Realizace a inspirace 2

Realizace strana 1 | 2 | 3 | 4

 

Regály z masivu nejen pro přehledné uložení šanonu. 

regal-z borovice  

Nábytek Šumava z masivní borovice a na vedlejším fotu šuplík pod postel. Moc děkujeme.

nabytek-z-borovice   nabytek z borovice -3

Nástavec na skříň Šumava zde slouží jako praktická skříňka do kuchyně. Skříň Felix s posuvnými dveřmi a nástavec na skříň Šumava. 

skrinka z masivu  skřín se zrcadlem

Nástavec na skříň Šumava 77 a skříň Šumava 66 s policemi (odstín nábytku Olše). Rohová komoda Šumava (odstín přírodní)

skříň šumava  rohová komoda z borovice

Postel z masivu Šumava 110 v rozměru 160x200 cm v interiéru ložnice naši milé klientky Libuše.

 

 Se židlemi s područkami SWEET HOME SIL21 a s taburetem SWEET HOME je velmi spokojená naše klientka DANA. Kolekce SWEET HOME je sázka na jistotu! Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

 

V Praze je údajně blaze, a doufáme, že blaze se má i paní Květoslava, která interiéry doplnila o bílý masivní psací stůl BELLA z Vámi oblíbené kolekce BELLA.

Děkujeme rovněž za foto realizace pana Jana, ke kterému putovala Komoda z masivní borovice ŠUMAVA 48 :-).

  

  Fotografie psacího stolu MET181 je od naší milé klientky Dominiky. Přejeme krásné bydlení :-).

      

Děkujeme za foto a milé slova paní Lucii, která si u nás objednala komodu z masivu Julie v barevném provedení dub: „Děkuji za pěknou komodu na naši chalupu u Sušice, ještě není umístěna v podkroví, ale už provizorně slouží na uložení oblečení.“

Vedlejší foto pochází z dílny paní Lenky, která se může pochlubit závěsným houpacím křeslem BRASIL GIGANTE LAVA. Velmi děkujeme :-).

  

Velké Chválenice přivítaly naše auto s otevřenou náručí. Do interiéru našich klientů putovala masivní truhla z borovice  MET 176. Ať se Vám krásně bydlí :-).

Vedlejší foto pochází z dílny paní Lenky z Děčína, ke které putoval oblíbený nábytek z kolekce SWEET HOMEKolekce SWEET HOME je v těchto interiérech v zastoupení – jídelní stůl SWEET HOME MES 03jídelní lavice SWEET HOME D22 a jídelní židle SWEET HOME D22. Mějte krásné bydlení  :-). Barva nábytku - bílá - sv.hnědá medová lak.

   

Velmi nás těší, že se znova do Vašich interiéru vrací dřevěné úložné truhly. K paní Světle jsme dovezli truhlu MEXICANA a k panu Petrovi putovala masivní truhla z borovice MET 176. Děkujeme :-).

 

Pan Václav si pokojíčky pro svoje ratolesti vybavil kvalitním nábytkem z masivní borovice. Do obce Sloupno putovala 2x postel z borovicového masivu Šimon Met 221, 3x matrace RIVIERA, skříň z masivu KLASIK Monika, noční stolek Šumava 26, v, komoda ELENA 08 a komoda VĚRKA 27. Všechen nábytek si pán Václav objednal bez povrchové úpravy a jako pravý kutil si ho natřel sám (nátěr ICLA – Antik). Velmi děkujeme :-).

 

 

     

Jako v přírodě pod voňavou borovici se musí usínat miminku našich klientů z Litovle, ke kterým putovala police ve tvaru stromu CORDOBA. Děkujeme :-).

 

Docela dobře si umíme představit usrkávat svoji každodenní dávku horké kávy a snídat v posteli v těchto interiérech, ve kterých převládá voňavý nábytek z borovice. K tomu oblíbený film či romantická hudba – prostě ideální začátek nového dne :-). Hned dvě komody z borovice SYLVA z kolekce KLASIK putovaly k sympatickému panu Ivanovi. Přejeme krásné bydlení.....

 

 Vedlejší foto pochází z dílny pana KARLA, kterému nyní dělá společnost masivní skříň FELIX se zásuvnými dveřmi. Velmi děkujeme :-).

Paní Vladislava vsadila na jistotu zakoupením našeho nejoblíbenějšího produktu, kterým je jídelní stůl SWEET HOME. Voskovaný nábytek z kolekce SWEET HOME se může pyšnit svým stylovým vzhledem a kvalitním provedením. Barva stolu - bílá - sv. hnědá medová lak.

    

 

 

 Hned dva kusy rohové komody ŠUMAVA v bílé barvě si objednala naše milá klientka Romana a stylově jich zakomponovala do svého interiéru. Výborný nápad. Děkujeme :-).

 

    

Skutečnost, že klasický nábytek z masivní borovice si stále ještě žádáte, nám dokázeli sympatičtí klienti ze Strakonic, ke kterým putovala vitrína z borovice DEJ 32 a botník z masivní borovice Šumava 82. Děkujeme a přejeme krásné bydlení :-).

   

Nahlédnout do útulně zařízeného interiéru jídelní části kuchyně nás nechal pan Libor z Plané nad Lužnicí, jehož přáním byla jídelní lavice CORDOBA SIL 13  z borovice, která spolu se stylovým kuchyňským stolem a jídelními židlemi, tvoří koncept originálně zařízeného jídelního koutu. Koukáme, že máte velmi stylový stojan na víno :-). Děkujeme….. Barva lavice - světlý vosk.

Takto krásně se dokázali připravit na příchod svého děťátka mladí manžele Přichystalovi. Dokonalý soulad barev a bílá dětská postýlka LENA vykouzlily nádherný dětský pokojíček, ve kterém se bude nově narozené miminko cítit jako v pelíšku. Neboť láska k našim dětem je to jediné štěstí. Děkujeme a přejeme hodně štěstí :-).

        

Realizace strana 1 | 2 | 3