Dubový nábytek ATLANTA v interiérech našich klientů

ATLANTA je nábytek, který svým honosným vzhledem zaujme bezpochyby už na první pohled. Výrazná struktura dřeva, zaoblené hrany nábytku, bezúchytkový systém zavíraní - to jsou detaily, které podtrhují jeho unikátní design. Kvalitní oleje značky LIVROS, kterým je tento nábytek ošetřen, staví tuto kolekce do světla opravdového luxusu.

 

Při doteku ucítíte jeho smyslnou dřevitou kresbu a i se zavřenými očima si ho nemůžete s ničím jiným splést. Bonusem je navíc přírodní vůně dubového dřeva, která se ještě dlouho po té bude vznášet Vašimi interiéry.

Dubové dřevo je už odedávna jedno z nejžádanějších. Je velmi těžké a tvrdé, za což je vysoce ceněno a má široké uplatnění. Zároveň je velmi pevné, trvanlivé a houževnaté. Velice dobře vzdoruje nejen povětrnostním podmínkám, ale dobře snáší i střídání vlhka a sucha.

Nádherné fotografie našich milých klientů, kterým jsme dovezli hned několik kusů tohoto „dubového pokladu“, stejně jako celá realizace, jsou opravdu povedené. Na fotografiích pózuje dubový nábytek v zastoupení - dubová knihovna ATLANTA, dubový TV stolek ATLANTA, dubová vitrína ATLANTAdubový konferenční stolek ATLANTA a dubový jídelní stůl ATLANTA.

Tato neméně povedená realizace patří interiérům sympatické paní Jolanky, jejíž interiéry zdobí dubová komoda ATLANTA 44 a dubová komoda ATLANTA 45.