMB1/B/CS/ORV RDMB1/A/DD/ORV RDMB1/B/DD/ORV RDMB1/A/MS/BZV RDMB1/B/MS/BZV RDMB1/A/CS/BZV RDMB1/B/CS/BZV RDMB1/A/DD/BZV RDMB1/B/DD/BZV Zvolte variantu
28 750 Kč –9 % 26 136,36 Kč
Kategorie: Kolekce RODAN
Výška: 78 cm
Hloubka: 65 cm
Šířka: 135 cm
Materiál: bukový masiv
Dodáváno: v celku

Bukový psací stůl MAURA z masivního bukového dřeva

Bukový psací stůl MAURA bude dozajista dominovat v každé pracovně, dětskému anebo studentskému pokoji. Je ručně vyroben z bukového masivního dřeva (rozměr hranolů 7,5x7,5 cm) a ošetřen voskem, aby se zachovala jeho přirozená podoba na dlouhou dobu. Psací stůl nabízíme v několika nejoblíbenějších barevných odstínech. Dřevo je krásně tónované a přitom si zachovává svou přirozenost. Na voskování je kladen velký důraz, proto je vše prováděno ručně, poctivou řemeslnickou prací.  Bukový psací stůl MAURA nabízí dostatek prostoru pro pohodlnou práci s počítačem, psaní, nebo kreativní činnosti, zatímco jeho praktické zásuvky poskytují úložný prostor pro kancelářské potřeby a dokumenty, udržující pracovní plochu organizovanou a uklizenou. Tento psací stůl se stane nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem vašeho domova.

Bukový psací stůl MAURA je možno vyrobit s frézovanou horní deskou - typ A anebo s rovnou deskou - typ B (standard).  Taktéž je možnost objednat dvířka s úchytkami viz fotografie. 

Bukový psací stůl MAURA obsahuje stolek nabízí policové skříňky a šuplíky. V prostřední části se nachází vysouvací prostor na klávesnici.

Nábytek z kolekce Rodan lze na zakázku vyrobit v atypickém rozměru. Další možnost úpravy je lakování nebo ošetření bílou barvou ( +20% ). Pokud si přejete jiný rozměr nebo jakoukoli jinou možnost než nabízíme, pak nám prosím napište na info@nabytekvkostce.cz

Bukový nábytek Rodan je ve standardu dodáván bez úchytek, kdy dveře a šuplíky mají elegantní zaoblení pro jednoduché otvíraní. 

Bukový psací stůl MAURA je součástí luxusní kolekce nábytku z bukového masívu RODAN, která Vás přesvědčí, že v jednoduchém vzezření se opravdu skrývá více, než čekáte. V bukové kolekci Rodan nabízíme postelekomodyskříně, vitríny, stoly i televizní nebo konferenční stolky. Každý kus nábytku je propracován k dokonalosti, za to vděčíme poctivým řemeslníkům, kteří se s každým kusem dřeva doslova mazlí. V každém kuse nechávají svůj podpis. Vše provádějí ručně od hrubého opracování, až po nanesení vosku, proto je tento nábytek tak výjimečným. Bukovou komodu, můžete libovolně kombinovat s dalším bukovým nábytkem z řady Rodan. Podle svých představ si můžete ve stejném designu vytvořit originální pracovnuložnici nebo obývací pokojBukový masív z řady Rodan je vhodný pro ty, kdo oceňuje přirozenou krásu a jednoduchost.

Vzhledem k vysoké hmotnosti nábytku je nutné, aby si zákazník při dovozu zajistil pomoc dalších 2 osob.

Ošetřování a údržba:

  • nábytek je vyroben z masívu (vyjma kování a úchytek) a lze jej zařadit mezi ekologické výrobky
  • zadní část skříní, vitrín, komod a také dna zásuvek jsou z dýhy tl.5mm
  •  nábytek je ošetřen přírodním voskem s barevným pigmentem
  • odlišnosti v odstínech - suky a nerovnosti jsou přirozenými vlastnostmi dřeva
  • při styku s ostrými předměty může být povrch mechanicky poškozen; poškození lze odstranit přebroušením a zavoskováním povrchu poškozeného místa (tuto činnost doporučujeme svěřit odborníkovi)
  • voskovaný nábytek je nutné ošetřovat přípravky s obsahem přírodního vosku, které dávají nábytku přirozený vzhled a chrání jeho povrch
  • přípravky je nutno nanášet na povrch výhradně pomocí měkkého hadříku (bavlna)
  • pravidelné ošetřování nábytku má pozitivní vliv na jeho vzhled a životnost
  • dřevo díky přírodní úpravě povrchu má antistatické vlastnosti a zabraňuje usedání prachu

Nechte se inspirovat realizaci našich spokojených zákazníků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: