Provensálská vitrína BELLUNO grafit 2D grafit-borovice

Provensálská vitrína BELLUNO je nádherná a velmi stylová vitrína z masivu v oblíbeném stylu francouzského venkova -  Provence, který je vyhledáván pro nádhernou přírodu a ojedinělý kolorit Francie.

Provensálská vitrína BELLUNO je vyrobená z masivní finské borovice, která je ceněna pro svojí odolnost. O ošetření se postarala barva v odstínu grafit, která je dokonalým kontrastem ke světlým stěnám a zároveň dodá interiéru eleganci a styl. Horní deska je ošetřena mořidlem a lakem.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPL015G/P
20 040 Kč
Kategorie: Kolekce BELLUNO grafite
Kód produktu: KATPL015G/P
Šířka: 90 cm
Výška: 190 cm
Hloubka: 45 cm
Materiál: borovicový masív
Barva: grafit/borovice
Dodáváno: v demontu

Provensálská vitrína BELLUNO grafit-borovice.

Zdědili jste pravé porcelánové nádobí anebo jste milovník knih a máte doma hodnotnější díla, která by měla být chráněna před poškozením a prachem? Pokud ano, pak Vás jistě zaujme vysoká vitrína v grafitové barvě, jejíž předností je dokonalý design efektní frézování a půvabné kování. Tyto neobvyklé detaily plně odrážejí provensálský styl bydlení, který si oblíbilo nespočet našich klientů. 

Provensálská vitrína BELLUNO je vyrobena z masivní finské borovice a ošetřena vodou ředitelnou barvou v odstínu grafit, která je dokonalým kontrastem ke světlým stěnám a zároveň dodá interiéru eleganci a styl. Horní deska je ošetřena mořidlem a lakem.

Nábytek Kolekce BELLUNO grafite je nádherný provensálský nábytek v barvě grafit, který je nejen praktický, co se údržby týče, ale rovněž zaujme svými četnými detaily. Minimalistické kování v dekoru starého stříbra, čisté linie, frézovaná dvířka, která zdůrazňují charakter a styl nábytku. Pokud už o tomto nábytku víte vše, pak určitě stojí za zmínku jistě i její nádherná barva. Nábytek je ošetřen vodou ředitelnou barvou v grafitové barvě s 90 % krytím. Pronikavá kresba dřeva s přiznanými suky potěší především milovníky přírodního dřeva. Horní deska je ošetřena mořidlem a lakem na vodní bázi v barvě dubu nebo přírodní borovice.

Vždyť šedý nábytek je dokonalým kontrastem ke světlým stěnám v jakémkoliv interiéru.

Pokud jste si zamilovali provensálský styl bydlení, pak nábytek z kolekce BELLUNO grafite bude dozajista tou pravou volbou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: