Moderní nábytek FELIX pro Váš nadčasový interér

Jsme velmi rádi, že můžeme do našeho týmu přivítat novou kolekci dřevěného masivního nábytku FELIX. Nábytek FELIX sebou přináší svěží zaván, něco nového a fascinujícího. Jedná se o moderní nábytek, který svým jednoduchým designem dokáže vkusně zařídit jakýkoliv prostor Vašeho domova, a přitom si zachovat vlastnosti, jaké od nábytku očekáváme - dlouhou živostnost, perfektní stabilitu a nadčasový design, který bude stále IN.

FELIXI vítej!

Nábytek Felix je vyroben jen z produktů, které nám nabízí sama příroda. Jedna se o masivní borovicové dřevo, které je ošetřeno ekologickým bezbarvým lakem, který dá vyniknout přirozenému vzhledu dřeva, a zároveň je schopen nábytek ochránit proti drobnému mechanickému poškození. Nábytek z masivu je to nejlepší, co můžete svému domovu dopřát. A nejen svému domovu, ale i sobě a svým blízkým, neboť dřevo nepředstavuje pro okolí žádná zdravotní rizika.

 

Kolekce Felix nabízí komody, skříně, TV stolky, vitríny a noční stolky pro každý pokoj Vašeho domova. Nadčasovost tomuto nábytku vdechly výřezy, které mohou být na Vaše přání opatřeny čirým sklem, díky kterému získá Nábytek Felix nový rozměr.

 

Nábytek Felix je k mání v přírodním provedení. Za příplatek 10 % se může přeměnit na barvu olše, dubu, ořechu či kalvadosu. Za příplatek 30 % je možno vlastnit tento nábytek v barvě bílé či v barevné kombinaci hnědá-ořech.