Botník GIALO z masivu

Botník GIALO je stylový botník z masivního dřeva, který je vhodný do Vaší předsíně, chodby nebo obývacího pokoje. Interiéry obohatí, oslní a dodá jim ten správný design.

Botník GIALO je vyroben ze 100% přírodního masivního dubového dřeva, díky kterému je velice stabilní a odolný.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KAT2SGIA11
7 740 Kč
Kategorie: Kolekce GIALO
Kód produktu: KAT2SGIA11
Výška: 40 cm
Šířka: 100 cm
Délka: 30 cm
Materiál: dubový masiv
Dodací lhůta: KAT 3-4 týdnů

Botník GIALO z masivu

 

Botník GIALO z masivu je minimalistický botník, který se vyznačuje svým jednoduchým ale stylovým designem. V domácnosti Vám může posloužit jako praktický doplněk, odkládací plocha nebo úložný prostor pro Vaše boty. 

Dřevěný botník GIALO byl navržen tak, aby vám poskytl ten nejvyšší komfort používání. Proto byl vybaven kovovými tyčemi pro boty, které umožňují volné schnutí vlhké podrážky obuvi. Díky tomu, že jsou uchyceny pár centimetrů nad podlahou, usnadní i úklid. Vršek dubového botníku lze využít jako místo, kam si odložíte kabelku nebo organizér na přípravky pro péči o obuv. Můžete na ní sedět i při obouvání.

Botník GIALO je vyroben z masivního dubového dřeva a dokáže Vás zaujmout nejen svým dominantním vzhledem, ale i kvalitním provedením. Charakteristickými rysy jsou oku lahodící měkké okraje. |Botník se skvěle hodí do interiérů ve skandinávském stylu. Díky svému přirozenému teplému odstínu vypadá skvěle jak na bílých, tak na kontrastnějších stěnách.

Kolekce GIALO nabízí jednotlivé kusy nábytku, které se k sobě skvěle hodí a dají se navzájem různě kombinovat a vytvářet tak individuální kompozice nábytku. Kolekce nabízí minimalistický, jednoduchý, originální design a všestrannou funkčnost, která potěší v mnoha domácnostech.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: