Nábytek v duchu podzimu

Při slově podzim se většina z nás zimomřivě otřese a uvědomí si, že nastává nejsmutnější období roku. Podzimní plískanice, déšť, mlha, vítr, chlad, zkrátka sychravé počasí. Ano, i toto je součástí tohoto ročního období. Ale proč být nutně hned jen pesimističtí. Z podzimu na nás dýchá také přeci i romantika. Vždyť i on dokáže být tak kouzelný. Ty překrásné teplé barvy, které na nás působí tak nepopsatelně poeticky. Protože i na podzim vysvitne slunce a prohřeje nejen naše těla, ale vzduch kolem nás a vlastně celou přírodu. Rozhlédněte se přece kolem sebe, nevidíte ty hřejivé tóny v barvách spadaného listí? Ne nadarmo se umělci velmi rádi ve svých dílech už po staletí k podzimu vracejí. Byla by tedy veliká škoda podzim zatracovat. Naopak, pusťme si ho do svých domovů...

Začněme podzimními barvami. Ty nádherné kombinace teplých barev nenajdete v žádném jiném ročním období tak jako na podzim. Červená, oranžová, žlutá, zlatavá, zelená, ale i základní hnědá a přírodní patří k barvám podzimu. Tyto barvy jsou známy tím, že interiér vizuálně prohřejí, a navíc mají vliv na pozitivní a radostnou náladu a celkový dojem. Ale co když nás sychravé počasí přinutí opustit tuto nádheru a ukrýt se do našich domovů? Není nic jednoduššího než si nechat podzim vklouznout i tam a prozářit naše obydlí teplými podzimními barvami.

pracovna-atlanta

Vytvoření interiéru by samozřejmě mělo být závislé na jednotlivých místnostech. Jinak budeme zařizovat a doplňovat obývací pokoj, jídelnu či kuchyni jinak pracovnu nebo předsíň. Důležité je neignorovat estetické hledisko. Ideální je maximální využití přírodních materiálů a nábytku, který časem získává na kráse. Použít můžete stylové polštáře, potahy, deky či záclony - výborně se totiž kombinují s masivním nábytkem a dodávají domovům útulný, ale zároveň elegantní charakter. Podzimní stůl doladíme ubrusem či běhounem. To vše samozřejmě v krásných podzimních barvách.

I NÁBYTEK V KOSTCE si je vědom nádhery podzimních barev. Zároveň si uvědomuje, že když nás bičují kapky deště, je lepší se ukrýt do svých domovů. Proto vám rádi nabídneme náš sortiment, který je možné si vybrat v široké škále barev dřeva, které jsou schopny vám podzim přivézt domů. Navíc je náš nábytek vyráběn z kvalitních přírodních materiálů, které vaše domovy nejen provoní, ale dodají jim neopakovatelnou atmosféru. A i když za okny vidíte mlhu a chlad a vám se nechce jít ven, v interiéru z našeho nábytku se nemusíte bát zhluboka nadechnout. Nábytek u nás je totiž bez toxických látek, zejména formaldehydu uvolňujícího se do vzduchu. Jsme si vědomi, že častý kontakt člověka s tímto plynem může vážně poškodit jeho zdravotní stav, a proto u nás takovýto nábytek rozhodně nenajdete. Navíc si můžete být jistí, že je náš nábytek ošetřen zdravotně nezávadnými barvami, laky či vosky. Takže s výrobky z NÁBYTKU V KOSTCE můžete opravdu volně dýchat :o)

Ať už sáhnete po výrobcích z kolekce Dekort, RodanMexikana, Old Style nebo se vám snad zalíbí něco klasičtějšího jako je Deja, Drewmax,Klasik či Šumava, u nás v NÁBYTKU V KOSTCE nemůžete šlápnout vedle. Tak neváhejte, rozhlédněte se a vychutnejte si krásu podzimu nejen s našim nábytkem…