Bukový jídelní stůl FIDELIO S3

Bukový jídelní stůl FIDELIO bude tichým svědkem Vašich rodinných oslav či každodenního rodinného života, a zároveň bude dbát o komfort tak, abyste byli nadmíru spokojeni.

Bukové dřevo s krásnou a osobitou strukturou se ve spojení s rukama řemeslníků, kteří se doslova mazlili s každým kusem dřeva od hrubého zpracování až po konečnou úpravu, stali součástí zrodu nesmrtelného a bytelného stolu.

Rozměr stolu
Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů Zvolte variantu
Kód: RDMS3/140/D RDMS3/140/E RDMS3/140/K RDMS3/140/M RDMS3/140/OR RDMS3/140/BZO RDMS3/200/D RDMS3/200/E RDMS3/200/K RDMS3/200/M RDMS3/200/OR RDMS3/200/BZO Zvolte variantu
15 440 Kč 15 440 Kč 15 440 Kč 15 440 Kč 15 440 Kč 15 440 Kč 20 180 Kč 20 180 Kč 20 180 Kč 20 180 Kč 20 180 Kč 20 180 Kč od 15 440 Kč
Kategorie: Kolekce RODAN
Kód produktu: RDMS3
Výška: 75 cm
Dodací lhůta: RD 4 - 6 týdnů
Materiál: bukový masiv
Dodáváno: v demontu
Povrchová úprava: Vosk
Břízový jídelní stůl FIDELIO S3 (rozměr stolu 140 x 80 cm)
Akce
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Bukový jídelní stůl FIDELIO z masivního dřeva

Bukový jídelní stůl FIDELIO je kvalitní a velmi bytelný jídelní stůl, který se stane dominantou každé jídelny. Je ručně vyroben z bukového masivního dřeva a ošetřen voskem, aby se zachovala jeho přirozená podoba na dlouhou dobu. Stůl nabízíme v několika nejoblíbenějších barevných odstínech. Dřevo je krásně tónované a přitom si zachovává svou přirozenost. Na voskování je kladen velký důraz, proto je vše prováděno ručně, poctivou řemeslnickou prací.  

Bukový jídelní stůl FIDELIO je možné prodloužit o 2x 50cm a to tak, že z každé strany lze vložit prodlužovací část - viz obrázek. Tento typ se vyrábí na zakázku. 

Břízový jídelní stůl FIDELIO nabízíme v celodřevěném provedení, anebo s prosklenou horní deskou.

Bukový jídelní stůl FIDELIO je součástí luxusní kolekce nábytku z bukového masívu RODAN, která Vás přesvědčí, že v jednoduchém vzezření se opravdu skrývá více, než čekáte. Každý kus nábytku je propracován k dokonalosti, za to vděčíme poctivým řemeslníkům, kteří se s každým kusem dřeva doslova mazlí. V každém kuse nechávají svůj podpis. Vše provádějí ručně od hrubého opracování, až po nanesení vosku, proto je tento nábytek tak výjimečným. Bukový stůl, můžete libovolně kombinovat s dalším bukovým nábytkem z řady Rodan. Podle svých představ si můžete ve stejném designu vytvořit originální pracovnuložnici nebo obývací pokojBukový masív z řady Rodan je vhodný pro ty, kdo oceňuje přirozenou krásu a jednoduchost. 

Vzhledem k vysoké hmotnosti nábytku je nutné, aby si zákazník při dovozu zajistil pomoc dalších 2 osob. 

Ošetřování a údržba:

 • nábytek je vyroben z masív (vyjma kování a úchytek) a lze jej zařadit mezi ekologické výrobky
 • zadní část skříní, vitrín, komod a také dna zásuvek jsou z dýhy tl.5mm
 • nábytek je ošetřen přírodním voskem s barevným pigmentem
 • odlišnosti v odstínech - suky, praskliny a nerovnosti jsou přirozenými vlastnostmi dřeva
 • nábytek je nutno chránit před vlhkostí a vodou (doporučená hodnota relativní vlhkosti vzduchu v místnosti je 60% +- 5% a teploty 22°C +- 4°C)
 • při styku s ostrými předměty může být povrch mechanicky poškozen; poškození lze odstranit přebroušením a zavoskováním povrchu poškozeného místa (tuto činnost doporučujeme svěřit odborníkovi)
 • voskovaný nábytek je nutné ošetřovat přípravky s obsahem přírodního vosku, které dávají nábytku přirozený vzhled a chrání jeho povrch
 • přípravky je nutno nanášet na povrch výhradně pomocí měkkého hadříku (bavlna)
 • pravidelné ošetřování nábytku má pozitivní vliv na jeho vzhled a životnost
 • dřevo díky přírodní úpravě povrchu má antistatické vlastnosti a zabraňuje usedání prach.
 • Nechte se inspirovat realizaci našich spokojených zákazníků. 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 26.1.2024
Jeho kvalitní provedení a přirozená krása předčily mé očekávání. Posezení u tohoto stolu se stalo nezapomenutelným zážitkem, ať už při rodinných večeřích nebo večírcích s přáteli. Doporučuji tento bukový stůl každému, kdo hledá kombinaci elegance, funkcionality a trvanlivosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: