Strom pro rodinu

Strom má v našem světě všestranné využití a taky má mnoho významů. Dává nám velmi důležitou surovinu a tou je dřevo, které můžeme použít jako základ pro výrobu papíru, hudebních nástrojů, hraček ale hlavně pro výrobu nábytku. Nejčastější strom, ze kterého se nábytek vyrábí je borovice. Strom borovice chrání před negativními vlivy, příjemně nás uklidní a odstraní stres. Vdechování vůně borovice léčí dýchací cesty. Borovice je symbolem síly, dlouhověkosti a zdraví. Obsahuje vysoké množství pryskyřice, která má taktéž velice silné léčivé účinky.

Strom ať už jako symbol nebo jako rostlina byl v mnoha dávných časech předmětem uctívání. Pod posvátnými stromy byly zřizovány oltáře a tato tradice byla rozšířená po celém světě. Vysazením stromů vznikaly lesy, které se stávaly centrem energie a léčitelství. Pouhý dotek kmene stromu Vám umožní vnímat a čerpat jeho sílu a energii. Mnozí z nás se jistě již přesvědčili jak stromy působí blahodárně na naší duši. Již římský rétor Plínius prohlásil, že "LES JE NEJVĚTŠÍM DOBRODINÍM JIŽ BOHOVÉ OBDAŘILI ČLOVĚKA". Sám osobně znázorňuje lidskost, sílu, stvoření a život. Jeho symbol se používáí vytváření rodinných rodokmenů.

Nyní můžete mít svůj vlastní strom ve svém domově i vy. Můžete ho využít jako nábytek, dekoraci či stylový doplněk, který jistě zaujme každého návštěvníka. Pro mnohé může strom v domově symbolizovat sílu rodiny a proto je ideální si z našeho stromu vytvořit ten svůj RODINNÝ STROM. Můžete na něj uložit rodinné fotografie, památeční předměty z rodinných dovolených, výrobky Vašich úžasných dětí nebo rodinná alba. Jeho rozvětvená koruna přímo vybízí k tomu, udělat si ve svém obývacím pokoji svůj rodinný rodokmen pomocí rámečků s fotografiemi. Tento designový doplněk bude Vašemu domovu velmi slušet a jistě Vám ho pomůže krásně zútulnit.

Police strom je vyrobená z masivu borovice a ošetřená voskem, který prodlouží jeho životnost. Borovicové dřevo je pevné a velice pružné, má vysokou trvanlivost a skvělé odolává vlhku. Navíc vůně dřeva Váš domov nádherně provoní. Tato vůně bude ve Vašem domě balzámem pro duši.

Polici strom si můžete zakoupit v kolekcích White home, Cordoba. Díky zvolené variantě si můžete dokoupit další masivní nábytek, se kterým nádherně doladíte celý interiér svého domova.

Náš strom čeká na Vás, aby se stal stromem rodinným....