Provensálská komoda BELLUNO grafite 4D grafit-borovice

Provensálská komoda BELLUNO grafite 4D je nádherná a velmi stylová komoda z masivu v oblíbeném stylu francouzského venkova -  Provence, který je vyhledáván pro nádhernou přírodu a ojedinělý kolorit Francie.

Provensálská komoda BELLUNO grafite 4D je vyrobená z masivní finské borovice, která je ceněna pro svojí odolnost. O ošetření se postarala barva v odstínu grafit, která je dokonalým kontrastem ke světlým stěnám a zároveň dodá interiéru eleganci a styl. Horní deska je ošetřena mořidlem a lakem.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPL004G/P
19 290 Kč
Kategorie: Kolekce BELLUNO grafite
Kód produktu: KATPL004G/P
Šířka: 167 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 45 cm
Materiál: borovicový masív
Barva: grafit/borovice
Dodáváno: v demontu

Provensálská komoda BELLUNO grafit-borovice. 

Provensálská komoda BELLUNO grafite 4D je vyrobena z masivní finské borovice a ošetřena vodou ředitelnou barvou v odstínu grafit, která je dokonalým kontrastem ke světlým stěnám a zároveň dodá interiéru eleganci a styl. Horní deska je ošetřena mořidlem a lakem.

Pořízením velké komody získáte prostor pro uložení jak drobných, tak objemnějších předmětů.  Čtyři praktické zásuvky skýtají prostor pro uložení příborů, dokladů či jiných předmětů každodenní potřeby. Za dvířky se nabízejí prostory s policí, které poslouží k uložení příležitostných dekorací, nádobí, oblečení či pořadačů s dokumenty. Využít můžete i širokou horní desku, na které vynikne váza s květinami, dekorace, svíčky, či rodinné fotografie.

Nábytek Kolekce BELLUNO grafite je nádherný provensálský nábytek v barvě grafit, který je nejen praktický, co se údržby týče, ale rovněž zaujme svými četnými detaily. Minimalistické kování v dekoru starého stříbra, čisté linie, frézovaná dvířka, která zdůrazňují charakter a styl nábytku. Pokud už o tomto nábytku víte vše, pak určitě stojí za zmínku jistě i její nádherná barva. Nábytek je ošetřen vodou ředitelnou barvou v grafitové barvě s 90 % krytím. Pronikavá kresba dřeva s přiznanými suky potěší především milovníky přírodního dřeva. Horní deska je ošetřena mořidlem a lakem na vodní bázi v barvě dubu nebo přírodní borovice.

Vždyť šedý nábytek je dokonalým kontrastem ke světlým stěnám v jakémkoliv interiéru.

Pokud jste si zamilovali provensálský styl bydlení, pak nábytek z kolekce BELLUNO grafite bude dozajista tou pravou volbou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: