Nábytek Atlanta – příroda v každém doteku

Představte si interiér, ve kterém budete rádi trávit svůj čas. Interiér, z jehož každého kouta na Vás dýchá útulnost a elegance. Interiér, kterému budete velmi rádi říkat domov. Ale abychom si takovýto domov vytvořili, musíme ho zařídit dle svých představ. Určitě se shodneme na tom, že jednoznačná pravidla pro zařizování interiérů neexistují, neboť každý vnímá to své „útulno“ tak trochu jinak. Přesto však se určitě shodneme na tom, že výsledkem by mělo být především funkční a pohodlné bydlení.

obyvaci-pokoj-atlata

Nábytek z masivu je sázka na jistotu

Zařízení interiéru, nábytek i dekorace však neplní v interiéru jen estetickou funkci. Mají rovněž i značný vliv na naši psychiku a výrazně přezpívají ke zvládnutí stresu. Je vědecky dokázáno, že právě přírodní materiály v interiérech přezpívají k naší celkové vyrovnanosti, neboť podvědomě cítíme naši sounáležitost k přírodě a hledáme, jak bychom tuto spojitost nejlépe uplatnili i v zařízení našich interiérů. Pokud tedy hledáte přírodní nábytek pro interiér Vašeho bytu, domu či kanceláře, pak je pro Vás určitě nábytek z masivního dřeva tou pravou volbou.

ložnice atlanta

Nábytek z masivu - pojďme přírodě vstříc

Zveme vás k nahlédnutí do naší kolekce Atlanta, kterou snad ani není třeba představovat. Nábytek Atlanta Vás uchvátí svým luxusním a elegantním designem. Je propracovaný do nejmenších detailů a můžete si ho užívat dlouhé éry bez ztráty na kvalitě. Exkluzivní kvalita a vrcholná užitná hodnota je na hlavní příčce tohoto nábytku. Dubové dřevo je jako my, každé má jiný charakter a je i něčím výjimečné. Každý kus nábytku je tedy trošku odlišný, jeden bude mít světlejší dřevo a méně znatelnou strukturou, další třeba s výraznějšími letokruhy ve dřevě. Nábytek  se vybírá s estetickým cítěním, díky kterému se z každého kusu nábytku stává originál. Výrazná struktura dřeva, zaoblené hrany nábytku, bezuchytkový systém zavíraní, to jsou detaily, které podtrhují jedinečný design nábytku Atlanta.

atlanta-dub-paelny-deail-2  atlanta-prirodni

Nábytek Atlanta je vyroben ze sukatého dubu, který vyniká svou ojedinělou dřevitou strukturou. Korpus nábytku je vyroben z dubové dýhy, která je rovněž přírodní materiál, o který je třeba pečovat stejně jako o dřevo. K tomuto účelu doporučujeme jakýkoliv ošetřující přípravek na dřevěný nábytek s přídavkem olejů, anebo ošetřující sadu Livos, kterou postačí aplikovat jednou za dva až tři měsíce pro jeho oživení.  Nábytek Atlanta je upraven kartáčováním - není hladký, při dotyku je cítit struktura dubového dřeva. Kartáčované povrchy navíc zdůrazňují jedinečný design masivního dřeva, dodávají útulnost a vyzdvihnou hodnotu dubového nábytku.

komoda-atlanat 49

Proč právě dubové dřevo?

Díky rozšířenosti a kvalitě tohoto dřeva se dubové dřevo považuje za jeden z nejznačnějších stromů severní polokoule. Dubové dřevo je vzhledově velmi atraktivní a je i velice pevné a tvrdé. Jeho zjevné přechody a pestré kresby uchvátí nejen vás, ale rovněž i všechny Vaše návštěvy. Dub je i velmi užitečný, jelikož dubové dřevo nenapadají škůdci a rovněž pohlcuje vlhkost. Nechte se proto unést dubovým masivním nábytkem, se kterým Vás bude každý den provázet nádherná přírodní vůně dřeva.

Dubový nábytek Atlanta nabízíme nyní za akční cenu a s dárkem pro Vás. Tak pokud toužíte vlastnit ojedinělý nábytek, který Vás bude každý den provázet svěžím designem a nádhernou vůní, je právě nyní ta pravá chvíle pro jeho pořízení.

Mohlo by Vás zajímat:

Dub a dubový nábytek

Jak správně pečovat o dřevěný nábytek.

Dubový nábytek ATLANTA v interiérech našich klientů

Masivní dřevo v moderních interiérech

Nábytek z masivu či z laminátových a dřevotřískových desek?

Komoda, nábytek prověřený časem

Průvodce výběrem té správné postele

Skříň z masívu, chytrý společník s „duší“