Velký regál GIALO z masivu

Velký regál GIALO z masivu z masivního dubového dřeva je stylový kus nábytku poskytující doplňující úložný prostor do obývacího pokoje, pracovny či předsíně interiérů, které jsou zařízené ve skandinávském stylu.

Velký regál GIALO z masivu je praktický model, který do interiéru vnáší svěží dotek přírody.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KAT2SGIA28
8 320 Kč
Kategorie: Regály a stojany
Materiál: dubový masiv
Výška: 106 cm
Šířka: 40 cm
Hloubka: 40 cm

Velký regál GIALO z masivu

Pokud hledáte minimalistický nábytek, který by poskytl výstavní prostor ve skandinávském stylu do vašeho obývacího pokoje či pracovny bez toho, aby zahlcoval místnost, pak vám představujeme Velký regál GIALO z masivu

Při výběru nábytku se musíme soustředit na kvalitu materiálu a jeho zpracování. V tomto ohledu regál GIALO v žádném případě nezaostává, jelikož je vyroben z masivního dubového dřeva prémiové kvality, díky kterému si i nábytek s opticky lehkou konstrukcí, jakou má prezentovaný regál, ponechává vysokou pevnost a odolnost vůči poškození. Díky tomuto materiálu se nemusíte bát škrábanců či známek nadměrného používání a můžete si být jistí, že si regál zanechá svou krásu ještě dlouhá léta po zakoupení. 

Krása regálu tkví nejen v jeho designu, ale také v jeho funkčnosti. Čtyři otevřené police poskytují plno prostoru k vystavení vašich oblíbených knih, fotografií, dekoračních sošek či ozdobných váz. Pokud potřebujete uložit více maličkostí na jedno místo, stačí do regálu zasunout úložný box, kam věci hravě schováte. 

Kolekce GIALO obsahuje další regály, se kterými Velký regál GIALO z masivu můžete kombinovat. Můžete si tak vytvořit vlastní kompozici, ať už v kombinaci s ostatními regály nebo dalším nábytkem této kolekce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: