Provensálský TV stolek BELLUNO grafit-borovice

Provensálský TV stolek BELLUNO je nádherný a velmi stylový televizní stolek z masivu v oblíbeném stylu francouzského venkova -  Provence, který je vyhledáván pro nádhernou přírodu a ojedinělý kolorit Francie.

Provensálský TV stolek BELLUNO 3D je vyroben z masivní finské borovice, která je ceněna pro svojí odolnost. O ošetření se postarala barva v odstínu grafit, která je dokonalým kontrastem ke světlým stěnám a zároveň dodá interiéru eleganci a styl. Horní deska je ošetřena mořidlem a lakem.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPL010G/P
14 940 Kč
Kategorie: Kolekce BELLUNO grafite
Kód produktu: KATPL010G/P
Šířka: 167 cm
Výška: 53 cm
Hloubka: 53 cm
Materiál: borovicový masív
Barva: grafit/borovice
Dodáváno: v demontu

Provensálský TV stolek BELLUNO grafit-borovice. 

Provensálská TV stolek BELLUNO je vyroben z masivní finské borovice a ošetřen vodou ředitelnou barvou v odstínu grafit, která je dokonalým kontrastem ke světlým stěnám a zároveň dodá interiéru eleganci a styl. Horní deska je ošetřena mořidlem a lakem.

Bez TV stolku se neobejde snad žádný dobře zařízený obývací pokoj. TV stolek belluno nabízí dva praktické šuplíky, které jsou ideální pro uložení drobných věcí. Kromě nich máte ještě 4 otevřená místa, kam můžete umístit set-to box, konzoli anebo vytvořit sbírku filmů DVD.

Nábytek Kolekce BELLUNO grafite je nádherný provensálský nábytek v barvě grafit, který je nejen praktický, co se údržby týče, ale rovněž zaujme svými četnými detaily. Minimalistické kování v dekoru starého stříbra, čisté linie, frézovaná dvířka, která zdůrazňují charakter a styl nábytku. Pokud už o tomto nábytku víte vše, pak určitě stojí za zmínku jistě i její nádherná barva. Nábytek je ošetřen vodou ředitelnou barvou v grafitové barvě s 90 % krytím. Pronikavá kresba dřeva s přiznanými suky potěší především milovníky přírodního dřeva. Horní deska je ošetřena mořidlem a lakem na vodní bázi v barvě dubu nebo přírodní borovice.

Vždyť šedý nábytek je dokonalým kontrastem ke světlým stěnám v jakémkoliv interiéru.

Pokud jste si zamilovali provensálský styl bydlení, pak nábytek z kolekce BELLUNO grafite bude dozajista tou pravou volbou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: