Bukový toaletní stolek MAURIO

Bukový toaletní stolek MAURIO nebo chcete-li toaletka je kosmetický stolek, který si zamiluje každá žena toužící po kousku soukromí a dostatečném prostoru při líčení a zkrášlování sebe sama.

Toaletní stolek MAURIO je skvělý společník a to díky mnoha malým šuplíkům do kterých schováte své malé cennosti.

Provedení
Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů RD 6-8 týdnů Zvolte variantu
Kód: RDMC1/A/DV RDMC1/A/EV RDMC1/A/KV RDMC1/A/MV RDMC1/A/ORV RDMC1/A/BZV RDMC1/B/DV RDMC1/B/EV RDMC1/B/KV RDMC1/B/MV RDMC1/B/ORV RDMC1/B/BZV Zvolte variantu
18 700 Kč –9 % 17 000 Kč
Kategorie: Kolekce RODAN
Výška: 78 cm
Hloubka: 55 cm
Šířka: 100 cm
Materiál: bukový masiv
Dodáváno: v celku

Bukový toaletní stolek MAURIO se zrcadlem

Tento elegantní toaletní stolek MAURIO bude dozajista dominovat v každé ložnici. Tato buková toaletka není jen praktický nábytek pro pro úžasnou ženu, ale skvěle poslouží i jako psací stůl v pracovně nebo kanceláři. Toaletní stolek MAURIO je  vyroben z bukového masivního dřeva v rozměrech v78xš100xh55 (rozměr hranolů 7,5x7,5 cm) a ošetřen přírodním voskem. Vosk je úžasný v tom, že po navoskování bukového dřeva se vynikne jeho krásná e jemná kresba. 

Bukový toaletní MAURIO je možno vyrobit s frézovanou horní deskou - typ A nebo s hladkou deskou - typ B ( standard ).  Taktéž je možnost objednat dvířka s úchytkami viz fotografie. 

Bukový toaletní MAURIO nabízí krásné zrcadlo, které však netvoří jeden kus nábytku - je dodáváno zvlášť a je jen na Vás, zda si zrcadlo upevníte na stěnu anebo necháte volně položené na toaletce, opřené o stěnu. 

Toaletku MAURIO nabízíme v několika nejoblíbenějších barevných odstínech. Dřevo je krásně tónované a přitom si zachovává svou přirozenost. Na voskování je kladen velký důraz, proto je vše prováděno ručně, poctivou řemeslnickou prací.

Nábytek z kolekce Rodan , jehož součásti je i bukový toaletní MAURIO lze na zakázku vyrobit v atypickém rozměru. Další možnost úpravy je lakování nebo ošetření bílou barvou ( +20% ). Pokud si přejete jiný rozměr nebo jakoukoli jinou možnost než nabízíme, pak nám prosím napište na info@nabytekvkostce.cz

Bukový toaletní MAURIO obsahuje stolek se šuplíky s tlumeným zavíráním a plným výsuvem.  a zrcadlo (70x70 cm).  

Bukový toaletní MAURIO je součástí luxusní kolekce nábytku z bukového masívu RODAN,

je součástí luxusní kolekce nábytku z bukového masívu RODAN, která Vás přesvědčí, že v jednoduchém designu se opravdu skrývá více, než čekáte. V bukové kolekci Rodan nabízíme postelekomodyskříně, vitríny, stoly i televizní nebo konferenční stolky. Každý kus nábytku je propracován k dokonalosti, za to vděčíme poctivým řemeslníkům, kteří se s každým kusem dřeva doslova mazlí. V každém kuse nechávají svůj podpis. Vše provádějí ručně od hrubého opracování, až po nanesení vosku, proto je tento nábytek tak výjimečným. Bukovou komodu, můžete libovolně kombinovat s dalším bukovým nábytkem z řady Rodan. Podle svých představ si můžete ve stejném designu vytvořit originální pracovnuložnici nebo obývací pokojBukový masív z řady Rodan je vhodný pro ty, kdo oceňuje přirozenou krásu a jednoduchost.

Vzhledem k vysoké hmotnosti nábytku je nutné, aby si zákazník při dovozu zajistil pomoc dalších 2 osob.

Ošetřování a údržba:

  • nábytek je vyroben z masívu (vyjma kování a úchytek) a lze jej zařadit mezi ekologické výrobky
  • zadní část skříní, vitrín, komod a také dna zásuvek jsou z dýhy tl.5mm
  •  nábytek je ošetřen přírodním voskem s barevným pigmentem
  • odlišnosti v odstínech - suky a nerovnosti jsou přirozenými vlastnostmi dřeva
  • při styku s ostrými předměty může být povrch mechanicky poškozen; poškození lze odstranit přebroušením a zavoskováním povrchu poškozeného místa (tuto činnost doporučujeme svěřit odborníkovi)
  • voskovaný nábytek je nutné ošetřovat přípravky s obsahem přírodního vosku, které dávají nábytku přirozený vzhled a chrání jeho povrch
  • přípravky je nutno nanášet na povrch výhradně pomocí měkkého hadříku (bavlna)
  • pravidelné ošetřování nábytku má pozitivní vliv na jeho vzhled a životnost
  • dřevo díky přírodní úpravě povrchu má antistatické vlastnosti a zabraňuje usedání prachu

Nechte se inspirovat realizaci našich spokojených zákazníků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: