Buková komoda COMO

Bukový televizní stolek COMO je tou pravou volbou pokud chcete interiér vašeho domova učinit výjimečným.

Televizní stolek z bukového dřeva COMO nabídne spoustu úložného prostoru a zároveň jeho čistá linie promění Váš obývací pokoj, pracovnu či ložnici v útulné a vkusné bydlení s nenapodobitelnou eleganci.

Barevné provedení
Dvířka
Horní deska
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů Zvolte variantu
Kód: RDMK9/A/MS/DV RDMK9/B/MS/DV RDMK9/A/CS/DV RDMK9/B/CS/DV RDMK9/A/DD/DV RDMK9/B/DD/DV RDMK9/A/MS/EV RDMK9/B/MS/EV RDMK9/A/CS/EV RDMK9/B/CS/EV RDMK9/A/DD/EV RDMK9/B/DD/EV RDMK9/A/MS/KV RDMK9/B/MS/KV RDMK9/A/CS/KV RDMK9/ABCS/KV RDMK9/A/DD/KV RDMK9/B/DD/KV RDMK9/A/MS/MV RDMK9/B/MS/MV RDMK9/A/CS/MV RDMK9/B/CS/MV RDMK9/A/DD/MV RDMK9/B/DD/MV RDMK9/A/MS/ORV RDMK9/B/MS/ORV RDMK9/A/CS/ORV RDMK9/B/CS/ORV RDMK9/A/DD/ORV RDMK9/B/DD/ORV RDMK9/A/MS/BZV RDMK9/B/MS/BZV RDMK9/A/CS/BZV RDMK9/B/CS/BZV RDMK9/A/DD/BZV RDMK9/B/DD/BZV Zvolte variantu
20 850 Kč –9 % 18 955 Kč
Kategorie: Pracovny
Výška: 56 cm
Hloubka: 55 cm
Šířka: 200 cm
Dodací lhůta: RD 4 - 6 týdnů
Materiál: bukové dřevo
Dodáváno: v celku

Bukový televizní stolek COMO K9

Televizní stolek COMO má rozměry v56xš200xh55 cm a je vyroben z masivního bukového dřeva. TV stolek je ošetřen přírodním voskem. Masivní rám tvoří hranoly o tloušťce 7,5x705 cm. V tv stolku jsou 4 dveře (v35xš46cm) s tlumeným nebo-li tichým zavíráním, které mohou být vyplněny průhledným sklem, mléčným sklem nebo dřevem. Za dveřmi jsou dvě niky, jedna po pravé a druhá po levé straně, každá s jednou dřevěnou policí. Volitelně lze do každé niky instalovat osvětlení. V zadní části televizního stolku je použita dřevěná dýha.

Výhodou televizního stolku COMO jsou jeho vysoké nožky (10 cm), které dovolí robotickému vysavači snadný přistup do prostor pod nábytkem a tím zaručí dokonalý úklid. 

V rámci objednávky nabízíme taktéž osvětlení, které zvýrazní eleganci bukového nábytku. ( osvětlení není v ceně - prosím napište požadavek do objednávky )

Nábytek z kolekce Rodan , jehož součásti je i komoda COMO lze na zakázku vyrobit v atypickém rozměru. Další možnost úpravy je lakování nebo ošetření bílou barvou ( +20% ). Pokud si přejete jiný rozměr nebo jakoukoli jinou možnost než nabízíme, pak nám prosím napište na info@nabytekvkostce.cz

Bukový nábytek Rodan je ve standardu dodáván ve variantě bez  úchytů, kdy dveře a šuplíky mají elegantní výřez pro jednoduché otvíraní. Taktéž je možnost objednat dvířka s úchytkami viz fotografie. 

Bukový nábytek je možno vyrobit s frézovanou horní deskou - typ A nebo s hladkou deskou - typ B ( standard ). 

Bukový Tv stolek COMO je součástí luxusní kolekce nábytku z bukového masívu RODAN, která Vás přesvědčí, že v jednoduchém vzezření se opravdu skrývá více, než čekáte. V bukové kolekci Rodan nabízíme postele, komody, skříně, vitríny, stoly i televizní nebo konferenční stolky. Každý kus nábytku je propracován k dokonalosti, za to vděčíme poctivým řemeslníkům, kteří se s každým kusem dřeva doslova mazlí. V každém kuse nechávají svůj podpis. Vše provádějí ručně od hrubého opracování, až po nanesení vosku, proto je tento nábytek tak výjimečným. Bukovou televizní stolek COMO, můžete libovolně kombinovat s dalším bukovým nábytkem z řady Rodan. Podle svých představ si můžete ve stejném designu vytvořit originální pracovnuložnici nebo obývací pokojBukový masív z řady Rodan je vhodný pro ty, kdo oceňuje přirozenou krásu a jednoduchost.

Vzhledem k vysoké hmotnosti nábytku je nutné, aby si zákazník při dovozu zajistil pomoc dalších 2 osob.

Ošetřování a údržba:

 • nábytek je vyroben z masívu (vyjma kování a úchytek) a lze jej zařadit mezi ekologické výrobky
 • zadní část skříní, vitrín, komod a také dna zásuvek jsou z dýhy tl.5mm
 •  nábytek je ošetřen přírodním voskem s barevným pigmentem
 • odlišnosti v odstínech - suky a nerovnosti jsou přirozenými vlastnostmi dřeva
 • při styku s ostrými předměty může být povrch mechanicky poškozen; poškození lze odstranit přebroušením a zavoskováním povrchu poškozeného místa (tuto činnost doporučujeme svěřit odborníkovi)
 • voskovaný nábytek je nutné ošetřovat přípravky s obsahem přírodního vosku, které dávají nábytku přirozený vzhled a chrání jeho povrch
 • přípravky je nutno nanášet na povrch výhradně pomocí měkkého hadříku (bavlna)
 • pravidelné ošetřování nábytku má pozitivní vliv na jeho vzhled a životnost
 • dřevo díky přírodní úpravě povrchu má antistatické vlastnosti a zabraňuje usedání prachu

Nechte se inspirovat realizaci našich spokojených zákazníků.

    Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

    Nevyplňujte toto pole:

    Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

    Nevyplňujte toto pole: