Buková komoda Neapoli

Buková komoda NEAPOLI je dokonalou kombinaci kvality, elegance a praktičnosti. Naše buková komoda NEAPOLI je prostorná komoda s čtyřmi dvířky a tichým zavíráním vyrobena ze 100% masívu.

Naše komoda přináší do vašeho domova teplý a přírodní pocit díky vysoce kvalitnímu bukovému dřevu, které je známé svou pevností a jemnou kresbou dřeva.

Barevné provedení
Dvířka
Horní deska
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů Zvolte variantu
Kód: RDMK3/A/MS/DV RDMK3/B/MS/DV RDMK3/A/CS/DV RDMK3/B/CS/DV RDMK3/A/DD/DV RDMK3/B/DD/DV RDMK3/A/MS/EV RDMK3/B/MS/EV RDMK3/A/CS/EV RDMK3/B/CS/EV RDMK3/A/DD/EV RDMK3/B/DD/EV RDMK3/A/MS/KV RDMK3/B/MS/KV RDMK3/A/CS/KV RDMK3/B/CS/KV RDMK3/A/DD/KV RDMK3/B/DD/KV RDMK3/A/MS/MV RDMK3/B/MS/MV RDMK3/A/CS/MV RDMK3/B/CS/MV RDMK3/A/DD/MV RDMK3/B/DD/MV RDMK3/A/MS/ORV RDMK3/B/MS/ORV RDMK3/A/CS/ORV RDMK3/B/CS/ORV RDMK3/A/DD/ORV RDMK3/B/DD/ORV RDMK3/A/MS/BZV RDMK3/B/MS/BZV RDMK3/A/CS/BZV RDMK3/B/CS/BZV RDMK3/A/DD/BZV RDMK3/B/DD/BZV Zvolte variantu
27 870 Kč –9 % 25 337 Kč
Kategorie: Pracovny
Výška: 80 cm
Hloubka: 55 cm
Šířka: 200 cm
Dodací lhůta: RD 4 - 6 týdnů
Materiál: bukový masiv
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: vosk
Komoda K 3 kostka
Akce Výroba na míru
27 870 Kč –9 %

Masivní buková komoda NEAPOLI K3

Buková Komoda NEAPOLI  o rozměrech v80xš200xh55 cm je vyrobena z masivního bukového dřeva.  Masivní rám tvoří hranol o tloušťce 7,5x7,5 cm. Komoda NEAPOLI má  4 dveře (v59xš46cm) s tichým zavíráním, které mohou být vyplněny průhledným sklem, mléčným sklem nebo dřevem. Za bočními dveřmi jsou menší oddíly a za středními dveřmi je jeden velký prostor, každý z nich má jednu dřevěnou polici. V zadní části komody je použita dřevěná dýha.

Výhodou naší luxusní komody NEAPOLI jsou její vysoké nožky (10 cm), které dovolí robotickému vysavači snadný přistup do prostor pod komodou a tím zaručí dokonalý úklid. 

V rámci objednávky nabízíme taktéž osvětlení, které zvýrazní eleganci bukového nábytku. ( osvětlení není v ceně - prosím napište požadavek do objednávky )

Nábytek z kolekce Rodan lze na zakázku vyrobit v atypickém rozměru. Další možnost úpravy je lakování nebo ošetření bílou barvou ( +20% ). Pokud si přejete jiný rozměr nebo jakoukoli jinou možnost než nabízíme, pak nám prosím napište na info@nabytekvkostce.cz

Bukový nábytek Rodan je ve standardu dodáván bez úchytek, kdy dveře a šuplíky mají elegantní zaoblení pro jednoduché otvíraní. 

Bukový nábytek je možno vyrobit s frézovanou horní deskou - typ A anebo s hladkou deskou - typ B (standard).  Taktéž je možnost objednat dvířka s úchytkami viz fotografie. 

Buková komoda NEAPOLI je součástí luxusní kolekce nábytku z bukového masívu RODAN, která Vás přesvědčí, že v jednoduchém vzezření se opravdu skrývá více, než čekáte. V bukové kolekci Rodan nabízíme postele, komody, skříně, vitríny, stoly i televizní nebo konferenční stolky. Každý kus nábytku je propracován k dokonalosti, za to vděčíme poctivým řemeslníkům, kteří se s každým kusem dřeva doslova mazlí. V každém kuse nechávají svůj podpis. Vše provádějí ručně od hrubého opracování, až po nanesení vosku, proto je tento nábytek tak výjimečným. Bukovou komodu, můžete libovolně kombinovat s dalším bukovým nábytkem z řady Rodan. Podle svých představ si můžete ve stejném designu vytvořit originální pracovnuložnici nebo obývací pokojBukový masív z řady Rodan je vhodný pro ty, kdo oceňuje přirozenou krásu a jednoduchost.

Vzhledem k vysoké hmotnosti nábytku je nutné, aby si zákazník při dovozu zajistil pomoc dalších 2 osob.

Ošetřování a údržba:

 • nábytek je vyroben z masívu (vyjma kování a úchytek) a lze jej zařadit mezi ekologické výrobky
 • zadní část skříní, vitrín, komod a také dna zásuvek jsou z dýhy tl.5mm
 •  nábytek je ošetřen přírodním voskem s barevným pigmentem
 • odlišnosti v odstínech - suky a nerovnosti jsou přirozenými vlastnostmi dřeva
 • při styku s ostrými předměty může být povrch mechanicky poškozen; poškození lze odstranit přebroušením a zavoskováním povrchu poškozeného místa (tuto činnost doporučujeme svěřit odborníkovi)
 • voskovaný nábytek je nutné ošetřovat přípravky s obsahem přírodního vosku, které dávají nábytku přirozený vzhled a chrání jeho povrch
 • přípravky je nutno nanášet na povrch výhradně pomocí měkkého hadříku (bavlna)
 • pravidelné ošetřování nábytku má pozitivní vliv na jeho vzhled a životnost
 • dřevo díky přírodní úpravě povrchu má antistatické vlastnosti a zabraňuje usedání prachu

Nechte se inspirovat realizaci našich spokojených zákazníků.

  5
  1x
  4
  0x
  3
  0x
  2
  0x
  1
  0x
  Nevyplňujte toto pole:
  5
  I Avatar autora | 21.2.2024
  Buková komoda je velmi kvalitní a hezká, velká spokojenost.

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole: