Nábytek CORDOBA – vášeň zrozená z přírody.

Dřevěný rustikální nábytek je snem téměř každého stylového interiéru. Rustikální linie v sobě určitě skrývají svoje jedinečné kouzlo, které uchvátilo nejeden interiér. Teplé tóny dřevěného nábytku dokáží i dříve chladný interiér příjemně zahřát, zútulnit a provonět svou neopakovatelnou dřevitou vůni. Nábytek ze dřeva je určitě perfektním řešením pro každý originální a moderně zařízený domov. Dnes Vás chceme seznámit s nábytkem, jehož kladem jsou právě originalita, kvalitní provedení a nadčasový design. Nábytek, který je vytvořen s láskou ke dřevu a přírodním materiálům.

Seznamte se prosím - NÁBYTEK CORDOBA.

Víte co se vlastně ukrývá pod pojmem rustikální nábytek? Toto slovo vychází zřejmě z francouzského „rustique“ a můžeme ho přeložit jako „selský či venkovský“. Rustikální nábytek má podnítit zdání romanticky laděného venkova a při pohledu na něj se jakoby vrátíme v čase. Můžeme si být jistí, že právě nábytek CORDOBA má svoje originální kouzlo, které ani s přibývajícími léty nevyprchá a jeho dokonalé linie určitě nikdy neomrzí. Interiéry kuchyně, jídelny, obývacího pokoje, předsíně či pokoje pro hosty, které jsou zařízené rustikálním nábytkem, vypadají velmi srdečně a pohostinně. Rustikální nábytek umí vybudovat teplo rodinného krbu a interiéry pokojů příjemně zútulnit.

Nábytek CORDOBA je velmi kvalitní voskovaný nábytek, který má velmi blízko k přírodě, tudíž ho ocení všichni, kteří hledají pro svoje domovy nábytek, který je vyroben z čistě přírodních produktů, které nepředstavují pro nás i naše okolí, žádná zdravotní rizika. Nábytek Cordoba ja vytvořen z masivního borovicového dřeva, které svou vůní přináší do jakéhokoli interiéru kousíček přírody. Pouze záda komod tvoří sololit a záda psacích stolů přírodní dýha.

Závěrečná úprava nábytku spočívá v ruční aplikaci přírodních vosků, díky kterým je nábytek sametově půvabný a hedvábně hebký. Přírodní vosky se používají ke konzervaci dřeva již od středověku a snad každý ví, že mají příznivé účinky na dřevo i samotný dřevěný nábytek. Vosky rovněž nemají tendenci překrývat přirozenou strukturu dřeva, jak to bývá u barev, spíše jeho originální dřevitou kresbu nábytku ještě více zdůrazní a dovedou tak konečnou podobu nábytku k bezchybnosti. Široká paleta barev nábytku CORDOBA umožňuje vybrat si nábytek od světlých odstínů až po tmavé, a dává tak šanci vybrat si barvu nábytku, která odpovídá přesně potřebám daného interiéru. Efektivnost a stylovost nábytku dodávají rovněž stylová kování a panty v černé barvě.

Pokud Vás tento nádherně voňavý nábytek uchvátil, zveme Vás do sekce RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK CORDOBA, kde si ze široké nabídky kvalitního voskovaného nábytku určitě vybere každý z Vás. Nabízíme komody a truhly CORDOBA, skříně a knihovny CORDOBA, vitríny a kredence CORDOBA, postele a noční stolky CORDOBA, Psací stoly CORDOBA, Konferenční a TV stolky CORDOBA, Jídelní stoly, židle a lavice CORDOBA a police a zrcadla CORDOBA. Vše pro dokonale laděný interiér Vašich domovů.

Přejemne krásný den :-).