Realizace a inspirace

 

Realizace strana 1 | 2 | 3

 

Krásná komoda Provence K3P v bílé barvě v interiéru naši klientky Jany.

Paní Lenka a jej dvě lavice, které si u nás objednala. Na fotografii lavice White Home SIL13 100 cm a rohová lavice White Home SIL19 140x220 cm. Odstín lavic - bílá patina - světlý vosk K01.

 

Dubový televizní stolek Lagos 21 již nyní zkrášluje interiéry našeho klienta Alana.

Spokojenost se zahradním nábytkem RAB má i naše klientka Anna, která nám zaslala tyto krásné fotografie. Odstín nábytku - světlý dub.

 

Nádherné masivní dubové zrcadlo Denver 50 v interiéru naši klientky Martiny a lavice Sweet home BAX22 120 cm v interiéru klientky Pavly. Odstín lavice - bílá - ořech lak.

   

Komoda Provence K10P v šedomodré barvě dokonale doladila interiéry naši klientky Jarmily. Vedlejší foto nám zaslala paní Lada. Na fotografikomoda COM106 v odstínu - bílá patina.

 

Paní Blanka a její povedená realizace s nábytkem Sweet Home. Na fotografii - prádelník Sweet Home BIL67, knihovna Sweet Home VIT66 3D a prádelník Sweet Home BIL68. Odstín nábytku bílá - kaštan lak, úchyty - Perla gold.

 

Buková šatní skříň BORA B2, se šatní tyčí v barevném provedení ořech, putovala k naši klientce Kristýně.

Psací stůl Mexicana BIR14, v odstínu - dub tmavý lak, v interiéru spokojené klientky Renáty.

 

Dubové jidelní židle Oslo si do své jídelny objednala naše klientka Dana. Odstín - dub přírodní, čalounění - Kingston 3.

Paní Laura nám zaslala fotografie své nové postel Austin Romantika v roměru 160x200 cm.

 

Rustikální police Cordoba COS11 v odstínu hnědý vosk K15 v interiéru naši klientky Venduly. Praktický dřevěný regál Drewmax umístěný pod schodištěm naši klientky Michaly.

 

Paní Hana a jeji stylový interiér, který doplnil i nábytek z kolekce Mexicana komoda Mexicana COM24 a komoda Mexicana COM26. Nábytek v odstínu - sv.hnědá medová-lak. 

Jídelní set našeho klienta Jiřího je rovněž z kolekce Mexicana. Děkujeme :-)

 

Něžná bílá lavice Sweet Home v šířce 170bílé jídelní židle Sweet home Sil25 v interiéru naši klientky Marie.

 

Paní Martina a nyní již její borovicový nábytek. Na fotu komoda Amálka a regál Drewmax 131.

    

Světnička v chalupě paní Petry vybavená nábytkem z kolekce CORDOBA. Jídelní stůl Cordoba MES13 180x90 cmjídelní židle SIL02 a police Cordoba COS11. Všechen nábytek v odstínu tmavý vosk.

 

Psací stůl Mexicana BIR14 se šuplíkem v odstínu světle hnědá medová lak u pana Tomaše.

 

Pan Pavel a jeho interiér s nábytkem Provence. na fotografii - Kredenc Provence R1P a komoda Provence K11P.

 

Nábytek SWEET HOME tentokráte u našeho klienta Tomaše. Na fotografii úložná truhla SWEEET HOME ARC23, lavice SWEET HOME BAX22 (150 cm), jídelní stůl SWEET HOME MES02 a židle SWEET HOME SIL22. Nábytek v odstínu bílá - tmavý dub.

 

Paní Olga nám zaslala foto lavice WHITE HOME SIL14 120 cm v odstínu bíá patina - hnědý vosk. Skříňka Šumava vyrobena na míru pro naši klientku Terezii.

 

Jídelní židle Mexicana SIL25  v odstínu kaštan vosk u našeho klietta Milana.

 

Šedý psací stůl GREY FORTIS  z masivního dřeva v interiéru našeho klienta Stanislava.

 

Oblíbený a velmi krásný kredenc SWEET HOME KRI30 v odstínu bílá - tmavý dub lak již plní svoji funkci v interiéru naši klientky Ivany.

 

Krásná a velmi stylová předsíňová stěna WHITE HOME GAB02 již nyní plní svoji funkci u naši klientky Veroniky a rustikální toaletní stolek ADORA z kolekce AUSTIN MERIDA v interiéru našeho klienta Alexandra.

 

Oblíbený rustikální nábytek z kolekce MEXICANA v zastoupení : Rustikální vitrína VIT66 3D, pracovní stůl mexicana BIR11 a židle mexicana SIL21. Odstín nábytku: dub tmavý-vosk.

 

Sweet Home v akci, tentokráte u našich klienta Romana. Nábytek Sweet Home v barevném provedení (bílá - medová lak) zde v zastoupení - jídelní stůl Sweet Home MES02, jídelní židle Sweet Home SIL25, taburet Sweet Home SIL02konferenční stolek Sweet Home CEN06 a tv stolek Sweet Home TIV14.

 

   

Paní Blanka představuje nábytek z kolekce Mexicana v přírodním provedení. Na fotografii konferenční stolek Mexicana CEN06kulatý jídelní stůl Mexicana a jídelní židle Mexicana SIL04.

 

Praktickou komodu na víno SWEET HOME VIN15 (bílá-medová lak) v domově paní Marcely. Na vedlejším fotu rustikální lavice Mexicana BAX25 (ořech-vosk) v délce 200 cm od paní Blanky.

 

Velká masivní vitrína Mexicana VIT23 (odstín - světle hnědá medová) v interiéru klientky Radky a foto psacího stolu Mexicana BIR14 (odstín - světle hnědá medová) nám zaslal naš klient Tomaš.

 

Bílá jídelní lavice Sweet Home BAX25 v šířce 140 cm v interiéru klientky Daniely. Děkujeme :-).

 

Komoda Delgado COM107 a komoda Delgado COM 105 v přírodní podobě plní již nyní svoji funkci u naši klienty Zuzany.

 

Nádherná realizace pana Michala. Na fotografii komoda Provence K3Pkomoda Provence K2P a tv stolek Provence

 

K paní Monice putovala postel z masivu Karlanoční stolky z masivu Šumava 31 a matrace Riviera plus.

Vedlejší foto nám zaslala naše klientka Marie. Na fotografii jídelní stůl Sweet Home MES01 a jídelní židle Sweet Home SIL22. Nábytek je v odstínu bílá-světle hnědá medová lak.

 

Voskovaný toaletní stolek Cordoba TOL02 a voskovaný taburet Cordoba SIL21 v interiéru pana Břetislava.

Úzkou šatní skříň DEJ10 si u nás zakoupila paní Kristýna.  

   

Paní Marta a její nová dubová postel Atlantanoční stolek Atlanta 82 v odstínu - dub pálený.

Vedlejší foto nám zaslala naše klientka Pavlína, ke které putovaly židle Kamil v barevném provedení buk rustikal - kingston 3.

  

Nádherná realizace naši klienty Daniely - nábytek Provence zde v zastoupení tv stolek Provence K6P a stolek Provence SN4P. Děkujeme.

 

"Nábytek máme na chatičce na naší zahradě. Ještě nemam sice vše úplně dodělané, ale i tak už chatka krásně ožila. Nábytek je moc hezký, podle našich představ. A také skvěly eshop. Těmito slovy nás mile potěšila naše klientka Daniela. Na fotografii - komoda Delgado COM106police Cordoba COS10 a police Cordoba COS11. Děkujeme :-). Barva nábytku - tmavý vosk.

Na vedlejším fotu je bílý kredenc SWEET HOME KRI30 v interiéru naši klientky Gabriely.

 

Z vitríny Mexicana VIT21 (lak dub tmavý) se již těší pan Zbyněk. Paní Stanislava a její nová úložná truhla Mexicana ARC04 v barevném provedení přírodní - lak.

 

Komody Atlanta 44 v odstínu dub pálený v nádherné ložnici našeho klienta Miroslava a lavice Sweet Home BAX22 v délce 100 cm v interiéru klientky Jiřiny. Barva lavice je bílá-světle hnědá medová lak.

 

Jídelní nábytek Sweet Home si pořidila do svého domova i naše klienta Iveta. Jídelní stůl Sweet Home MES01 140x80 cm, lavice Sweet Home BAX25 140 cm, jídelní židle Sweet Home SIL25 v odstínu bílá - světle hnědá medová lak.

Lavice lavice Sweet Home BAX25 v délce 140 cm putovala rovněž i k naši klientce Michaele. Barva lavice je rovněž bílá - světle hnědá medová lak.

 

Skříň Sweet Home SAV22komoda Sweet Home COM25 konferenční stolek CEN07 v interiéru našeho klienta Ladislava. Nábytek v barevném provedení bílá-světle hnědá medová lak.

 

Lavici Sweet Home BAX22 v délce 150 cm (bílá-světle hnědá medová lak) u našeho klienta Jaroslava. Dubová postel Atlanta v interiéru našeho klienta Petra.

Fotografie patrové postele Andy v šedé barvě nám zaslala naše klintka Petra, a její slova mluví za vše: "Pokojík je velmi malý a postel je moc praktická a umožní ponechat v pokoji místo i pro synovo hraní".

Vedlejší foto pochází z dílny pana Milana. Na fotogtafii rohová lavice Sweet Home BAX22 levá v rozměru 120x140 cm.

  

Paní Kateřina zaříila pokojiček pro svou ratolest nábytkem z kolekce Alex - skřín Alex, šuplíková komoda Alex, psací stůl Alex, noční stolek Alextruhla Alex a kombinovaná komoda Alex.

   

Komoda White Home COM02 v barevném provedení bílá patina - tmavý vosk v interiéru klientky Marcely a regál Drewmax v odstínu olše již nyní slouží regál na potraviny v kuchyni paní Lenky.

 

Nábytek Sweet Home v barevném provedení bílá - bezbarvý vosk si u nás objednala naše milá klietnka Iveta. Na fotografiích - skříň Sweet Home SAV23C1truhla Sweet Home ARC21 a skříňka Sweet Home KUR12.

 

Paní Kateřina zařidila pokojíček pro své dítko patrovou postel Andy. Foto prádelníku Delgado COM108 nam zaslala naše klientka Silvie.

 

Nábytek Sweet Home v barevném provedení bílá - světle hnědá medová lak putoval do Lomnicí nad Lužnicí. Na fotografiích komoda Sweet Home COM18, skříňka Sweet Home KUR12, židle Sweet Home SIL25, taburet Sweet Home SIL02 40x40 cmstůl Sweet Home MES02 140x80 cm,  rohová lavice Sweet Home BAX25 levá 100x200 cm a vitrína Sweet Home vyrobená na míru.

 

 

Nádherná skříň Provence putovala k naši klientce Janě.  Foto paní Evy na které je foto komoda White Home COM08 v barevním provedení antická bílá - světlý vosk.

 

Jídelní stůl Sweet Home MES02 120x80 cm putoval k naši klientce Aleně. Šuplík pod postel pak našemu klientovi Honzovi.

 

Pan Zdeněk nám zaslal fotografie konferenčního stolku Porto 40. Na vedlejším fotu jídelní stůl Alanta, který nám zaslala naše klientka Andrea. Děkujeme :-)

 

Jídelní set Mexicana v odstínu ořech - lak v interiéru našich klientů z Havličkova Brodu. na fotografii rohová lavice Mexicana pravá 290x130 cm, jídelní stůl Mexicana MES01 a jídelní židle Mexicana SIL22.

  .

Dubový jídelní stůl Atlanta a jídelní židle Atlanta (potah Oxford 18) v interiéru klientky Blanky.

 

Luxusní dubový nábytek Atlanta zdobí již nyní interiéry našeho klienta Jana. V interéru tedy dubová komoda Atlanta 45, dubová vitrína Atlanta 10, konferenční stolek Atlanta 67, dubová vitrína Atlanta 50, dubový jídelní stůl Atlanta 42, dubová police Atlanta 31dubová police Atlanta 32 dubové židle Atlanta (potah Forres 08). Nábytek v odstínu dub přírodní.

 

 

Naši klienti z České Libchavy si objednali jídelní stůl Sweet Home MES1 (na zakázku 100x100 cm), jídelní židle Sweet Home SIL25, skříňku Mexicana KUR12předsíňová stěna Mexicana GAR10 a televizní stolek Mexicana TIV14.

 

 

Paní Jitka si pořídila do interiéru kuchyně jídelní nábytek z kolekce Sweet Home. Jídelní stůl Sweet Home MES01 120x80 cm, jídelní židle Sweet Home SIL22 a taburety Sweet Home 40x40 cm. Nábytek v odstínu bílá - světle hnědíá medová lak.

Na vedlejším fotu truhla Mexicana ARC04 v interiéru naši klientky Heleny.

 

Do Jirova putoval nádherný nábytek z kolekce Mexicana. V interiéru vitrína Mexicana VIT65, komoda Mexicana COM25, tv stolek Mexicana TV14, konferenční stolek Mexicana CEN06konzolový stolek Mexicana CON07 a knihovna Mexicana REG60. Nábytek v odstínu - ořech vosk.

 

   

Skříň CORDOBA SZY01Apředsíňová stěna CORDOBA GAB02 a komoda CORDOBA COM05 v interiéru naši klientky Ivany. Nábytek v odstínu - světlý vosk.

   

Fotografie nábytku CORDOBA pochází z interiéru naši klientky Zuzany. Na fotografiích  SZY01, psací stůl CORDOBA BIK02, židle CORDOBA SIL02knihovna CORDOBA REG02. Všechen nábytek v odstínu - tmavý vosk.

 

Předsíňová sestava z masivu Jana putovala k našemu klientovi Tomášovi. Komoda MIRKA v interiéru naši milé klietky.

 

Paní Katka nám zaslala fotografie psacího stolu CORDOBA BIK03 v odstínu - světlý vosk. Vedlejší foto police WHITE HOME COS12 - antická bílá v interiéru našeho klienta Pavla.

 

Do svého interiéru zařízeného oblíbeným nábytkem Provence nás pustili rovněž i naši milí klienti z Boršice u Buchlovic. Nábytek Provence je zde v zastoupení : Kredenc Provence R1P, kredenc Provence R3P, konferenční stolek Provence S3P, stoleček Provence, taburet Provencetelevizní stolek Provence K5P a vitrína Provence W9P. Děkujeme :-).

 

 

Rohová lavice SWEET HOME BAX22 160x250 cm - levé provedení, jídelní stůl Sweet Home MES1 180x90 bílá a židle SWEET HOME SIL22 v interiéru naši klientky Marcely. Barevné provedení jídelního setu – bílá světle hnědá medová lak.

  

Kredenc Provence R2P (šedomodrá) a vitrína Provence W6P v bílé barvě v interiéru naši klientky Marie. Na vedlejším fotu police WHITE HOME COS11.

 

Lavici SWEET HOME BAX22 si oblíbila naše klientka Pavla a rovněž i její kocouři spolubydlíci. Rohová lavice SWEET HOME BAX22 je zde v odstínu bílá - světle hnědá medová lak, rozměr lavice 130x100 cm - provedení pravé.

 

Kredec Provence R1P a komoda K10p v bílém odstínu již dělá radost panu Pavlovi ze Stochova.

 

Kredenc VIT101 z kolekce estilo v oblíbené barvě antická bílá putoval k panu Petrovi. Komodu Klasik 10P z masivu borovice si u nás zakoupila paní Kateřina.

 

Opět zde máme lavici Mexicana BAX25 200 cm s úložným prostorem a s područkami v odstínu světle hnědý medový vosk, terou si zakoupila paní Milena z Lipna nad Vltavou.

 

Lavici Mexicana BAX25 160 cm s úložným prostorem a s područkami v odstínu dub tmavý lak si u nás zakoupil pan Václav.

 

Postel Mexicana ACC1 v prodloužené verzi 140x220 cm spolu s komodou Mexicana COM24, vitrínou Mexicana ZIV15nočním stolkem Mexicana CON24zrcadlem Mexicana SLU1/120 v odstínu kaštan vosk si u nás zakoupil pan Libor z Jindřichova Hradce, děkuejem za nádherné fotografie.

 

Do Selmic putovala oblíbená komoda Mexicana COM25 v odstínu světle hnědá medová vosk.

 

Děkujeme rovněž naším klientům z Českého Těšína za zaslání krásných fotografií. Na fotografii: jídelní stůl Sweet Home MES02 140x80 cm, židle Sweet Home SIL25, lavice Sweet home BAX25. Všechen nábytek v odstínu bílá - sv. hnědá medová - lak.

 

Dubová komoda FARO 49 v přírodním odstínu v interiéru s vánočním motivem našeho klienta Miroslava. Komody Klasik ELENA 08 v pracovně našeho klienta Miroslava.

 

Dubová komoda FARO 49 v přírodním odstínu v interéru s vánočním motivem našeho klienta Miroslava.Masivní dřevěný nábytek z kolekce MEXICANA v obývacím pokoji našich klientů z Ostravy. Nábytek Mexicana zde v zastoupení: vitrína Mexicana VIT64 1D, knihovna MEXICANA REG60 a TV stolek Mexicana TIV 14. Všechen nábytek v odstínu dub tmavý - vosk.

Do svého stylového domova nás nechala nahlédnout i naše milá klietka Jana. V interéru Tv stolek SWEET HOME (bílá-medová lak)  a konferenční stolek MEXICANA KAV22 (tmavý dub-vosk).

 

Lavice MEXICANA BAX25,200 cm, bez područek s úložným protorem v odstínu sv. hnědá medová lak, jídelní židle CORDOBA SIL02-světlý vosk a police CORDOBA ve tvaru včelí plástve v odstínu světlý vosk dokonale doladily stylový rustikální interiér naši klietnky Jitky.

 

Nábytek Provence si pro své interiéry zvolila rovněž i naše klientka Monika. V interiéru tedy: TV stolek Provence AT008, noční stolek Provence, skříň Provence AT015 a komoda Provence K2P.

 

Krásná masivní postel Šumava 111 a dva noční stolky Šumava 28 putovaly na chalupu k našim klientům do Telče.

 

Oblíbený nábytek z kolekce Provence tentokráte v interiéru naši klietnky Petry. Na fotografii skříň PROVENCE W1P s policemi a vitrína Provence W4P.

 

Interiéry naší klientky Lenky již nyní zdobí rustikální židle MEXICANA SIL04 v odstínu tmavý dub-vosk.

Oblíbený kredence WHITE HOME VIT04 v odstínu bílá patina K16 - světlý vosk K01 si našel místo v interiéru naši klientky Nadi. Na vedlejším fotu skříně SWEET HOME SAV22 C1 v barevném provedení bílá - světle hnědá medová-lak.

 

Hned dvě police putovaly k naši klientce do Liberce. Na fotografii rustikální police WHITE HOME COS 11 a rustikální police WHITE HOME COS 16. Barva polic - antická bílá CK16. Vitrína z masivu DEJ35 na vedlejším fotu pochází od naši klietnky Martiny.

 

Rohodá komoda z masivu Šumava 53 v interiéru naši klientky Anny. Vedlejší foto skříňky Sweet Home nám zaslal naš klient Pavel.

 

Romantika v domově naší klientky Martiny, která si od nás objednala rustikální stůl SWEET HOME Ludvík MES2 140x80 cm. Děkujeme

 

Břízová komoda DONELLA K10 v přírodním provedení v interiéru naši klientky Ireny. Na vedlejším fotu rustikální skříňka SWEET HOME KUR12 v bílém provedení, kterou nám poslala naše klientka Adriana.

  

Realizace od naši klientky Štěpánky - rohová lavice SWEET HOME BAX22 (180x120 cm – levá). Lavice v odstínu bílá – světle hnědá medová – lak.

Na vedlejším fotu psací stůl MEXICANA BIR14 a taburet MEXICANA. Nábytek v odstínu ořech – lak.

 

Nábytek z kolekce SWEET HOME a MEXICANA v interiéru naši klientky Dagmar v zastoupení: Jídelní stůl SWEEET HOME MES2 120x80, jídelní židle SWEET HOME SIL25, skříň SWEET HOME SAV23 B1, skříň SWEET HOME SAV22A, postel MEXICANA ACC1 180x200 cm, komoda MEXICANA COM27, taburet MEXICANA SIL02, skříň SWEET HOMESAV21A. Odstín bílá – světle hnědá medová – lak. Děkujeme.

 

 

Jídelní set MEXICANA složený z jídelní lavice MEXICANA BAX22 ( pravá 260x210 cm)jídelního stolu MEXICANA MES2 a jídelních židlí MEXICANA SIL22. Celý komplet v odstínu – světle hnědá medová – lak.

 

Televizní stolek SWEET HOME TIV14, jídelní židle SWEET HOME SIL24 a komoda SWEET HOME COM27 v interiéru naši klientky Venduly.

 

Komody DELGADO 107 v přírodním vosku v interiéru naši klientky Nely. Na vedlejším fotu komoda MEXICANA COM 27 v přírodním vosku od našich klientů z Frýdlantu.

 

Jídelní nábytek z kolekce SWEET HOME v interiéru naši spokojené klientky Radmily. Na fotografii jídelní stůl SWEET HOME MES1 120x80 cm, jídelní lavice SWEET HOME BAX25 v délce 160 cm, jídelní židle SWEET HOME SIL25. Děkujeme.

 

Rustikální stojan na kytku WHITE HOME MES 10 (antická bílá-tmavý vosk) v interiéru pana Jindřicha a třídvéřová šatní skříň z masivu SWEET HOME SAV23B1 v odstíbu bílá - kaštan vosk.

 

Truhly z kolekce CORDOBA v přírodním vosku putovaly k naši klientce do České Třebové. Na fotografii - Rustikální truhla CORDOBA COS 15 se šuplíkem a Rustikální truhla CORDOBA COS05 z masivní borovice.

 

Pani Iveta darovala své předsíni nádherný nábytek z kolekce CORDOBA. Na fotografii je šatní skříň CORDOBA 02/A, věšáková stěna CORDOBA 03sada police COS 18/7 ve tvaru včelí plástve, komoda CORDOBA 01předsíň CORDOBA 02 a rustikální zrcadlo CORDOBA COS 02. Všechen nábytek CORDOBA v odstínu světlý vosk K01.

   

Další nádherná realizace v interiéru našich klientů z Prostějova. V obývacím pokoji tedy - konferenční stolek MEXICANA CEN07, police MEXICANA POL13, vitrína MEXICANA VIT22, komoda MEXICANA COM18, závěsná skříňka MEXICANA KUR12, TV stolek MEXICANA TIV14. Všechen nábytek z kolekce MEXICANA v odstínu světle hnědá medová- lak. V jídelní části dominuje nábytek z kolekce SWEET HOME - jídelní stůl SWEET HOME MES2 120x80 cmrohová lavice SWEET HOME BAX22 190x145 cm a jídelní židle SWEET HOME SIL22. Nábytek SWEET HOME v odstínu bílá - dub tmavý lak. Děkujeme :-)

 
   
 
 

Stylová ložnice zařízená nábytkem z kolekce WHITE HOME si dopřáli naši klienti z Meziměstí u Broumova. Nábytek WHITE HOME zde v zastoupenípostel WHITE HOME ACC05 v rozměru 180x200 cm, rustikální skříň WHITE HOME 03/1, rustikální skříň WHITE HOME 01/C, rustikální komoda WHITE HOME COM 05, rustikální komoda WHITE HOME 06 a rustikální noční stolek WHITE HOME COM 12.

   

 

Nádhernou koupelnu naši milé klientky doplnilo zrcadlo CORDOBA LUS4. Zrcadlo na fotografii má průměr 52 cm, barvě světlý vosk. Vedlejší foto kredence SWEET HOME KRI10 pochází z dílny naši klientky Jany. Kredenc v odstínu bílá-světle hnědá medová vosk.

 

Botník z masivu ŠUMAVA 65 putoval k naši klientce Radce. 

 

Jídelní nábytek v kolekce SWEET HOME zdobí interiéry i naši klientky Lenky. Nábytek SWEET HOME v zastoupení - rohová lavice SWEET HOME BAX25 204x127 cm a jídelní židle SWEET HOME BAX 25. Nábytek v barevném provedení bílá-tmavý dub lak.

 

Vaše oblíbená kolekce PROVNCE tentokráte v interiéru našich milých klientů z města Smešno. V interiéru - skříň PROVENCE AT15 – kombinovaná, komoda PROVENCE K2P, manželská postel PROVENCE AT019 a noční stolky AT018.

 

 

Paní Lucie a její nádherná realizace stylové chalupy. V interiéru nábytek MEXICANA v zastoupení: Rohová lavice MEXICANA BAX25 180x150, patrová postel MEXICANA a věšáková stěna MEXICANA. Všechen nábytek v barvě světle hnědá medová lak. Děkujeme.

 

 

Jídelní set z kolekce SWEET HOME v barevném provedení bílá-světle hnědá medová lak, od našeho klientky z Blatné. Na fotografii rohová lavice SWEET HOME BAX22jídelní stůl SWEET HOME MES1 a jídelní židle SWEET HOME SIL22.

 

Paní Renáta nám zaslala fotografie nábytku z kolekce Provence. Na fotech komoda Provence, skříň Provence, komoda Provence na míru a rovněž stůl Provence vyroben na míru, dle vizí naší klientky.

 

 

Vitrína MEXICANA VIT65 2D v barevném provedení vosk světle hnědý medový v interiéru našeho klienta Marka. Vedlejší foto skříně Klasik 3+3PL nám zaslal náš klient Lukáš.

 

Nádherná ložnice v podání našich milých klientů z Hořic. Na fotografii nábytek SWEET HOME v barvě bílá-ořech lak, v zastoupení - postel SWEET HOME ACC01 180x200 cm, truhla SWEET HOME ARC23, vitrína SWEET HOME VIT23, komoda SWEET HOME COM27, taburet SWEET HOME 40x40 cm, komoda SWEET HOME CON22skříň SWEET HOME SAV23B1 a skříň SWEET HOME SAV22B. Na přání naších klientů je nábytek vyroben s jinými uchyty, než které jsou běžně u nábytku z kolekce SWEET HOME. Děkujeme a přejeme krásné bydlení :-).

 

 

Paní Alena nám zaslala fotografie kredence MEXICANA KRI24 v barvě - světle hnědá medová - vosk. Děkujeme :-).

 

Stůl MET265 v barvě tmavé hnědé v interiéru naši klietky Petry. Na vedlejším fotu rustikální stolek WHITE HOME MES15.

  B

Oblíbený jídelní set SWEET HOME tentokráte v podání naši klientky Zdeňky. Jídelní set se skládá z jídelního stolu SWEET HOME MES1 140x80 cm, jídelní lavice SWEET HOME BAX25 150 cm a jídelních židlí SWEET HOME SIL25. Barevná kombinace bílá-světle hnědá medová lak.

Stylové police CORDOBA COS18 ve tvaru včelí plástve v interiérech našeho klienta Davida. Poličky jsou ve světlém vosku. Děkujeme :-).

 

Stylové závěsné skříňky White home COS09 v odstínu antická bílá K16, zdobí domov pana Michala.

 

Na první fotografii můžete vidět jak stylově si doladil koupelnu závěsnou skříňkou Sweet Home KUR12 pan Radek. Na druhé fotografii je skříňka Šumava 18, kterou jsme pani Haně doručili bez nátěru v surovém stavu a paní Hana si ji takto krásně upravila.

 

Jídelní židle Sweet Home SIL25 a lavice Bax25 v bílé barvě jsme doručili pani Kláře.

Rohovou jídlení lavici Mexicana v přírodním odstínu spolu se stolem MES1štokrlemi SIL02 na míru si u nás zakoupil pan Stanislav z Kroměříže.

Pan Jakub si unás zakoupil vitrínku 45knihovny 11 z kolekce Atlanta v odstínu dub páleny.

 

 

Jídelní set Sweet Home putoval k paní Ladislavě, v rámci setu má rohovou jídelní lavici Sweet Home BAX25jídelní židle SIL25 a jídelní stůl MES2 80x80 cm.

 

Jídelní prostory našeho klienta doplněné o nádherný nábytek MEXICANA v odstínu - přírodní lakJídelní stůl MEXICANA MES02 a židle MEXICANA SIL25. Děkujeme :-).

Na vedleším fotu psací stůl z borovicového masivu B5 přírodní.

 

Paní Zuzana a realizace knihovny MEXICANA REG61 v odstínu dub tmavý vosk. Vedlejší foto pochází z dílny paní Terezy. Na fotu prádelník MEXICANA BIL68 (vosk -dub kouřový).

 

Jídelní set s lavicí z kolekce SWEET HOME v interiéru naši klientky Lucie. Děkujeme :-) V interiéru tedy jídelní lavice SWEET HOME BAX25jídelní stůl SWEET HOME MES01 a jídelní židle SWEET HOME SIL25. Všechen nábytek v barevném provedení bílá - světle hnědá medová -lak.

 

K pohodlí poklidného venkovského života přispívá i lavice CORDOBA SIL14 150 cm ( barva - hnědý vosk K15), která putovala k našim klientům do Sopotnice. Vedlejší foto je z chalupy naši klientky Dagmar, která si u nás objednala kulatý stůl z masivu MET265 o průměru 65 cm.

 

Nábytek z kolekce SWEET HOME putoval k naši milé klientce Zuzaně. V interiéru tedy rohová vitrína SWEET HOME ZIV15, kredenc SWEET HOME KRI13, jídelní stůl SWEET HOME MES02 120x80 cmrohová jídelní lavice SWEET HOME BAX25 levá (100x200 cm) a taburet SWEET HOME SIL02. Všechen nábytek je v barevné kombinaci bílá-světle hnědá medová lak. Děkujeme.

 

 

Krásný jídelní kout vykouzlil náš klient z Radějovic u Převýšova. Jídelní stůl CORDOBA MES02 A 120x80 cmjídelní lavice CORDOBA 120 cm a jídelní židle CORDOBA SIL24. Všechen nábytek je v přírodním vosku.

 

O tom, že i dvě malé roztomilé modelky si mohou zamilovat masivní zahradní nábytek RAB (150 cm) nás přesvědčili naši milí klienti z Kaplice. Děkujeme :-).

 

Obývací prostory naši klientky Evy obohotil dubový konferenční stolek DALLAS 66. Vedlejší foto bukového nábytku je od naši milé klientky Romany, ke které putoval bukový toaletní stolek Atabasca a bukové zrcadlo Vostok

 

Zahradní nábytek RAB (200 cm)  v barvě třešeň, se zalíbil i jezevčíkovi našeho klienta Miroslava. Děkujeme :-).

 

Dvě lavice z masivního dřeva putovaly k naší klientce do Hodětínu u Bachyně. Konkrétně tedy lavice MEXICANA (barva: tmavý dub-vosk) a lavice SWEET HOME (barva: bílá-světle hnědá medová lak). Postele z kolekce dětského nábytku Vilík, na vedlejším fotu, pocházejí z dílny naši klientky Venduly.

 

Nádherná jídelní sestava SWEET HOME tentokráte v barevném provedení krémová - ořech lak v interiéru našich klientů z České Třebové. Jídelní stůl SWEET HOME MES01 140x80 cm, jídelní lavice SWEET HOME  130 cm a jídelní židle SWEET HOME SIL22.

 

Masivní balkonový set LUK12 putoval k našim klientům do Skalska. Masivní předsíňová stěna WHITE HOME GAB02 v interiéru klientky Renáty.

   

Pan Martin nás nechal nahlédnout do své jídelny. V interiéru tedy nábytek z kolekce SWEET HOME (barevné provedení bílá-tmavý dub lak) v zastoupení jídelní stůl SWEET HOME 120x80 cmrohová jídelní lavice SWEET HOME levé provedení 125x210 cm a jídelní židle SWEET HOME SIL25. Děkujeme :-).

 

Psací stůl MEXICANA BIR 14 (barevné provedení dub tmavý -lak) v interiéru naši klientky Dity a selské jídelní židle MET336 v interéru kientky Markety.

  

Jídelna Provence sestavena z nábytku z kolekce SWEET HOME. Na fotu jídelní stůl SWEET HOME MES, jídelní lavice SWEET HOME BAX25jídelní židle SWEET HOME SIL25 a kredenc SWEET HOME KRI13.https://www.nabytek-v-kostce.cz/vyhledavani/?string=j%C3%ADdeln%C3%AD+lavice

 

Břízová skříň LUCIANA W3-3, břízová skříň CORRADO W1 a břízová komoda VALERIA K19 v ložnici naši klientky Šárky. Všechen nábytek je v barevném rovedení - eben.

 

Slova naši klientky mluví za vše. My jen doplníme, že se jedná o jídelní stůl SWEET HOME, jídelní lavice SWEET HOME BANUPžidle SWEET HOME SIL22 a psací stůl SWEET HOME BIR15.

„Ráda bych Vám poděkovala za bezproblémové doručení. Ačkoli měl řidič kvůli nesjízdnému terénu ztíženou situaci a musel nábytek nosit, případně vozit na rudlu víc než 100 metrů po mokré louce, byl velmi vstřícný a ochotný. Pomohl nám nastěhovat nábytek až na místo určení, dokonce i do podkroví po úzkém schodišti. Takže děkujeme za služby. Jsme s nábytkem i jeho dovozem moc spokojení. Určitě budeme Nábytek v kostce doporučovat dál. Děkujeme :-).

   

Foto PC stolu DREWMAX BR111TV stolku DEJ86 upraveného na míru komody Šumava 35 od naši klientky Zdeny. Děkujeme :-).

 

Dubový jídelní stůl Porto je vyroben z prvotřídního masivního dubového dřeva. Vedlejší foto je od naši klientky Silvie, která nám zaslala foto břízového toaletního stolku MAURIO C1.

 

Rohová jídelní lavice BAX25 s područkami a s úložným prostrem v odstínu bílá - sv. hnědá medová lak, rozměr 1 x 2,5 m z kolekce Sweet Home je již u paní Ivy.

 

Dubový jídlení stůl Faro již zdobí jídelnu od paní Kateřiny.

Jídelní stůl MES02 160x90 a jídelní židle SIL02 CORDOBA v odstínu tmavý vosk K02 putovali do měsa Železnice k paní Lucii.

   

 

Pan Jan si u nás objednal oblíbený jídlení stůl, lavicijídelní židle z kolekce Mexicana v odstínu světle hnědá medová lak.

Paní ladislava má od nás rohovou vitrínu Mexicana ZIV15 bez prosklených dvířek a komodu white home z kolekce White Home.

 

Pan Oto má doma nábytek z kolekce White Home. Konkrétně si u nás zakoupil taburet SIL21, komodu COM12,  a TV stolek RTV03. Vše v odstínu bílá patina K03 - světlý vosk K01.

 

 

 

Lavice BAX25 o délce 200 cm, v odstínu světle hnědá medová vosk, již zdobí terasu paní Ivany.

Vitrínu Provence W4P a komodu AT006 v bílé provedení si u nás zakoupil pan Jan.

 

Oblíbený nábytek z kolekce Provence již zdobí domov paní Michaely. Jedná se o komodu Provence K2P, vitrínu PROVENCE W4P, kredenc PROVENCE R3Pnoční stolek PROVENCE SN1 a komodu PROVENCE AT010. Děkujeme za nádhérne fotografie.

 

   

 

 

 

Paní Lucie má od nás oblíbený nábytek Sweet Home. Konkrétně vitrínu ZIV22 a závěsnou skříňku KUR12. Taktéž na zakázku vyrobená dvířka ke kuchyňské lince.

 

Pan Pavel si zakoupil oblíbený dubový TV stolek Orlando 25.

Děkujeme za fotografie našemu zákazníkovi Tomášovi, který si u nás zakoupil Rustikální TV stolek CORDOBA RTV 08 a Masivní vitrínu CORDOBA 15 v odstínu světlý vosk K01.

Pan Míra nám zaslal fotografii nádherné jídelny. Zakoupil si u nás rohovou lavici BAX25jídelní stůl MES2jídelní židle SIL25 z kolekce Sweet Home.

Paní Renátě zdobí obývací pokoj vitrína VIT23komoda COM25 z kolece Mexicana v odstínu světle hnědý medový vosk.

 

Pan Václav nám zaslal fotografie lavice Mexicana BAX20 bez područek v odstínu světle hnědý medový vosk.

 

Paní Šárka si zakoupila břízovou komodu K19 v tmavém odstínu EBEN.

Jídelní set Mexicana si u nás pořídil pan Petr. Zakoupil si jídelní stůl MES2, jídelní židle SIL25lavici BAX25 v odstínu dub kouřový lak.

 

 

Kolekce Sweet Home je jedna z těch nevíce oblíbených, děkujeme za azslání fotografií naší zákaznici, která si u nás zakoupila lavici BAX25 s područkami, jídelní židle SIL21 s područkami a truhlu ARC04 odstín bílá světle hnědý medový vosk. Taktéž skříň SAV21Alavici BAX25 z kolekce MEXICANA.

 

 

Paní Martina má od nás bílé jídelní židle METX.

 

Paní Simona nám zaslala foto předsíňové stěny Delgado GAB01 v odstínu šedý vosk K07. Napsala nám příjemnou zprávu: Jsme velmi spokojeni s kvalitou i estetickým provedením i s dopravou milým panem řidičem, děkujeme...

 

 

TV stolek Šumava 107 v přírodním odstínu má doma pan Karel.

Naše oblíbené jídelní židličky Sweet Home SIL25, jsou již plně využité i pana Vladislava. Vedlejší foto je od našeho klienta Petra  - břízová komoda Feliciano K15 - ořech.

 

Tv stolek RTV7, vitrína VIT16, stojan na kytku MES10komoda COM09komoda na víno COM14  z kolekce CORDOBA v odstínu TMAVÝ VOSK K02 jsou již u paní Ladislavy.

 

Masivní předsíň Cordoba GAB01 v odstínu Tmavý vosk K02 již má své místo u pana Rostislava. Vedlejší foto je z dílny naši klientky Ivety. Na snímku je kredenc MEXICANA KRI13 - odstín světle hnědá medová vosk.

 

Komoda COM 02 a knihovna REG 02  z kolkece White Home putovala k paní Lýdii.

Paní Hana si vybavila kancelář stolky SNSASN2A a komodami K3A z kolekce Old Style.

Náš stálý zákaznik Aleš si u nás v poslední objednávce zakoupil předsíň Cordoba 02, komodu Delgado 107 a jídelní židli Cordoba SIL 02. Všechen nábytek je v odstínu TMAVÝ VOSK K02. Vitríny Cordoba 07Cordoba 13 taktéž v odstínu tmavý vosk K02.

 

 

Masivní postel CORDOBA ACC02noční stolek CORDOBA COM12noční stolek na nožkách v interiéru naši klientky Silvie. Děkujeme :-). Barva nábytku Cordoba - přírodní vosk.

   

Krásná a báječná truhla MAJA v barevné kombinaci bílá - fialová byla narozeninovým dárkem malé princezny ze Záchlumí. Přejeme krásné narozeniny :-).

 

Kolekce SWEET HOME se těší Vaši oblibě, a my jsme rádi, že můžeme Vaše realizace ukázat takřka celému světu :-). Jídelní set SWEET HOME, který tvoří jídelní stůl SWEET HOME MES02 a jídelní židle SWEET HOME SIL25 (barva nábytku světle hnědá medová lak) nám zaslala naše klientka Marie. Vedlejší foto vitríny SWEET HOME (barva vitrinky bílá-tmvý dub vosk) pak od klientů z Jablunkova. Děkujeme :-).

 

Psací stůl z masivní borovice DREWMAX BR115 již nyní zdobí interiéry domova naši klienty Martiny. Foto nádherné police s věšáky WHITE HOME  je od naši milé klientky Zuzany. Děkujeme :-).

 

Komoda z masivního dřeva Klasik 15 Johanka v hloubce 46 cm si našla domov v interiéru našeho klienta Zdeňka. Vedlejši foto taburetu WHITE HOME v bílé barvě nám zaslala naše klientka Vlaďka.

 

nábytek MEXICANA jste si oblíbili, a stále častěji si ho objednáváte do interiéru chat či chalup. Důkazem jsou fotografie našeho milého klienta Ondřeje, za které moc děkujeme. Na fotografiích postel MEXICANA, noční stolky MEXICANA, komoda MEXICANA COM17, jídelní stůl MEXICANA MES2, jídelní rohová lavice MEXICANA BAX25 bez područek, jídelní židle MEXICANA SIL25, prádelník MEXICANA. Barva nábytku - tmavý dub - vosk.

 

 

Krásná chaloupka našeho milého klienta a nábytek z kolekce SWEET HOME toť harmonická kombinace. Psací stůl SWEET HOME BIR15, kredenc SWEET HOME KRI24, kuchyňský ostrůvek na míru, rustikální stolek SWEET HOME CON07 a lavice SWEET HOME SIL25. Děkujeme. Barva nábytku - bílá - sv. hnědá medová lak.

 

Dubový jídelní rozkládací stůl v dekoru dub pálený a dubové jídelní žídle v provedení dub pálený - rubin 3, zdobí již nyní domov našich klientů z Bohumína. Děkujeme.

 

Bílá police WHITE HOME v interiéru naši klientky Zuzany a lavice DELGADO v přírodním vosku. Děkujeme.

 

Bílý jídelní nábytek z kolekce SWEET HOME už našel svůj domov interiéru naši klientky Lenky. Jídelní stůl SWEET HOME MES1jídelní židle SWEET HOME SIL25 a jídelní lavice SWEET HOME SIL25 bez područek. Děkujeme.

 

Slova paní Evy mluví za vše: „Zasílám foto nábytku Provence. Je úžasný. Barvy, zpracování, materiál všechno krásné. Jsme moc spokojeni.“. My moc děkujeme a jen dodáváme, že se jedná o nábytek Provence, konkrétně TV stolek ProvenceVitrína Provence a noční stolek Provence.

Nádherná rustikální kuchyně  našich milého klienta Tomáše doplnil nábytek z kolekce SWEET HOME. Masivní jídelní sestava SWEET HOME je složená z jídelního stolu SWEET HOME MES2 a jídelních židlí SWEET HOME SIL25. Děkujeme :-). Barva nábytku - bílá sv. hnědá medová lak.

 

Interiéry pani Martiny s nábytkem MexicanaRohová lavice Mexicana BAX25 bez područek, jídelní stůl Mexicana MES1, lavice Mexicana BANBU. Děkujeme :-). Barva nábyteku - sv.hnědá medová-lak.

 

Další z Vašich realizací, které se opravdu povedly je jídelní set z kolekce SWEET HOME. Paní Marie si od nás zakoupila jídelní stůl SWEET HOME MES01jídelní lavici SWEET HOME BAX22BU a jídelní židle SWEET HOME SIL22. Barva nábytku - bílá - dub kouřový - vosk.

Fotografie bílé jídelní rohové lavice SWEET HOME BAX25, rovněž z kolekce SWEET HOME  jsou od naši milé klientky Šarky.  Přejeme krásné bydlení.

 

 

Paní Dana a Simona nám zaslaly fotografie nádherrného nábytku Provence. Konkrétně noční stolek  PROVENCE AT018G s výškou 70 cm a Kredenc PROVENCE R1P.

 

 

Slova naši milé klientky mluví za vše, jen dodáme že se jedná o komodu MEXICANA COM026.  "Zasílám fotografii komody. Je skutečně překrásná a z ložnice se díky ní stala opravdu útulná místnost a navíc nádherně provoněla celý byt. Děkujeme :-). Barva nábytku - vosk kaštan

PAní Nina nam zaslala fotografie úžasného kredence PROVENCE R1P a taburetu PROVENCE. Děkujeme :-).

 

Bílá postel BELLA pro princeznu Verunku :-).

Pani Monika a jeji nový nábytek z kolekce WHITE HOME - police WHITE HOME a komoda WHITE HOME COM09.

 

Jídlení prostory naši milé klientky Ivany již nyní zdobí masivní jídelní set SWEET HOME. Přejeme krásné bydlení :-). Barva nábytku - bílá sv.hnědá medová lak.

 

Naše klientka Barbara a nádherný rustikální nábytek. Kredenc DELGADO VIT105, konferenční stolek CORDOBA MES06 a TV stolek CORDOBA RTV03. Děkujeme. Barva nábytku - tmavý vosk K02.

Pánská trucovna zařízená v cantry stylu od našeho klieta z Kladna. V interiéru trucovny tedy komoda Mexicana COM18 ve vosku - tmavý dub. Děkujeme :-). Barva nábytku vosk -dub tmavý.

 

Pan Aleš a jeho realizace, ve které k sobě ladí nábytek z různých kolekcí. Komody WHITE HOME COM18jídelní židle SWEET HOME SIL21 a jídelní židle CORDOBA SIL02. Krásné bydlení…. Barva komod bílá patina - tmavý vosk.

 

Rovněž naše milá klientka z Oder si zařídila interiéry své kuchyně stylové kuchyně s nábytkem SWEET HOME. Jídelní lavice SWEET HOME BAX 22, jídelní stůl SWEET HOME v atypickém rozměru a jídelní židle SWEET HOME SIL22. Vše v bílém vosku. Děkujeme a přejeme krásné bydlení :-).

 

 

Jídelní lavice SWEET HOME SIL25 z masivního borovicového dřeva v barevné kombinaci bílá – světle hnědá medová v interiéru paní zdeňky. Děkujeme :-). Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová vosk.

 

Paní Adriana nám zaslala opravdu nádherné fotografie Lavice Cordoba SIL19jídelního stolu Cordoba MES 02 a jídelních židlí Cordoba SIL02. A taktéž napsala krásnou recenzi, o kterou se s vámi rádi podělíme... Barva nábytku - tmavý vosk.

Nábytek je nádherný, úplně překonal naše očekávání! Na fotkách nevynikne tolik jako v reálu v prostoru. Jsme opravdu moc spokojení. :)
 

 

Komoda z masivu Šumava 49  již slouží v dětském pokoji u paní Petry. Fotografie rohové komody Šumava 54 nám zaslala paní Blanka.

 

Lavici Bax25 Sweet Home a jídelní židle SIL25 Sweet Home už mají své místo u paní Petry... Barva nábytku - bílá sv. hnědá medová lak.

 

Paní Lenka si u nás zakoupila bílou lavici Delgado SIL13/B s područkami a úložným prostorem o délce 150 cm. Barva nábytku - bělený vosk K13.

 

Děkujem za fotografie, které nám zaslala paní Andrea, jednalo se dubové komody na přání zákazníce.

 

Děkujeme naší zákaznici Evě za fotografi jídelní židle MET332.

 

A opět zde máme fotografii oblíbeného nábytku Sweet Home, pan Pavel si u nás zakoupil rohovou lavici Sweet Home Bax25, jídelní stůl Sweet Home MES1 a jídelní židle Sweet Home Sil25. Barva nábytku - bílá -sv. hnědá medová lak.

Děkujeme za zaslání fotografií paní Radce, která si u nás objednala dřevěnou truhlu MET175 a rovněž panu Aleši, ke kterému potovaly hned dvě vitrínky z kolekce CORDOBA. Konkretně tedy vitrína CORDOBA 13 a vitrína CORDOBA 07. Barva vitrín - tmavý vosk K02.

 

Jídelní set z kolekce SWEET HOME v podání naši klietnky Markety. Jídelní stůl SWEET HOME MES01, rohová jídelní lavice SWEET HOME BAX22, jídelní židle SWEET HOME SIL22. Děkujeme :-). Barva nábytku - bílá sv. hnědá medová lak.

 

K paní Gabriele putovala rohová lavice SWEET HOME BAX22 (Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová). Dubová komoda FARO 48 v interiéru pana Pavla. Děkujeme :-).

 

Naše milá klientka Markéta představuje bílý jídelní set z kolekce SWEET HOMEJídelní stůl SWEET HOME MES1 jídelní židle SWEET HOME SIL 25 a taburet SWEET HOME . Barva nábytku - bílá sv.hnědá medová lak.

Vedlejší foto je z produkce pana Libora, který nám představil svojí předsíň v podání předsíňové sestavy z masivu JANA, a selské židle MET366  . Děkujeme :-).

 

Do interiérů své krásné chaloupky nás dnes pozvala paní Radka, která si do svých stylového domova pořídila nábytek z kolekce MEXICANA. Komoda MEXICANA COM25, vitrína MEXICANA VIT66, lavice MEXICANA BAX20, jídelní stůl MEXICANA MES1 a jídelní židle MEXICANA SIL25 sedly do těchto interiéru jako poklice na hrnec. Děkujeme a přejeme krásné bydlení :-). barva nábytku - sv. hnědá medová - lak.

Krásnou lavici Delgado v bělené barvě, má doma pan Ondřej. Vedlejší foto bukových jídelních židli Florencie je od naši další milé klientky. Moc děkujeme :-).


Naše spokojená zákaznice Klára nám zaslala nádherné fotografie nábytku z kolekce Mexicana. Jídelní stůl Mexicana MES2, jídelní židel Mexicana SIL25, komoda Mexicana COM05, konferenční stůl Mexicana CEN06komoda Mexicana COM25 a rustikální stolek Mexicana CON07. Barva nábytku - sv. hnědá medová - vosk.

 

 

Skvělou volbou byla u pana Františka koupě dubového konferenčního stolku Porto 40 a dubového TV stolku Orlando 25.

 

Komodu z masivu KLASIK 24 a rohovou knihovnu 44 má od nás paní Nikol z Hrubé Vrbky.

 

Naše věrná zákaznice Klára si nyní zakoupila vitrínku VIT22 z kolekce Sweet Home. Barva nábytku - bílá sv.hnědá medová lak.

 

 

Paní Pavla ze Slavošova si objednala oblíbené jídelní židle SIL25 z kolekce Sweet Home v bílé barvě. Díky za fotografie.

Paní Dana nám zaslala fotografii svého jídelního nábytku. U nás zakoupila Selské jídelní židle.

Skládací židle Smart v bílé barvě si u nás zakoupil pan Jan, děkujeme za fotografie.

 

Paní Zdeňka nám zaslala svou krásnou realizaci předsíně, jídelny a obyvacího pokoje. Zakoupila si u nás nábytek z kolekce CORDOBA a MEXICANAZrcadlo CORDOBA COS03 - Tmavý vosk, Truhla MEXICANA ARC04 : dub tmavý lak, Masivní věšáková stěna CORDOBA 03 :tmavý vosk, Truhla COS05 : Tmavý vosk K02, Komoda MEXICANA COM25 : dub tmavý lak, Taburet MEXICANA SIL02 : dub tmavý lak, Rustikální knihovna MEXICANA N2 : dub, Police COS18 včelí plástev : tmavý vosk,  Jídelní stůl Mexicana MES1 160X90 : dubtmavý lak, Jídelní židle MEXICANA SIL24 : dub tmavý lak.

 

 

Naši milí klienti představují interiér s nábytkem ATLANTA - dubová komoda ATLANTA 49, vitrína ATLANTA 12, TV stolek ATLANTA 26, vitrína ATLANTA 45 jídelní stůl ATLANTA, konferenční stolek ATLANTA 67 a ATLANTA 66. Děkujeme :-).

 

 

Rohová knihovna DEJ 44 zazářila v interiéru paní Stanislavy. Děkujeme :-).

 

Buková komoda Amazonka a buková komoda Mississippi v interiéru pana Iva. Děkujeme paní Ivaně za zaslání fotografie lavičky Mexicana v zádveří. Barva lavice - medový vosk.

 

Paní Renáta nám ukázala jak zútulnit vstupní prostory, a botník z masivu MET143 k tomuto účelu vhodně posloužil.

Oblíbený jídelní nábytek z kolekce Sweet Home, konkrétně jídelní lavice BAX25stůl MES1jídelní židle SIL25 v nádherné bílé barvě si zakoupila pní Jitka.

 

Realizace strana 1 | 2 | 3