Dubová obývací stěna VIGO

Dubová obývací stěna VIGO  je stylová sestava dubového nábytku do obývacího pokoje či pracovny, která daruje interiérům nezaměnitelný půvab a eleganci. Kombinace dřeva a kovových prvků zajistí lehkost a vzdušnost nábytku.

Nábytek Vigo je ošetřen přírodním olejem německé značky Livos.

DEK 1 - 2 týdny
Kód: DEKVIGO11/12/13/BZO
46 423 Kč –16 % 38 856 Kč
Kategorie: Dubová kolekce Vigo
Kód produktu: DEKVIG11/12/13
Výška: 201 cm
Hloubka: 39 cm
Šířka: 125 cm
Materiál: dubový masiv/dýha
Termín dodání: DEK 2 - 4 týdny
Povrchová úprava: Olej a vosk
Dubová obývací stěna VIGO
Akce
ZDARMAZDARMA 46 423 Kč –16 %

Dubová obývací stěna VIGO.

Dubová obývací stěna VIGO je stylová sestava skříně s policemi, vitríny a polic, která se výborně hodí pro interiéry obývacího pokoje i pracovny. Prestižní nábytek, který vyzdvihne eleganci a stylový vzhled každé místnosti. Dubový nábytek VIGO se díky svému designu hodí do každé domácnosti. Harmonické sloučení kartáčovaného masivního dubového dřeva, dubové dýhy a kovových prvků působí moderním a jedinečným dojmem.

Dubová obývací stěna se skládá:

1x Dubová vitrína VIGO 11 (šířka 45 cm, výška 201 cm, hloubka 39 cm).

1x Dubová skříň VIGO 12 s policemi (šířka 45 cm, výška 201 cm, hloubka 39 cm). Ve skříni je 5 ks polic.

6x Police VIGO

Dubová stěna se skládá z vitríny, skříně, které je třeba spojit policemi, které jsou dodávaný zvlášť. Návod i šablona jsou součástí balení.

Povrch dřeva je ošetřen přírodním olejem německé značky Livos.  V kolekci nábytku VIGO naleznete komody, stěny nebo vitríny, které lze spolu kombinovat.

Nábytek Vigo je upraven kartáčováním, u kterého krásně vyniká struktura dřeva. Korpus nábytku je vyroben z dubové dýhy.

Imponující tvary, jednoduchost a vzdušnost. Dubový nábytek VIGO se vyznačuje výraznými tvary, jednoduchou elegancí a efektivními doplňky. Harmonické sloučení kartáčovaného masivního dubového dřeva, dubového dřeva a kovových prvků působí moderním a jedinečným dojmem. V kolekci Vigo naleznete komody, stěny nebo vitríny, které lze spolu kombinovat. Znatelná struktura dřeva a loftové prvky se budou krásně vyjímat. Kolekce Vigo je splněním snu o osobitém, stylovém bydlení z masivu s velkým množstvím úložného prostoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: