Buková komoda EMILIANO

Buková komoda EMILIANO je splněným snem každého domova.

Tako moderní komoda z masivu Vám nabízí potřebný úložný prostor na cokoliv si jen pomyslíte, aniž by jste museli slevit ze svých požadavků na kvalitní materiál a profesionální řemeslnické zpracování.

Buková komoda EMILIANO je vyrobena ze 100% masivu.

Barevné provedení
Dvířka
Horní deska
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů Zvolte variantu
Kód: RDMK2/A/MS/DV RDMK2/B/MS/DV RDMK2/A/CS/DV RDMK2/B/CS/DV RDMK2/A/DD/DV RDMK2/B/DD/DV RDMK2/A/MS/EV RDMK2/B/MS/EV RDMK2/A/CS/EV RDMK2/B/CS/EV RDMK2/A/DD/EV RDMK2/B/DD/EV RDMK2/A/MS/KV RDMK2/B/MS/KV RDMK2/A/CS/KV RDMK2/B/CS/KV RDMK2/A/DD/KV RDMK2/B/DD/KV RDMK2/A/MS/MV RDMK2/B/MS/MV RDMK2/A/CS/MV RDMK2/B/CS/MV RDMK2/A/DD/MV RDMK2/B/DD/MV RDMK2/A/MS/ORV RDMK2/B/MS/ORV RDMK2/A/CS/ORV RDMK2/B/CS/ORV RDMK2/A/DD/ORV RDMK2/B/DD/ORV RDMK2/A/MS/BZV RDMK2/B/MS/BZV RDMK2/A/CS/BZV RDMK2/B/CS/BZV RDMK2/A/DD/BZV RDMK2/B/DD/BZV Zvolte variantu
22 990 Kč –9 % 20 900 Kč
Kategorie: Kolekce RODAN
Výška: 113 cm
Hloubka: 55 cm
Šířka: 108 cm
Materiál: bukový masiv
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: vosk
Komoda K 2 kostka
Akce Novinka Výroba na míru
22 990 Kč –9 %

Buková komoda EMILIANO K2 z tichým zavíráním

výška 113cm, šířka 108cm, hloubka 55cm

Komoda EMILIANO je naše nejprodávanější komoda z kolekce Rodan . Komoda EMILIANO je vysoká 113cm a na šířku má 108cm. Hloubka komody je 55 cm a je vyrobena z masivního bukového dřeva. Komoda standardně obsahuje čtyři šuplíky (v23cm, š46cm) v horní části s tlumeným zavíráním a plným výsuvem. Pod šuplíky jsou dvoje dvířka (46X46cn) taktéž s tlumeným zavíráním. Ve vnější části za dveřmi se nachází jedna dřevěná police. Dveře mohou být vyplněny čirým sklem, mléčným sklem nebo dřevem.

Výhodou této luxusní komody EMILIANO jsou její vysoké nožky (10 cm), které dovolí robotickému vysavači snadný přistup do prostor pod komodou a tím zaručí dokonalý úklid. 

Buková komoda EMILIANO je masivní komoda, která se stane dominantou každé ložnice, obývacího pokoje nebo pracovny. Komoda je ručně vyrobena z bukového masivního dřeva a ošetřena voskem, aby se zachovala její přirozená podoba na dlouhou dobu. Komodu nabízíme v několika nejoblíbenějších barevných odstínech. Dřevo je krásně tónované a přitom si zachovává svou přirozenost. Na voskování je kladen velký důraz, proto je vše prováděno ručně, poctivou řemeslnickou prací. 

V rámci objednávky nabízíme taktéž osvětlení, které zvýrazní eleganci bukového nábytku. ( osvětlení není v ceně - prosím napište požadavek do objednávky )

Nábytek z kolekce Rodan lze na zakázku vyrobit v atypickém rozměru. Další možnost úpravy je lakování nebo ošetření bílou barvou ( +20% ). Pokud si přejete jiný rozměr nebo jakoukoli jinou možnost než nabízíme, pak nám prosím napište na info@nabytekvkostce.cz

 Bukový nábytek Rodan je ve standardu dodáván bez úchytek, kdy dveře a šuplíky mají elegantní zaoblení pro jednoduché otvíraní. 

Bukový nábytek Rodan je možno vyrobit s frézovanou horní deskou - typ A nebo s hladkou deskou - typ B ( standard ) .  Taktéž je možnost objednat dvířka s úchytkami viz fotografie. . 

Buková komoda EMILIANO je součástí luxusní kolekce nábytku z bukového masívu RODAN, která Vás přesvědčí, že v jednoduchém vzezření se opravdu skrývá více, než čekáte. V bukové kolekci Rodan nabízíme postelekomodyskříně, vitríny, stoly i televizní nebo konferenční stolky. Každý kus nábytku je propracován k dokonalosti, za to vděčíme poctivým řemeslníkům, kteří se s každým kusem dřeva doslova mazlí. V každém kuse nechávají svůj podpis. Vše provádějí ručně od hrubého opracování, až po nanesení vosku, proto je tento nábytek tak výjimečným. Bukovou komodu, můžete libovolně kombinovat s dalším bukovým nábytkem z řady Rodan. Podle svých představ si můžete ve stejném designu vytvořit originální pracovnuložnici nebo obývací pokojBukový masív z řady Rodan je vhodný pro ty, kdo oceňuje přirozenou krásu a jednoduchost.

Rozměr hranolů: 7,5x7,5 cm
Výška nožek: 10 cm
Výška šuplíku z vnější strany: 23 cm
Výška šuplíku z vnitřní strany: 14 cm
Hloubka šuplíku z vnitřní strany: 46,5 cm
Boky šuplíků: 2 cm masiv

Vzhledem k vysoké hmotnosti nábytku je nutné, aby si zákazník při dovozu zajistil pomoc dalších 2 osob.

Ošetřování a údržba:

 • nábytek je vyroben z masívu (vyjma kování a úchytek) a lze jej zařadit mezi ekologické výrobky
 • zadní část skříní, vitrín, komod a také dna zásuvek jsou z dýhy tl.5mm
 •  nábytek je ošetřen přírodním voskem s barevným pigmentem
 • odlišnosti v odstínech - suky a nerovnosti jsou přirozenými vlastnostmi dřeva
 • voskovaný nábytek je nutné ošetřovat přípravky s obsahem přírodního vosku, které dávají nábytku přirozený vzhled a chrání jeho povrch
 • přípravky je nutno nanášet na povrch výhradně pomocí měkkého hadříku (bavlna)
 • pravidelné ošetřování nábytku má pozitivní vliv na jeho vzhled a životnost
 • dřevo díky přírodní úpravě povrchu má antistatické vlastnosti a zabraňuje usedání prachu

Nechte se inspirovat realizaci našich spokojených zákazníků.

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole: