Police ve tvaru stromu.

Strom ze stromu zrozený.

Muž údajně musí v životě postavit dům, zasadit strom a zplodit syna. Pokud Vám k tomuto vysněnému cíli chybí již jenom – zasadit strom, nemusíte nutně kopat díru na zahradě a sadit malinkatý stromeček, o kterém ani nevíte, zda z něho jednou bude velký strom, či nikoliv. Police ve tvaru stromu zůstane navěky!

Kdo navíc čerpá energii z přírody a ze stromů jistě uvítá tuto originální designovou polici v interiéru svého domova. Vždyť je také z jednoho podobného borovicového stromu vyrobena. Borovicové masivní dřevo a kvalitní vosk na přírodní bázi – tyto dvě přírodní suroviny stály u zrodu této originální police, do jejíž košaté koruny budete moci umístit svoje oblíbené knihy či dekorace.

Originální podoba této dřevěné police určitě nenechá nikoho bez povšimnutí. Její dřevěné větvoví se krásně přizpůsobí jakékoliv stěně Vašeho interiéru. Nebude potřeba již jiné dekorace, tato police je již sama dekoraci. Co si víc přít, dekorace, která navíc plní i praktickou stránku.

 

Police strom nabízíme v kolekci CORDOBA a v bílé podobě pak v kolekci VILLAGE či WHITE HOME. Bílá police ve tvaru stromu se bude výborně hodit i ke kolekci SWEET HOME. Všechny tyto kolekce představují kvalitní voskovaný nábytek, vyrobený z masivního borovicového dřeva, o jehož konečnou podobu se postaraly vosky na přírodní bázi, které dokáží přirozenou strukturu dřeva ještě více zvýraznit. Borovicové dřevo dokáže překvapit svojí jedinečností a velmi osobitou propracovanou kresbou. Je to dřevo, které je velmi houževnaté a pružné. Nábytek z něho vyrobený působí autenticky a zároveň nevšedně. Výrazná kresba i struktura borového masivu podtrhuje unikátní vzhled nábytku. Díky vysokému obsahu pryskyřice, provoní nadlouho váš interiér. Nábytek z borovicového masivu působí velmi příjemně a domácky, a člověk má zároveň i neodolatelnou chuť se ho dotknout.

 

Tak si tedy zasaďte svůj vlastní strom - Vám na očích. V interiérech obývacího pokoje, studentského pokoje, dětského pokoje, předsíně či pracovny bude určitě velmi rád svědkem všech Vašich denních aktivit. A pokud už svůj strom zasazený máte, zbývá už jen zplodit syna, ale s tím Vám už bohužel pomoci nemůžeme :-).

Mějte krásný den.

Váš Nábytek v kostce