Regál GIALO z masivu

Regál GIALO z masivu z masivního dubového dřeva je ideální volbou pro doplnění úložného prostoru v obývacím pokoji, pracovně či předsíni zařízených ve skandinávském stylu.

Regál GIALO z masivu pro krásný a praktický interiér s dotekem přírody.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KAT2SGIA27
7 420 Kč
Kategorie: Regály a stojany
Materiál: dubový masiv
Výška: 83 cm
Šířka: 40 cm
Hloubka: 40 cm

Regál GIALO z masivu

Pokud do svého interiéru chcete zakomponovat menší kus nábytku, který poskytne prostor k uložení knížek, váz s květinami či ozdobných svící, pak vám představujeme regál GIALO z masivu. Tento jednoduchý regál je perfektním doplňkem pro obývací pokoje, pracovny a předsíně interiérů zařízených ve skandinávském, minimalistickém nebo loftovém stylu. 

Do regálu se dá uložit spousta věcí od malých lehkých sošek po těžší květináče s rostlinami. Proto by měl být regál pevný a stabilní. Tyto vlastnosti nábytek může získat skrze materiál, ze kterého je vyroben. V tomto případě se jedná o kvalitní masivní dřevo z divokého dubu které je známé pro svou tuhost, trvanlivost a odolnost vůči poškození. Další předností dubového dřeva je jeho nádherné hřejivé zbarvení a krásná kresba dřevěných linií a nepravidelných suků, které zkrášlují povrch masivu. 

Regál GIALO není jen odolný, ale také praktický. Je vybaven třemi otevřenými policemi, které perfektně poslouží k vystavení fotografií či dekorací. Potřebujete-li krytý úložný prostor, můžete do regálu zasunout stylové úložné boxy. 

Regál GIALO z masivu byl vytvořen ve třech velikostech, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe sedí do vašeho interiéru, nebo skombinovat více regálů z kolekce GIALO a vytvořit tak vlastní kompozici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: