Realizace a inspirace 3

Realizace strana 1 | 2 | 3 |

A zase jedna z povedených realizací! Tato chaloupka se stylovým vesnickým nábytkem připomínající dění venkovského života, stojí v Netolicích. Její majitelé vsadili na osvědčený dřevěný masivní nábytek SWEET HOME a spolu se stylovými doplňky a dekoracemi vytvořili interiéry, ze kterých teplo rodinného krbu přímo vyzařuje. V těchto interiérech vévodí komoda SWEET HOME COM02, komoda SWEET HOME COM04, úložná truhla SWEET HOMEpsací stůl SWEET HOME a rustikální skříňka SWEET HOME. Velmi děkujeme za tyto krásné fotografie. A přejeme krásné bydlení :-).

  

     

Sladká snová jídelna je vlastnictvím našich vážených klientů ze Svatoslav u Brna. Velmi oblíbený jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOME D25 a jídelní lavice SWEET HOME v něžné bílé podobě, bude určitě svědkem všech rodinných oslav i každodenního chodu v domácnosti. Děkujeme a přejeme, ať Vám náš nábytek dělá radost :-).

   

Interiéry v anglickém stylu dokázala v moravských podmínkách vykouzlit majitelka domku v Uherském Hradišti, ke které putoval nábytek z kolekce SWEET HOME. Interiéry tohoto útulného domova zdobí komoda SWEET HOME COM17, rustikální stolek SWEET HOME, masivní jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOME D25, kredenc SWEET HOME D14, knihovna SWEET HOME D11, praktická komoda na víno SWEET HOME a barové židličky SWEET HOME. Barový pult si klienti nechali zhotovit u místního stolaře, my jsme dopomohli tím, že jsme zaslali barvy, aby celý koncept pokoje ladil ve stejném tonu. Vaše interiéry doslova ožily. Posíláme milé pozdravy a děkujeme.

       

     

Naši milí klienti z obce Rudník u Vrchlabí se určitě velmi rádi obklopují kvalitním dubovým nábytkem. O tom svědčí jejích „dubový interiér", ve kterém hlavní roli hraje dubová vitrína Faro, dubová komoda FARO, dubový televizní stolek FARO, konferenční stůl PORTO a dubový jídelní stůl ATLANTA. Dubový nábytek DEKORT, ze kterého pocházejí kolekce FARO, ATLANTA, POTRO a jiné, se v přírodním provedení dají snadno nakombinovat. Díky tomu lze získat originální, dosud neokoukaný interiér. Děkujeme.

     

Stylově zařízeným interiérem se pochlubil i sympatický klient Marek z Českých Budějovic, ke kterému putoval konferenční stolek SWET HOME a jídelní stůl SWEET HOME ve verzi 80x80 cm. Z  fotografií je vidno, že tento nábytek Vašemu interiéru opravdu sekne. Děkujeme…:-).

Fotografie psacího stolu k nám dorazily z města Heřmanův Městec, nacházejícího se na území pardubického kraje. Masivní psací stůl SWEET HOME D 39 je doplněn o židli SWEET HOME D 25. Rovněž děkujeme....

    ,

      

Výlet na Malou Moravu do nádherné dědiny zvané Vysoký Potok jsme podstoupili velmi rádi. Tamní klienti si u nás objednali luxusní postel z břízového masivu ROSSA. O tom, že budete spokojení jsme ani nepochybovali. A slova klientky mluví za vše: „Postel je opravdu kvalitně zpracovaná, opravdová nádhera!!!“ Posíláme pozdrav…..

 

Naši stáli klienti z obce Karolinka, které tímto velmi zdravíme, si postupně zařizují domácnost našim nábytkem z kolekce KLASIK. Jsem velmi rádi, že si k nim našli cestu i dvě skříně z masivu EMA a komoda z masivu MIRKA. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci :-).

Kolekce KLASIK se snadno umí přizpůsobit interiéru v jakémkoliv stylu. Je to nábytek, který prostě nestárne. Komoda KORA z této kolekce, zaujala své čestné místo v jídelně našich klientů z Pavlovic. Ať Vám slouží :-).

   

    

Konkurence světoznámým modelkám roste v malebném podhůří Beskyd, v obci zvaná Bystřice. Dvě malé modelky profesionálně zapózovaly na dřevěné masivní lavici SWEET HOME, kterou si jejich rodiče u nás objednali. Jste velké kočky :-). Děkujeme a přejeme příjemné prožití Vánočních svátků.

Druhá realizace je od našich milých klientů z obce Železná Ruda, která se nachází na druhém konci republiky, než již zmiňovaná obec Bystřice. Ano, naše auta brázdí kouty celé České republiky. Vzdálenost pro nás není problém. Do Železné Rudy putoval nádherný nábytek z kolekce SWEET HOME v barevné kombinace bílá-ořech. Jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOME D25, židle s područkami SWEET HOMEtaburet SWEET HOME dokonale podtrhly koncept celého interiéru. Paní domu doplnila náš nábytek o vkusné a velmi originální doplňky. Děkujeme a věříme ve Vaši spokojenost. Rovněž přejeme krásné svátky…

 

   

Masivní kredence se znova vracejí na výsluní. I naši sympatičtí klienti z malebné obce Velká nad Veličkou si tento masivní klenot pro svůj domov pořídili. A určitě udělali dobře. Kredenc DEJ27 do tohoto interiéru sedl jak poklice na hrnec. Krásně ladí, a spolu s doplňky dokonale podtrhuje oblíbený vesnický styl. Na přání našich klientů je tento masivní kredenc v barevném provedení -  dub. Děkujeme za fotografie :-). 

Rustikální bílý kredenc SWEET HOME putoval k našim milým klientům do obce Blatná. I zde zodpovědně plní svojí funkci. Těšíme se na další spolupráci…..

 

   

   

Je nám velkou ctí, že právě u našeho jídelního stolu SWEET HOME a našich jídelních židlí SWEET HOME D25 budou trávit sváteční chvíle rodiny našich klientů. I tyto realizace se moc povedly. Klienti z Uherského Hradiště si přáli stůl v barevné kombinaci bílá - přírodní. Jejich jídelní stůl má rovné nohy, celobílý stůl má nohy vyřezávané. Ano, i takové podoby může mít nábytek SWEET HOME. Děkujeme :-).

    

 

O tom, že si zvelebujete nejen interiéry, ale také Vaše zahradní prostory a venkovní posezeni, nás přesvědčili naši milí klienti, kteří se s námi podělili o tyto fotografie. Klienti z obce Dolní Břežany si u nás objednali kvalitní dřevěnou zahradní lavici THERMOOWOOD. Do Chebu pak putoval dřevěný balkonový set se stolem. Děkujeme a přejemně strávené chvíle s naším nábytkem.

 

I přestože si náš klient u nás objednal „jen“ stolek Mexicana CON07, byl velmi ochoten zdokumentovat pro nás svou dosavadní sbírku tohoto nádherného nábytku z masivního borovicového dřeva. Domov našeho klienta z BYŠICE zdobí také vitrína MEXICANA, komoda MEXICANA COM17,skříňka MEXICANA ACC53pracovní stůl MEXICANA a židle MEXICANA D25. Za ochotu a fotografie Vám náleží úpřimné díky. 

    

Výraznou dominantou v interiéru našich klientů z Turnova, se stala tato skvělá komoda. Její čisté a klasické linie působí dokonale, co říkáte? Komoda je vyrobena z masivní borovice a u nás si ji můžete pořídit ve dvou variantách, a to Komoda z masivu Klasik 24 Zita nebo Komoda z masivu Klasik 27 Věrka. A my samozřejmě děkujeme a věříme, že vám bude komoda dělat radost dlouhá léta.

K této komodě by určitě skvěle ladila i tato Prosklená vitrína z masivu 68, kterou si do svého domova pořídila sympatická klientka z Prahy. Samozřejmě velké díky.

 

Náš nábytek putoval i do malebné obce Jívová. Klienti si u nás vybrali do předsíně Předsíňovou sestavu z masívu JANA, která obsahuje zrcadlo, věšák a botník. Navíc se rozhodli pro Lavici z masivu MET411. A udělali dobře, nemyslíte? Jednotlivé kousky nábytku totiž působí přirozeně, nenuceně a hlavně stylově. Posíláme díky do Jívové.

  

  

Tuto skříňku z borovicového masivu si navrhla sama klientka z Domažlic a svou představu si nechala realizovat u nás. Spodní díl je složen z Komody z masivu Šumava 50 a vrchní je vyroben speciálně na přání naší milé klientky. I vy si můžete plnit své představy a sny o nábytku, a my se je samozřejmě pokusíme bezezbytku uskutečnit. A naší sympatické klientce přejeme další nápady a budeme jen rádi, pokud opět toto dobrodružství podnikne s námi. Děkujeme…

Bílý nábytek prostě frčí. Do svého soukromí nás nechali nahlédnout i naši klienti z Jižní Moravy, kteří si od nás nechali dovézt masivní dřevěný nábytek z kolekce SWEET HOME. Vás obývací pokoj působí velmi svěže a čistě. Děkujeme za krásné fotografie:-).Knihovna SWEET HOME, komoda SWEET HOME, která v tomto případě plní funkci jako TV stolek, vitrína SWEET HOMEkomoda na víno SWEET HOME je velmi kvalitní nábytek, vyrobený z masivního borovicového dřeva. O konečnou úpravu je postaráno díky přírodnímu vosku v dvoubarevné kombinaci. Na přání našich milých klientů je pouze vrchní deska v barvě hnědá - medová.

Fotografie ve vánoční náladě, nám zaslali titéž klienti. Jedná se o stejný interiér, jen o pár měsíců později s názvem, jak sama autorka uvedla.....ve vánoční náladě s kouzlem a duchem vánoc".

    

 

 

Výbornou volbou do této jídelny ve venkovském stylu je bezesporu tato selská jídelní lavice SWEET HOME a jídelní židle SWEET HOME D25 v barevné kombinaci bílá-ořech, které putovaly k našim klientům do Vyšní Lhoty u Frýdku. Lavice SWEET HOME i židle SWEET HOME jsou v tomto případě na přání našich milých klientů ošetřeny pouze voskem. Krásně Vám to ladí :-).

   

Tato masivní komoda DEJ 59 plní svoji zodpovědnou funkci u našich milých klientů z Prachatic. V Prachaticích se stala součástí dětského pokoje. Komoda z masivního dřeva se však hodí do i jakéhokoliv interiéru Vašeho domova. Věříme, že Vám bude tato skvělá skříňka skvělým pomocníkem :-).

     

Masivní jídelní stůl FARO se stal dominantním prvkem této nádherně zařízené jídelny, naších klientů z obce Kostelní Hlavno, se 426 obyvateli. Jídelní stůl FARO je vytvořen z masivního dubového dřeva a ošetřen přírodním voskem a olejemněmecké značky LIVOS, který je světový výrobce přírodních barev. Děkujeme za krásné fotografie, a přejeme příjemně strávené okamžiky u našeho stolu.

   

Takhle krásně si dokázali svůj vstup do domu vyšperkovat naši klienti z vísky Pchery u Kladna, kterým k srdci přirostla předsíňová stěna z masivu MET 44. Tato předsíňová stěna je vyrobena z masivní borovice a ošetřena pro svou stávající krásu bezbarvým ekologickým lakem. Určitě mi dáte za pravdu, že je nádherná! Děkujeme :-). Fotografie botníku z masivu BOR80 nám zaslali klienti z PRAHY. Rovněž děkujeme :-).

      

Není větší radosti, než když přijde na svět nový človíček. Určitě velkou radost prožívali i mladí manžele z Rosic u Brna, kteří si pro své miminko objednali bílou dětskou postýlku LENA. Věříme, že se Vaše miminko bude v této postýlce cítit jako v bavlnce. Velmi děkujeme za tyto nádherné fotografie, a ať Vám Váš drobeček dělá jen radost :-).

       

 

Cit pro detail a dokonalé harmonické cítění dokázala sympatická paní z Ústí nad Labem, která si u nás objednala velmi oblíbený nábytek SWEET HOME. Rustikální rohová vitrína SWEET HOME D12 perfektně ladí s dokonalou výmalbou obývacího pokoje stejně, jako rustikální televizní stolek SWEET HOME a závěsná skříňka SWEET HOME. V prostorách pracovny dominuje rustikální komoda SWEET HOME Dřevěný taburet SWEET HOME slouží jako stojan na tiskárnu. Výborný nápad! 

Poslední foto nám poslal klient z malebné vesničky Potěhy u Čáslavi, ke kterému putoval rustikální psací stůl SWEET HOME. Tento stůl nemá vrchní desku lakovanou.

Děkujeme za krásné fotky.  Ať se Vám krásně bydlí :-).

 

 

  

Jídelní stůl D03 Mexicana v krásném tmavém odstínu dub kouřový si našel místo v Březí, nedaleko Prahy. K jídelnímu stolu Mexicana si sami můžete zvolit nohy vyřezávané, rovné nebo Ludvík. Třetí variantu si vybrala klientka z Ostravy , kde nohy Ludvík byly součásti stolu Sweet Home D3. Židle D25 Mexicana a židle D25 z kolekce Sweet Home tvoří krásnou jídelní sestavu obou typů nábytku. Kulatý jídelní set Sweet Home D3 a židle D25 naleznete nyní v akci za zajímavé ceny.

jídelní Stůl Mexicana D3 dub kouřový Kulatý jídelní stůl D3 Mexicana Jídelní sestava Mexicana Kulatý bílý stůl Sweet Home Kulatý bílý stůl Sweet Home D3 Jídelní bílý stůl Sweet Home D3

Zručnost a smysl pro detail ukázala majitelka chalupy v obci Sazomín. Posuďte sami :-) pro vybavení chalupy si majitelé pořídili kredenc Sweet Home D14 a dle požadavků byly záda kredence také ve světle hnědém odstínu. Pro uložení svršků je zde skříň Sweet Home VIT08, Manželská postel Sweet Home ACC, jako noční stolek použili majitele k posteli taburet Sweet Home. V krásné prostorné místnosti kde dominantou je nádherná pec je umístěn jídelní set Sweet Home : jídelní stůl MES03 120x80cmjídelní židle Sweet Home D25 a bílá lavice D25 Sweet Home v délce 160cm

Rustikální Jídelní set Sweet Home Dřevěná kredenc Sweet Home D14 Selská jizba Sweet Home Bílý jídelní set Sweet Home Bílá skříň provence Sweet Home vesnický nábytek Sweet Home bílá postel vintage Sweet Home

Pro svého školáka rodiče pořídíli studentský nábytek Alex v nádherným barvách. V sestavě naleznete Skříň z masívu Alex se šuplíkem, dřevěná truhla Alex dřevěná dvoubarevná komoda Alex, regál z masívu Alex, postel z masívu 90x200cm Alex a na míru vyrobený psací stůl z masivní borovice Alex. Pokud chcete tento pokoj pro svoji holčičku pak je zde varianta dětký nábytek z masívu Mája v elegantní růžové barvě.

studentský pokoj z masívu Bílá skříň z masívu Bella bílý regál z masívu postel z masívu bílo hnědá Bílý psací stůl z masívu bílá růžová postel z masívu Mája

Nádherná sestava nábytku z kolekce Sweet Home si našla své místo v krásné obci Strakov nedaleko Litomyšle. Zde si klienti vybrali krásný bílý jídelní set Swet Home. Krásná a jednoduchá lavice Sweet Home, Jídelní židle Sweet Home SIL012 a jídelní bílý stůl Sweet Home Mes03 160x90cm. Rustikální kredenc Sweet Home D14 skvěle poslouží k uložení nejnutnějších věcí. Nádherná pec , která je dominantou celé místnosti je doladěna bílými dvířky, ktreré si zákazník nechal vyrobit u místního stolaře a my jsme z nábytkem dodali barvu a originální kování, tak aby vše ladilo. 

nábytek sweet home rustikální kredenc sweet home D14 rustikální bíly nábytek rustikální jídelní set sweet home rustikální bílá jídelna sweet home rustikální bílý nábytek sweet home Rustikální bílá lavice sweet home bílá lavice venkovský nábytek

Stylový rustikální nábytek Mexicana si pořídili klienti do obývacího pokoje. Zde si klienti vybrali Knihovny Mexicana a to rovnou dvě v různých šířkách. Užší knihovna Mexicana D11 1/2 a Rustikální knihovna Mexicana D11. Jako televizní stolek zvolili typ TV stolek Mexicana D32Do obce Švihov si klientka přála krásný rustikální stůl Mexicana D37 a k tomu si pořídila stylovou židli s opěrkami Mexicana D20. 

Velmi originálně a prakticky posloužila našmu zákazníkovi knihovna Mexacana D11. Knihovna nemusí být jen na knížky :-)

rustikální nábytek mexicana rustikální knihovna Mexicana Stylový nábytek z masívu Mexicana Televizní stolek Mexicana Rustikální regál mexicana Rustikální psací stůl Mexicana 

Rustikální voskovaný nábytek z kolekce Sweet Home, putoval ke klientům do obce Chvalčov. Rustikální knihovna Sweet Home D11 v šířce 115 cmRustikální komoda Sweet Home Com06 v barevné kombinaci bílá - hnědá, Rustikální voskovaný Tv stolek D32

Rustikální knihovna Sweet Home D11 Bílá knihovna z masívu Sweet Home D11 Rustikální komoda Sweet Home com 06  Bílá komoda Sweet Home voskovaná com 06 rustikální nábytek Sweet Home

Postel z masívu - smrk. Postel Magdaléna v Ostravě. Velice praktická postel, která do budoucna může být rozdělena na dvě jdenotlivé postele. Tuto postel najdete v kategorii postele ze smrkového masívu. Postýlka pr miminko putovala k zákazníkům do Prahy :-)

Postel z masívu Mgadaléna smrkové postele Manželská postel Magdaléna Postýlka pro miminka Kacper srdíčko

Nábytek z masívu klasik je mezi klienty oblíbený od nepaměti. Klienti z malebné vesničky Karolínka si pořídili do svého domečku komody z masívu klasik a skříň z kolekce Klasik. Komoda z masívu Eva je velmi praktická šuplíková komoda. Komoda z masívu Markéta je rozšířená o skřínku na pravé straně. Celou sestavu krásně doplnila skříň z masívu Monika.

skříň z masívu Monika skříně z masívu klasik komoda z masívu Eva komody z masívu borovice dřevěné skříně z masívu dřevěné komody z masívu

Dubový jídelní stůl Porto v délce 180 cm jsme přivezli do Prahy. Televizní stolek Porto si to namířil na druhou stranu naši vlasti a přesněji do malebné vesničky Dančovice. Dubový nábytek Porto naleznete v kategorii Dubová kolekce Porto.

Dubový jídelní stůl Porto Dubový stůl z masívu Porto tv stolek portoDubový televizní stolek Porto Tv stolek z masivu dubu Porto 

Nádherný bílý nábytek plný romantiky z kolekce Sweet Home jel ke klientům do města Klatovy. Celodřevěná skříň z masívu Sweet Home D10/3 a Elegantní bílá knihovna Sweet Home D11.

Bílá rustikální knihovna sweet home D11 Bílá šatní skříň sweet home Bílý nábytek vesnický Venkovský nábytek bílá knihovna 

Pohodlí a klidný spánek nabídla paní Martynkové z Třince buková postel Dana 180x200cm. Klientka doplnila bukovou postel Dana o noční stolky Praha , které jsou vyrobené z borovice. 

postel z masívu Dana 180x200cm buková postel Dana a noční stolky praha Noční stolek z masívu Praha

Rustikální jídelní židle D22 z kolekce Sweet Home putovaly k naši klientce do Hradce Králové 

Rustikální jídelní židle D22 Dřevěná židle Sweet Home D22  Romantické bílé židle D22 Bílé jídelní židle D22

Masivní nábytek se hodí do každé místnosti. Selskou Jizbu si vybavili klienti Domova u Fontány. Vitrína z masívu Šumava 68A, Psací stůl z masivní borovice MET186 

masivní nábytek selská jizba Dřevěný psací stůl z masívu Vitrína z masívu šumava 

Krásný venkovský nábytek si pořidila do svého domečku naše klientka z města Dolní Bousov. Rustikální nábytek Sweet Home a um Paní domu šly ruku v ruce... posuďte sami  :-) 

Klientka si vybrala: rustikální komoda Sweet Home COM06, Rustikální knihovny D11 Sweet Home a Dřevěný psací stůl Sweet Home D37

Rustikální Knihovna Sweet Home D11 bílý nábytek Sweet Home Bílý nábytek venkovský styl Sweet Home vesnický nábytek sweet home

 

Rustikální nábytek Mexicana - Nový Bor. Klient postupně doplňoval celou kolekci Mexicana a nakonec se z toho vyklubal krásný útulný domov :-) V sestavě jsou: Rustikální komoda Mexicana COM06Stylový televizní stolek D31Vitrína z masívu Mexicana VIT05Rustikální komoda D88Dřevěná stylová vitrína MexicanaKonferenční stoleček Mexicana CEN06

Dřevěný nábytek Mexicana Stylová komoda ACC dřevěná Vitrína mexicana sestava Mexicana  Dřevěná vitrína mexicana

Rustikální knihovna Sweet Home - Šafaříkovi Kladno. Děkujeme za nádherné fota malého syna paní Šafaříkové!!! Krása

Knihovna Sweet Home Rustikální knihovna D11 Rustikální knihovna Mexicana dřevěná židlička z masívu

Rustikální nábytek Sweet Home - Zájezdní hostinec na Štěpáně. Útulné prostředí nadchne všechny milovníky dobrého jídla. 

   kolekce sweet home - rustikální nábytek venkovský styl nábytek sweet home

Zahradní nábytek z masívu - Semily. Zahradní nábytek jsme přivezli do malebné vesničky nedaleko Semil. Krásně se vyjímá na terase nové dřevěné roubenky, kterou si majitelé vysnili.

  zahradní nábytek z masívu

 

Rustikální stylový stůl KALA III - paní Anna, Hrádek. Tento krásný a velmi stylový dubový stůl Kala si paní Anna pořídila ke své sedací soupravě, kterou má již 15let. To je důkaz toho , že masivní stylový nábytek se hodí do každé domácnosti.

  Rustikální konferenční stolek Kala Konferenční stoleček KALA Dubový konferenční stolek

Dubová vitrína Atlanta - paní Alice, Praha

  

Zahradní nábytek - balkónový komplet LUK - Hrdličkovi - Šumava

balkónový set Luk zahradní nábytek LUK dřevěný zahradní set

Břízová komoda Donella u paní Smetanové - Praha

Břízová komoda Donella Břízová komoda Donella Břízová komoda Donella

Břízové komody našich klientů z Vrbové Lhoty.

Dřevěná komoda z masívu Břízová komoda Santino Stylová masivní komoda Feliciano nabytek Rodan Dřevěný stoleček Rodan

Pracovní stůl - na zakázku - břízový masív - pohledová zadní strana

pracovní stůl z břízového masívu břízový pracovní stůl

Dřevěná truhla od pana Kozelky z Jihlavy

truhla z masivutruhla z masívu

Rustikální skřínka u paní Adélky - děkujeme :-)

  rustikální skřínka acc53 

Realizace strana 1 | 2 | 3