Realizace a inspirace 3

Realizace strana 1 | 2 | 3 |

Postel z masivu EDA MET232 v interiéru dětského pokoje. Na vedlejším fotu barový taburet TAB21.

postel z masivu  taburet z masivu-2

Jídelní set Natural (odstín dub).

jídelní set z masivu  zidle z masivu

Bílá jídelní židle BRUNO 2 MET KRZ09 z masivu (odstín 18 mintová). Na vedlejším fotu si naše klientka objednala stůl z masivu bez povrchové úpravy a natřela si ho svými barvami. 

jídelní židle z masivu  stůl z masivu

Naši stáli klienti z obce Karolinka, které tímto velmi zdravíme, si postupně zařizují domácnost našim nábytkem z kolekce KLASIK. Jsem velmi rádi, že si k nim našli cestu i dvě skříně z masivu EMA a komoda z masivu MIRKA. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci :-).

Kolekce KLASIK se snadno umí přizpůsobit interiéru v jakémkoliv stylu. Je to nábytek, který prostě nestárne. Komoda KORA z této kolekce, zaujala své čestné místo v jídelně našich klientů z Pavlovic. Ať Vám slouží :-).

   

      

Rustikální kredenc putoval k našim milým klientům do obce Blatná. I zde zodpovědně plní svojí funkci. Těšíme se na další spolupráci….. 

      

O tom, že si zvelebujete nejen interiéry, ale také Vaše zahradní prostory a venkovní posezeni, nás přesvědčili naši milí klienti, kteří se s námi podělili o tyto fotografie. Klienti z obce Dolní Břežany si u nás objednali kvalitní dřevěnou zahradní lavici THERMOOWOOD. Do Chebu pak putoval dřevěný balkonový set se stolem. Děkujeme a přejemně strávené chvíle s naším nábytkem.

 

 

Výraznou dominantou v interiéru našich klientů z Turnova, se stala tato skvělá komoda. Její čisté a klasické linie působí dokonale, co říkáte? Komoda je vyrobena z masivní borovice a u nás si ji můžete pořídit ve dvou variantách, a to Komoda z masivu Klasik 24 Zita nebo Komoda z masivu Klasik 27 Věrka. A my samozřejmě děkujeme a věříme, že vám bude komoda dělat radost dlouhá léta.

K této komodě by určitě skvěle ladila i tato Prosklená vitrína z masivu 68, kterou si do svého domova pořídila sympatická klientka z Prahy. Samozřejmě velké díky.

 

Náš nábytek putoval i do malebné obce Jívová. Klienti si u nás vybrali do předsíně Předsíňovou sestavu z masívu JANA, která obsahuje zrcadlo, věšák a botník. Navíc se rozhodli pro Lavici z masivu MET411. A udělali dobře, nemyslíte? Jednotlivé kousky nábytku totiž působí přirozeně, nenuceně a hlavně stylově. Posíláme díky do Jívové.

  

  

Tuto skříňku z borovicového masivu si navrhla sama klientka z Domažlic a svou představu si nechala realizovat u nás. Spodní díl je složen z Komody z masivu Šumava 50 a vrchní je vyroben speciálně na přání naší milé klientky. I vy si můžete plnit své představy a sny o nábytku, a my se je samozřejmě pokusíme bezezbytku uskutečnit. A naší sympatické klientce přejeme další nápady a budeme jen rádi, pokud opět toto dobrodružství podnikne s námi. Děkujeme…

 

Tato masivní komoda DEJ 59 plní svoji zodpovědnou funkci u našich milých klientů z Prachatic. V Prachaticích se stala součástí dětského pokoje. Komoda z masivního dřeva se však hodí do i jakéhokoliv interiéru Vašeho domova. Věříme, že Vám bude tato skvělá skříňka skvělým pomocníkem :-).

     

 

Takhle krásně si dokázali svůj vstup do domu vyšperkovat naši klienti z vísky Pchery u Kladna, kterým k srdci přirostla předsíňová stěna z masivu MET 44. Tato předsíňová stěna je vyrobena z masivní borovice a ošetřena pro svou stávající krásu bezbarvým ekologickým lakem. Určitě mi dáte za pravdu, že je nádherná! Děkujeme :-). Fotografie botníku z masivu BOR80 nám zaslali klienti z PRAHY. Rovněž děkujeme :-).

      

Není větší radosti, než když přijde na svět nový človíček. Určitě velkou radost prožívali i mladí manžele z Rosic u Brna, kteří si pro své miminko objednali bílou dětskou postýlku LENA. Věříme, že se Vaše miminko bude v této postýlce cítit jako v bavlnce. Velmi děkujeme za tyto nádherné fotografie, a ať Vám Váš drobeček dělá jen radost :-).

          

Pro svého školáka rodiče pořídili studentský nábytek Alex v nádherným barvách. V sestavě naleznete Skříň z masívu Alex se šuplíkem, dřevěná truhla Alex dřevěná dvoubarevná komoda Alex, regál z masívu Alex, postel z masívu 90x200cm Alex a na míru vyrobený psací stůl z masivní borovice Alex. Pokud chcete tento pokoj pro svoji holčičku pak je zde varianta dětký nábytek z masívu Mája v elegantní růžové barvě.

studentský pokoj z masívu Bílá skříň z masívu Bella bílý regál z masívu 

postel z masívu bílo hnědá Bílý psací stůl z masívu bílá růžová postel z masívu Mája

Postel z masívu - smrk. Postel Magdaléna v Ostravě. Velice praktická postel, která do budoucna může být rozdělena na dvě jednotlivé postele. Tuto postel najdete v kategorii postele ze smrkového masívu. Postýlka pro miminko putovala k zákazníkům do Prahy :-)

Postel z masívu Mgadaléna smrkové postele Manželská postel Magdaléna Postýlka pro miminka Kacper srdíčko

Nábytek z masívu klasik je mezi klienty oblíbený od nepaměti. Klienti z malebné vesničky Karolínka si pořídili do svého domečku komody z masívu klasik a skříň z kolekce Klasik. Komoda z masívu Eva je velmi praktická šuplíková komoda. Komoda z masívu Markéta je rozšířená o skřínku na pravé straně. Celou sestavu krásně doplnila skříň z masívu Monika.

skříň z masívu Monika skříně z masívu klasik komoda z masívu Eva 

komody z masívu borovice dřevěné skříně z masívu dřevěné komody z masívu

Pohodlí a klidný spánek nabídla paní Martynkové z Třince buková postel Dana 180x200cm. Klientka doplnila bukovou postel Dana o noční stolky Praha , které jsou vyrobené z borovice. 

postel z masívu Dana 180x200cm buková postel Dana a noční stolky praha  

Masivní nábytek se hodí do každé místnosti. Selskou Jizbu si vybavili klienti Domova u Fontány. Vitrína z masívu Šumava 68A, Psací stůl z masivní borovice MET186 

masivní nábytek selská jizba Dřevěný psací stůl z masívu Vitrína z masívu šumava 

Zahradní nábytek z masívu - Semily. Zahradní nábytek jsme přivezli do malebné vesničky nedaleko Semil. Krásně se vyjímá na terase nové dřevěné roubenky, kterou si majitelé vysnili.

  zahradní nábytek z masívu

 

Rustikální stylový stůl KALA III - paní Anna, Hrádek. Tento krásný a velmi stylový dubový stůl Kala si paní Anna pořídila ke své sedací soupravě, kterou má již 15let. To je důkaz toho , že masivní stylový nábytek se hodí do každé domácnosti.

  Rustikální konferenční stolek Kala Konferenční stoleček KALA  

Zahradní nábytek - balkónový komplet LUK - Hrdličkovi - Šumava

balkónový set Luk zahradní nábytek LUK dřevěný zahradní set

 

Dřevěná truhla od pana Kozelky z Jihlavy

truhla z masivutruhla z masívu

 

Realizace strana 1 | 2 | 3