Břízová skříň LEORA W3

Břízová šatní skříň LEORA Vám poskytne velké prostory na celou Vaši garderobu a navíc bude originálním exemplářem s vůní přírody. Je vytvořena z břízového dřeva, rukama pečlivých řemeslnických odborníků, kteří do své práce dávají opravdu vše. Prošla jejich rukama od hrubého zpracování, až po konečnou úpravu voskem.


Skříň LEORA je skříň s duší, přesvědčte se sami!

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů Zvolte variantu
Kód: RDMW3SZ/P RDMW3SZ/B RDMW3SZ/D RDMW3SZ/O RDMW3SZ/E RDMW3SZ/M RDMW3SZ/K Zvolte variantu
29 878 Kč 34 360 Kč 29 878 Kč 29 878 Kč 29 878 Kč 29 878 Kč 29 878 Kč od 29 878 Kč –2 % 29 320 Kč 33 723 Kč 29 320 Kč 29 320 Kč 29 320 Kč 29 320 Kč 29 320 Kč od 29 320 Kč
Kategorie: Kolekce RODAN
Kód produktu: RDMW3SZ
Výška: 195 cm
Hloubka: 60 cm
Šířka: 150 cm
Dodací lhůta: RD 4 - 6 týdnů
Materiál: břízový masiv
Dodáváno: v demontu
Břízová skříň LEORA W3 (Barevné provedení Dub)
29 878 Kč 34 360 Kč 29 878 Kč 29 878 Kč 29 878 Kč 29 878 Kč 29 878 Kč od 29 878 Kč –2 %

Břízová skříň LEORA je velká masivní šatní skříň, která se stane dominantou každé ložnice, obývacího pokoje nebo pracovny. Je ručně vyrobena z břízového masivního dřeva (rozměr hranolů 7x7 cm) a ošetřena voskem, aby se zachovala její přirozená podoba na dlouhou dobu. Skříň nabízíme v několika nejoblíbenějších barevných odstínech. Dřevo je krásně tónované a přitom si zachovává svou přirozenost. Na voskování je kladen velký důraz, proto je vše prováděno ručně, poctivou řemeslnickou prací. Na Vaše přání je možno objednat skříň s mechanizmem tichého zavírání BLUM (400kč za jeden pár).


Kombinovaná skříň LEORA nabízí praktické úložné prostory v podobě šatní tyče schované za dvojitými dveřmi. V jednodveřové menší části se nacházejí police. Dveře vlastní praktické úchyty moderního designu. Výhodou této luxusní skříně jsou její vysoké nožky, které dovolí robotickému vysavači snadný přistup do prostor pod komodou a tím zaručí dokonalý úklid.


Břízová skříň LEORA je součástí luxusní kolekce nábytku z břízového masívu RODAN, která Vás přesvědčí, že v jednoduchém vzezření se opravdu skrývá více, než čekáte. Každý kus nábytku je propracován k dokonalosti, za to vděčíme poctivým řemeslníkům, kteří se s každým kusem dřeva doslova mazlí. V každém kuse nechávají svůj podpis. Vše provádějí ručně od hrubého opracování, až po nanesení vosku, proto je tento nábytek tak výjimečným. Břízovou skříň, můžete libovolně kombinovat s dalším břízovým nábytkem z řady Rodan. Podle svých představ si můžete ve stejném designu vytvořit originální pracovnuložnici nebo obývací pokojBřízový masív z řady Rodan je vhodný pro ty, kdo oceňuje přirozenou krásu a jednoduchost.


Vzhledem k vysoké hmotnosti nábytku je nutné, aby si zákazník při dovozu zajistil pomoc dalších 2 osob.


Ošetřování a údržba:  • nábytek je vyroben z masívu - břízy (vyjma kování a úchytek) a lze jej zařadit mezi ekologické výrobky

  • zadní část skříní, vitrín, komod a také dna zásuvek jsou z břízové dýhy tl.5mm

  • nábytek je ošetřen přírodním voskem s barevným pigmentem

  • odlišnosti v odstínech - suky, praskliny a nerovnosti jsou přirozenými vlastnostmi dřeva

  • nábytek je nutno chránit před vlhkostí a vodou (doporučená hodnota relativní vlhkosti vzduchu v místnosti je 60% +- 5% a teploty 22°C +- 4°C)

  • při styku s ostrými předměty může být povrch mechanicky poškozen; poškození lze odstranit přebroušením a zavoskováním povrchu poškozeného místa (tuto činnost doporučujeme svěřit odborníkovi)

  • voskovaný nábytek je nutné ošetřovat přípravky s obsahem přírodního vosku, které dávají nábytku přirozený vzhled a chrání jeho povrch

  • přípravky je nutno nanášet na povrch výhradně pomocí měkkého hadříku (bavlna)

  • pravidelné ošetřování nábytku má pozitivní vliv na jeho vzhled a životnost

  • dřevo díky přírodní úpravě povrchu má antistatické vlastnosti a zabraňuje usedání prachu


Nechte se inspirovat realizaci našich spokojených zákazníků!


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: