Nadčasový nábytek FELIX

Máme tu čet přivítat do našeho týmu zbrusu novou kolekci masivního dřevěného nábytku FELIX. FELIXI vítej! Jsme přesvědčeni, že s tímto svěžím a novodobým stylem, kterým tento nábytek oplývá, Vás určitě uchvátí.

Kolekce Felix je moderní nábytek, který svým střídmým designem dokáže vkusně vybavit kterýkoli prostor Vašeho domova. Je to nábytek, který má právě takové vlastnosti, jaké od nábytku z masivního dřeva očekáváme - dlouhá živostnost, perfektní stabilita a nadčasový design.

Nábytek Felix je vyroben jen z produktů, které nám dává sama příroda. Jedna se o masivní borovicové dřevo, které je ošetřeno ekologickým bezbarvým lakem, který dá vyniknout přirozenému vzhledu dřeva a zároveň je schopen ochránit nábytek proti drobnému mechanickému poškození. Nábytek z masivního dřeva je to nejvhodnější, co můžeme svému domovu dopřát. A nejen svému domovu, ale sobě a svým blízkým, neboť dřevo nepředstavuje pro okolí žádná zdravotní rizika.

    

Kolekce Felix nabízí komody, skříně, TV stolky, vitríny a noční stolky pro každý pokoj Vašeho domova. Nový nadčasový rozměr tomuto nábytku daly výřezy, které mohou být na Vaše přání opatřeny i čirým sklem, díky kterému tento získá nábytek tento nábytek zase jiný level.

 

 

Nábytek Felix je k mání v přírodním provedení. Za příplatek 10 % se může přeměnit v barvu olše, dub, ořech či kalvados. Za příplatek 30 % je možno vlastnit tento nábytek v barvě bílé či v barevné kombinaci hnědá-ořech.