Objevte s námi kolekci Gialo.

Pro všechny, kteří milují nábytek z masivu, přinášíme na naše stránky dubový nábytek, se kterým Vaše předsíň i obývací pokoj určitě zazáří. Představujeme nábytek z dubového masivu, díky kterému Vás bude každodenně provázat libá vůně dřeva a svěží design v interiérech. Vždyť dubové dřevo bylo v římské, germánské i řecké kultuře používáno k rozdělávání živého ohně, jemuž byla připisována svatost a ochranná moc. Tak proč bychom si nemohli i do svého domova pořídit právě nábytek z této honosné dřeviny a vytvořit z našich interiérů kouzlený domov.

regata-187 K

Dubový nábytek je stále moderní

Kolekce Gialo může mnohé nabídnout. Minimalistický, jednoduchý design a všestranná funkčnost pro jakékoliv interiéry, kde chcete libovolně kombinovat různé kusy nábytku a vytvářet tak individuální a originální kompozice. A pokud hledáte kus nábytku, který se bude hodit do zařízení obývacího pokoje, předsíně i jídelny, který interiér nezahltí, zároveň však daruje potřebujete místo pro uložení drobností, je pro Vás dubová komoda Gialo se zásuvkou a skříňkou to pravé. Skříňka poskytne prostory pro příbory v jídelně, dokumenty v obývacím pokoji, nabíječky či klíče v předsíni. 

regata-46

 

Botník má své místo v každém interiéru

Jsou kusy nábytku, které v konkrétní místnosti určitě chybět nemohou. V ložnici určitě dominuje postel, zatímco v předsíni jednoznačně pevný a prostorný botník, který pomůže zorganizovat boty dvou, tří nebo čtyřčlenné rodiny. Botník Gialo z dubového masivu oceníte vždy, když se u vchodových dveří sejde hromada bot všech členů domácnosti.

regata-160

Police dodají šmrnc

Při vybírání nábytku do obývacího pokoje, ložnice či jídelny se kromě užitkové funkce nábytku, zaměřujeme rovněž i na funkci estetickou. Neboť kromě toho, že nám nábytek musí skýtat dostatečný prostor s uložení věcí, musí plnit rovněž i funkci dekorativní. A prostory na dekorace skýtá právě sada tří dubových polic z kolekce Gialo.

Dubové police vynikají svým minimalistickým designem a příjemnými měkkými hranami. Sada tří dřevěných polic v různých velikostech Vám umožní vytvořit si vlastní kompozici. Sami se rozhodnete, v jakém uspořádání je pověsíte na zeď. Police Gialo jsou vyrobeny z masivního dubového dřeva. Použití přírodního materiálu dodává nábytku ušlechtilý a jedinečný charakter, který jej odlišuje od nábytku vyrobeného z jiných surovin. Již dlouhou dobu je také známo, že dubové dřevo dodává nábytku odolnost a pevnost.

regata-71  regata-73

Investice do kvalitních materiálů se vyplatí

Nábytek Gialo je vyroben z 100% přírodního masivního dubového dřeva, které je známo po svou stabilitu a odolnost. To vše je dáno použitým materiálem, protože dub je jedním z nejtvrdších a nejodolnějších druhů dřevin, které oceňují truhláři a výrobci nábytku. Nábytek nabízíme v přírodním odstínu, díky čemuž je na jeho povrchu dobře patrná dřevitá kresba.

Investicí do kvalitního materiálu získáte kus nábytku, který vydrží roky a při správné péči zůstane vždy krásný a neodolatelný.

Tak co, už také máte doma nějaký exemplář z kolekce Gialo?