Psací stoly pro děti i studenty.

Prázdniny 2017 se s námi pomalu loučí těmito teplými prosluněnými dny. My i naše děti se budeme muset smířit se skutečností, že bezstarostné a dobrodružné dny letních prázdnin již odpluly na vlnách času a zanechávají po sobě jen lehký opar letních vzpomínek na báječné dny strávené třeba u moře, na venkově u babičky, toulkami po krásách naši vlasti, stanováním či lenošením. Ale co naplat, příští týden prostě začíná škola!

Máte proto již vybraný vhodný psací stůl pro Vaše prvňáčky, děti či studenty? Pokud ještě ne, je nejvyšší čas to napravit, aby byl dětský pokoj takový, aby se v něm Váš studující syn či dcerka, která poprvé zasedne do školní lavice, mohla cítit uvolněně a bezpečně.

Jistě mi dáte za pravdu, že velmi důležitou součástí každého dobře zařízeného dětského či studentského pokoje je zcela jistě kvalitní psací stůl. Psací stoly pro děti by měly především vyhovovat potřebám každého dítěte. Je dobré dbát na to, aby byl dětský psací stůl vyroben z kvalitního materiálu. Pokud máte více dětí, mělo by mít každé z nich svůj vlastní prostor a soukromí na psaní úkolů či učení. Vybírejte proto velmi pečlivě, aby byl psací stůl především vhodný pro zdraví Vašich dětí. Nejvíce vhodným materiálem pro výrobu psacích stolů, který nemá žádný negativní dopad na zdraví, je jisto jistě dřevo. Proto je určitě tou správnou volbou dětský psací stůl vyrobený z masivního dřeva. Rovněž je dobré, aby mělo každé dítě dostatek prostoru pro uložení svých učebnic, sešitů a různých nepostradatelných věcí, které nezbytně ke svému studiu potřebuje. Pro tyto účely je výbornou volbou psací stůl se skřínkou či se psací stůl se zásuvkami.

 

 

Pokud však dáváte přednost pouze jednoduchým psacím stolům bez úložných prostor, je dobré pro své dítko pořídit třeba malou komodu či skříňka na kolečkách, kterou lze umístit kdekoliv v pokoji, nejlépe však v blízkosti psacího stolu, či pod deskou psacího stolu, aby byla vždy po ruce. Pro uložení knih Vám rovněž skvěle poslouží i truhla z masívu anebo úložný box. Pro každého prvňáčka doporučujeme multifunkční psací stůl, který s Vaším dítětem doslova poroste. Tento stůl dovolí, díky nastavitelné konstrukci a sklopné desce stolu, upravit požadovanou výšku a úhel sklopení vrchní desky stolu, na míru každému dítěti.

Pokud máte však doma malou princeznu, které záleží mimo jiné i na designu psacího stolu a svého dětského pokoje, můžeme nabídnout třeba bílý psací stůl z masívu Bella nebo psací stůl Mája, který lze objednat v bílo-růžové či bílo-fialové barevné kombinaci. Pro kluky doporučujeme psací stoly Vilík v bílo-modré či v bílo-zelené barvě, anebo psací stůl Alex v oblíbeném bílo-hnědém provedení. K těmto psacím stolům si můžete rovněž pořídit i praktickou komodu pod psací stůl. Pokud potřebujete spíše zaplnit v nevyužitý roh v dětském pokoji, pak je ideální volbou rohový psací stůl, který nabízí rovněž i mnoho úložných prostor.

 

Přejeme Všem dětem příjemný vstup do nového školního roku.

Váš Nábytek v kostce.