Bílý nábytek do ložnice.

Představte si nábytek do ložnice, který se podřídí každé Vaši představě, každé Vaši fantazii a každému Vašemu snu o nadčasové a zároveň moderní ložnici. Představte si nábytek, pro který je nemožné jenom slovo. Představte si ložnicový nábytek v bílé! Že se Vám zdá nepraktický, studený a fádní? Přesvědčíme Vás o opaku.

Nábytek v bílé barvě se v posledních letech znovu vrací na výsluní a patří mezi velice žádaný mezi našimi stálými klienty. A není se čemu divit, vždyť bílý nábytek působí v interiérech velice honosně, přitom však jemným, neposkvrněným a nevtíravým dojmem. Bílá barva je ikonou nevinnosti, jasnosti a čistoty. Je to však barva i s chladivým dojmem, která působí rozjasňujícím účinkem, a má moc opticky zvětšovat prostory a sjednocovat design interiérů. Pro někoho možná fádní, studená a nudná barva, ale když se skvěle nakombinuje, přesvědčí Vás o tom, že je to barva mnoha tváří a podob, neboť dokáže zdůraznit a podtrhnout ostatní barvy v interiéru a skvěle ladit se dřevem.

Ložnice v bílé.

Bílý nábytek je připraven oživit interiéry Vaši ložnice, ať už bydlíte kdekoliv. Slušet bude však i jakékoliv jiné místnosti. Je to nábytek, který se snadno kombinuje se dřevem a ostatním, třeba již stávajícím nábytkem. Snese se s každou barvou Vaši interiérové výmalby, s každou tapetou i dekorem, a s každým vrtochem Vaši nálady.

Pro koncept zařízení ložnice je bílá barva nábytku opravdu unikátní. Bílý nábytek v ložnici působí velmi luxusně, slavnostně a neotřele. Zároveň působí něžným, čistým a jemným dojmem. Pokud zvolte vhodnou výmalbu stěn a ostatních doplňků v kontrastní barvě, anebo interiér opatříte dekorativní tapetou, aby ložnice nepůsobila studeným a neosobním dojmem, bude Vaše ložnice místností, kde se Vám bude dobře spát i trávit svůj volný čas. A nemusíte zůstat jen u bílé varianty. Kolekce SWEET HOMEŠUMAVA a PRAHA nabízí výběr z možností barevného provedení, díky které může být Váš nábytek do ložnice i bílo-hnědý.

Nábytek SWEET HOME je nábytek, který je stvořen v selském stylu a vychází z konceptu venkovských tradic. Venkovský nábytek je stále IN, nikdy neomrzí. Je to nábytek, který je nadčasový a dokáže znamenitě bojovat se stále větší nabídkou moderního nábytku, a přitom si zachovávat svou stávající podobu a být stále moderním.

Ani v dětském pokoji se bílým nábytkem nedá nic zkazit. Ba právě naopak. Bílý nábytek bude růst spolu s dítětem a bude se podřizovat jeho představám. Malým slečnám dovolí mít pokoj vymalovaný třeba narůžovo a dospívajícím slečnám v crazy či rokovém stylu a vždy bude výsledný efekt perfektní. Pro dětský pokoj doporučujeme bílý nábytek BELLA, VILÍKMÁJA a ALEX.

Pokud jsme Vás pro bílý nábytek do ložnice alespoň trochu nadchli, nakoukněte do naší nabídky, kde nabízíme opravdu kvalitní bílý nábytek z masívu, se kterým budete nadmíru spokojeni. Pokud budete chtít s vývěrem poradit, jsme Vám k dispozici.

Naši vizí, je Vaše spokojenost.

Přejeme krásný den :-).