Realizace kolekce Sweet Home

Realizace strana 1 | 2 | 3 | 4

Realizace kolekce Sweet Home

Realizace Kolekce Provence

Realizace  kolekce Mexicana

Realizace kolekce Cordoba

Realizace White Home

Realizace kolekce Rodan

Realizace dubový nábytek

Realizace bukový nábytek

 

Realizace Sweet Home strana 1 | 2 | 3 | 4 |

 

Vánoční nálada k nám zavítala díky realizaci naši klietky Simony. Na fotografii stůl MES2, židle SIL25 a lavice BAN v odstínu bílá - dub tmavý lak.

sweet home -36  sweet home -37

Krásný nábytek Sweet Home. Židle s podle SIL21, lavice BAX, taburet SIL02. Odstín nábytku bílá-medová lak.

sweet home -13  sweet home -38  sweet home -39

Nádherné interiéry ložnice s posteli Sweet Home ACC1 (bílá-medová vosk) a krásné romantické interiéry se stolkem TIV14, CEN07 a kredencem KRI24 (bílá-ořech lak).

sweet home -18  sweet home -25

sweet home -26  sweet-home-kredenc

Nábytek Sweet Home je ideální nábytek do všech interiéru našich domovů. Na fotech skříň SAV23 (bílá-dub kouřový vosk) , komoda COM25 (bílá-medová lak)knihovna REG61 (bílá-tmavý dub vosk), komoda COM18 (bílá -tmavý dub vosk), truhla ARC21 (bílá-ořech vosk) a konferenční stolek CEN06 ( bílá-medová lak).

sweet home -10  sweet home -12  sweet home -16

sweet home -24  sweet home -17  sweet home -14

Milujete nábytek SWEET HOME, o tom jsme se přesvědčili hned několikrát. Kredence a vitrínky zdobí Vaše interiéry, a dotvářejí jedinečný design interiérů.

Na fotkách bílá rohová vitrína ZIV15, kredenc KRI24 (bílá-medová lak) a KRI25

sweet home -9  sweet home -8  sweet home -33

Nábytek SWEET HOME je skvělou volbou i pro moderní ložnice. NA fotech skříň Sweet Home SAV23, komoda COM24 a noční stolky Sweet Home. Odstín nábytku bílá-kouřový dub.

sweet home -5  sweet home -6  

Televizní stolek TIV14 z kolekce Sweet Home v odstínu bílá - medová lak v interiéru pani Ilovny.

sweet home -1   sweet home -7

Nádherné realizace našich milých klientů, na fotech jídelní stoly, židle a lavice  z kolekce Sweet Home.

sweet home -3  sweet home -11  sweet home -15

sweet-home-bax22  sweet-home-jídelní set -1  sweet home -2

sweet home -22  sweet home -21  sweet home -35

sweet home -23  sweet home -28  sweet home -27

Paní Blanka a její povedená realizace s nábytkem Sweet Home. Na fotografii - prádelník Sweet Home BIL67knihovna Sweet Home VIT66 3D a prádelník Sweet Home BIL68. Odstín nábytku bílá - kaštan lak, úchyty - Perla gold.

  

 

Oblíbený a velmi krásný kredenc SWEET HOME KRI30 v odstínu bílá - tmavý dub lak již plní svoji funkci v interiéru naši klientky Ivany.

 

Sweet Home v akci, tentokráte u našich klienta Romana. Nábytek Sweet Home v barevném provedení (bílá - medová lak) zde v zastoupení - jídelní stůl Sweet Home MES02, jídelní židle Sweet Home SIL25, taburet Sweet Home SIL02konferenční stolek Sweet Home CEN06 a tv stolek Sweet Home TIV14.

 

   

Nádherná ložnice v podání našich milých klientů z Hořic. Na fotografii nábytek SWEET HOME v barvě bílá-ořech lak, v zastoupení - postel SWEET HOME ACC01 180x200 cm, truhla SWEET HOME ARC23, vitrína SWEET HOME VIT23, komoda SWEET HOME COM27, taburet SWEET HOME 40x40 cm, komoda SWEET HOME CON22skříň SWEET HOME SAV23B1skříň SWEET HOME SAV22B. Na přání naších klientů je nábytek vyroben s jinými uchyty, než které jsou běžně u nábytku z kolekce SWEET HOME. Děkujeme a přejeme krásné bydlení :-).

 

 

 Něžná bílá lavice Sweet Home v šířce 170bílé jídelní židle Sweet Home Sil25 v interiéru naši klientky Marie.

 

Nábytek SWEET HOME tentokráte u našeho klienta Tomáše. Na fotografii úložná truhla SWEEET HOME ARC23, lavice SWEET HOME BAX22 (150 cm), jídelní stůl SWEET HOME MES02 a židle SWEET HOME SIL22. Nábytek v odstínu bílá - tmavý dub.

 

Bílá jídelní lavice Sweet Home BAX25 v šířce 140 cm v interiéru klientky Daniely. Děkujeme :-).

 

Na fotu je bílý kredenc SWEET HOME KRI30 v interiéru naši klientky Gabriely a lavice Sweet Home BAX22 v délce 100 cm v interiéru klientky Jiřiny. Barva lavice je bílá-světle hnědá medová lak.

Lavice lavice Sweet Home BAX25 v délce 140 cm putovala rovněž i k naši klientce Michaele. Barva lavice je rovněž bílá - světle hnědá medová lak.

 

Romantika v domově naší klientky Martiny, která si od nás objednala rustikální stůl SWEET HOME Ludvík MES2 140x80 cm. Děkujeme

 

Skříň Sweet Home SAV22komoda Sweet Home COM25konferenční stolek CEN07 v interiéru našeho klienta Ladislava. Nábytek v barevném provedení bílá-světle hnědá medová lak.

 

Nábytek Sweet Home v barevném provedení bílá - světle hnědá medová lak putoval do Lomnicí nad Lužnicí. Na fotografiích komoda Sweet Home COM18, skříňka Sweet Home KUR12, židle Sweet Home SIL25, taburet Sweet Home SIL02 40x40 cmstůl Sweet Home MES02 140x80 cm,  rohová lavice Sweet Home BAX25 levá 100x200 cm a vitrína Sweet Home vyrobená na míru.

 

 

Rohová lavice SWEET HOME BAX22 160x250 cm - levé provedení, jídelní stůl Sweet Home MES1 180x90 bílá a židle SWEET HOME SIL22 v interiéru naši klientky Marcely. Barevné provedení jídelního setu – bílá světle hnědá medová lak.

  

Lavici SWEET HOME BAX22 si oblíbila naše klientka Pavla a rovněž i její kocouři spolubydlíci. Rohová lavice SWEET HOME BAX22 je zde v odstínu bílá - světle hnědá medová lak, rozměr lavice 130x100 cm - provedení pravé.

 

Děkujeme rovněž naším klientům z Českého Těšína za zaslání krásných fotografií. Na fotografii: jídelní stůl Sweet Home MES02 140x80 cm, židle Sweet Home SIL25lavice Sweet home BAX25. Všechen nábytek v odstínu bílá - sv. hnědá medová - lak.

 

Oblíbený nábytek z kolekce Provence a nábytek Sweet Home jdou ruku v ruce tentokráte v interiéru naši klientky Petry. Na fotografii skříň PROVENCE W1P s policemi a vitrína Provence W4P. Komoda Sweet Home com24

 

Krásná chaloupka našeho milého klienta a nábytek z kolekce SWEET HOME toť harmonická kombinace. Psací stůl SWEET HOME BIR15, kredenc SWEET HOME KRI24, kuchyňský ostrůvek na míru, rustikální stolek SWEET HOME CON07 a lavice SWEET HOME SIL25. Děkujeme. Barva nábytku - bílá - sv. hnědá medová lak.

 

Jídelní set z kolekce SWEET HOME v barevném provedení bílá-světle hnědá medová lak, od našeho klientky z Blatné. Na fotografii rohová lavice SWEET HOME BAX22jídelní stůl SWEET HOME MES1 a jídelní židle SWEET HOME SIL22.

 

Oblíbený jídelní set SWEET HOME tentokráte v podání naši klientky Zdeňky. Jídelní set se skládá z jídelního stolu SWEET HOME MES1 140x80 cm, jídelní lavice SWEET HOME BAX25 150 cm a jídelních židlí SWEET HOME SIL25. Barevná kombinace bílá-světle hnědá medová lak.

Jídelní židle Sweet Home SIL25 a lavice Bax25 v bílé barvě jsme doručili pani Kláře.

Jídelní set Sweet Home putoval k paní Ladislavě, v rámci setu má rohovou jídelní lavici Sweet Home BAX25jídelní židle SIL25 a jídelní stůl MES2 80x80 cm.

 

Jídelní set s lavicí z kolekce SWEET HOME v interiéru naši klientky Lucie. Děkujeme :-) V interiéru tedy jídelní lavice SWEET HOME BAX25jídelní stůl SWEET HOME MES01 a jídelní židle SWEET HOME SIL25. Všechen nábytek v barevném provedení bílá - světle hnědá medová -lak.

 

Nábytek z kolekce SWEET HOME putoval k naši milé klientce Zuzaně. V interiéru tedy rohová vitrína SWEET HOME ZIV15, kredenc SWEET HOME KRI13, jídelní stůl SWEET HOME MES02 120x80 cmrohová jídelní lavice SWEET HOME BAX25 levá (100x200 cm) a taburet SWEET HOME SIL02. Všechen nábytek je v barevné kombinaci bílá-světle hnědá medová lak. Děkujeme.

 

 

 

Na první fotografii můžete vidět jak stylově si doladil koupelnu závěsnou skříňkou Sweet Home KUR12 pan Radek. Dvě lavice z masivního dřeva putovaly k naší klientce do Hodětínu u Bachyně. Konkrétně tedy lavice MEXICANA (barva: tmavý dub-vosk) a lavice SWEET HOME (barva: bílá-světle hnědá medová lak). 

 

Nádherná jídelní sestava SWEET HOME tentokráte v barevném provedení krémová - ořech lak v interiéru našich klientů z České Třebové. Jídelní stůl SWEET HOME MES01 140x80 cm, jídelní lavice SWEET HOME  130 cm a jídelní židle SWEET HOME SIL22.

 

Pan Martin nás nechal nahlédnout do své jídelny. V interiéru tedy nábytek z kolekce SWEET HOME (barevné provedení bílá-tmavý dub lak) v zastoupení jídelní stůl SWEET HOME 120x80 cmrohová jídelní lavice SWEET HOME levé provedení 125x210 cm a jídelní židle SWEET HOME SIL25. Děkujeme :-).

 

Jídelna jako z Provence sestavena z nábytku z kolekce SWEET HOME. Na fotu jídelní stůl SWEET HOME MES, jídelní lavice SWEET HOME BAX25jídelní židle SWEET HOME SIL25 a kredenc SWEET HOME KRI13.

 

Slova naši klientky mluví za vše. My jen doplníme, že se jedná o jídelní stůl SWEET HOME, jídelní lavice SWEET HOME BANUPžidle SWEET HOME SIL22 a psací stůl SWEET HOME BIR15.

„Ráda bych Vám poděkovala za bezproblémové doručení. Ačkoli měl řidič kvůli nesjízdnému terénu ztíženou situaci a musel nábytek nosit, případně vozit na rudlu víc než 100 metrů po mokré louce, byl velmi vstřícný a ochotný. Pomohl nám nastěhovat nábytek až na místo určení, dokonce i do podkroví po úzkém schodišti. Takže děkujeme za služby. Jsme s nábytkem i jeho dovozem moc spokojení. Určitě budeme Nábytek v kostce doporučovat dál. Děkujeme :-).

   

Rohová jídelní lavice BAX25 s područkami a s úložným prostorem v odstínu bílá - sv. hnědá medová lak, rozměr 1 x 2,5 m z kolekce Sweet Home je již u paní Ivy.

 

Paní Lucie má od nás oblíbený nábytek Sweet Home. Konkrétně vitrínu ZIV22 a závěsnou skříňku KUR12. Taktéž na zakázku vyrobená dvířka ke kuchyňské lince.

 

Pan Míra nám zaslal fotografii nádherné jídelny. Zakoupil si u nás rohovou lavici BAX25jídelní stůl MES2jídelní židle SIL25 z kolekce Sweet Home.

Kolekce Sweet Home je jedna z těch nevíce oblíbených, děkujeme za zaslání fotografií naší zákaznici, která si u nás zakoupila lavici BAX25 s područkami, jídelní židle SIL21 s područkami a truhlu ARC04 odstín bílá světle hnědý medový vosk. Taktéž skříň SAV21Alavici BAX25 z kolekce MEXICANA.

 

 

Komoda COM 02 a knihovna REG 02  z kolekce White Home putovala k paní Lýdii.

Kolekce SWEET HOME se těší Vaši oblibě, a my jsme rádi, že můžeme Vaše realizace ukázat takřka celému světu :-). Jídelní set SWEET HOME, který tvoří jídelní stůl SWEET HOME MES02 a jídelní židle SWEET HOME SIL25 (barva nábytku světle hnědá medová lak) nám zaslala naše klientka Marie. Vedlejší foto vitríny SWEET HOME (barva vitrinky bílá-tmvý dub vosk) pak od klientů z Jablunkova. Děkujeme :-).

 

Bílý jídelní nábytek z kolekce SWEET HOME už našel svůj domov interiéru naši klientky Lenky. Jídelní stůl SWEET HOME MES1jídelní židle SWEET HOME SIL25jídelní lavice SWEET HOME SIL25 bez područek. Děkujeme.

 

Nádherná rustikální kuchyně  našich milého klienta Tomáše doplnil nábytek z kolekce SWEET HOME. Masivní jídelní sestava SWEET HOME je složená z jídelního stolu SWEET HOME MES2 a jídelních židlí SWEET HOME SIL25. Děkujeme :-). Barva nábytku - bílá sv. hnědá medová lak.

 

 

Další z Vašich realizací, které se opravdu povedly je jídelní set z kolekce SWEET HOME. Paní Marie si od nás zakoupila jídelní stůl SWEET HOME MES01jídelní lavici SWEET HOME BAX22BU a jídelní židle SWEET HOME SIL22. Barva nábytku - bílá - dub kouřový - vosk.

Fotografie bílé jídelní rohové lavice SWEET HOME BAX25, rovněž z kolekce SWEET HOME  jsou od naši milé klientky Šarky.  Přejeme krásné bydlení.

 

 

Jídelní prostory naši milé klientky Ivany již nyní zdobí masivní jídelní set SWEET HOME. Přejeme krásné bydlení :-). Barva nábytku - bílá sv. hnědá medová lak.

 

Rovněž naše milá klientka z Oder si zařídila interiéry své kuchyně stylové kuchyně s nábytkem SWEET HOME. Jídelní lavice SWEET HOME BAX 22jídelní stůl SWEET HOME v atypickém rozměru a jídelní židle SWEET HOME SIL22. Vše v bílém vosku. Děkujeme a přejeme krásné bydlení :-).

 

 

Jídelní lavice SWEET HOME SIL25 z masivního borovicového dřeva v barevné kombinaci bílá – světle hnědá medová v interiéru paní Zdeňky. Děkujeme :-). Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová vosk.

 

Lavici Bax25 Sweet Home a jídelní židle SIL25 Sweet Home už mají své místo u paní Petry... Barva nábytku - bílá sv. hnědá medová lak.

 

A opět zde máme fotografii oblíbeného nábytku Sweet Home, pan Pavel si u nás zakoupil rohovou lavici Sweet Home Bax25, jídelní stůl Sweet Home MES1 a jídelní židle Sweet Home Sil25. Barva nábytku - bílá -sv. hnědá medová lak.

 

Jídelní set z kolekce SWEET HOME v podání naši klientky Markety. Jídelní stůl SWEET HOME MES01, rohová jídelní lavice SWEET HOME BAX22, jídelní židle SWEET HOME SIL22. Děkujeme :-). Barva nábytku - bílá sv. hnědá medová lak.

 

K paní Gabriele putovala rohová lavice SWEET HOME BAX22 (Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová). Dubová komoda FARO 48 v interiéru pana Pavla. Děkujeme :-).

Naše milá klientka Markéta představuje bílý jídelní set z kolekce SWEET HOMEJídelní stůl SWEET HOME MES1jídelní židle SWEET HOME SIL 25taburet SWEET HOME . Barva nábytku - bílá sv. hnědá medová lak.

    

Naše věrná zákaznice Klára si nyní zakoupila vitrínku VIT22 z kolekce Sweet Home. Barva nábytku - bílá sv.hnědá medová lak.

 

 

Paní Pavla ze Slavošova si objednala oblíbené jídelní židle SIL25 z kolekce Sweet Home v bílé barvě. Díky za fotografie.

 

Oblíbený jídelní nábytek z kolekce Sweet Home, konkrétně jídelní lavice BAX25stůl MES1jídelní židle SIL25 v nádherné bílé barvě si zakoupila paní Jitka.