Kulatý stolek ORBETELLO 90 cm dub masiv

Kulatý stolek ORBETELLO 90 cm dub masiv z masivního dubového dřeva se náramně hodí do každého interiéru, nejlépe však zapadne do těch, zařízených v loftovém stylu.

Kulatý stolek ORBETELLO 90 cm dub masiv pro stylový obývací pokoj s vůní dubového dřeva.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KAT3SORB57
5 860 Kč
Kategorie: Konferenční stolky z masivu
Materiál: Dubový masiv
Výška: 48 cm
Šířka: 90 cm
Délka: 90 cm
Povrchová úprava: Olej

Kulatý stolek ORBETELLO 90 cm dub masiv

Obývací pokoj je místností sloužící k setkávání s blízkými a k oslavám různých příležitostí. Proto je na místě vybavit jej funkčním a stylovým nábytkem vysoké kvality. Takovým kusem nábytku je právě Kulatý stolek ORBETELLO 90 cm z masivního dubového dřeva, který se svým jednoduchým, nadčasovým designem hodí do interiérů mnoha stylů, zejména těch loftově zařízených. Přírodní zbarvení stolku jej umožňuje zasadit do málem každé barevné kompozice, ať už do té tmavší a výrazné tak do té světlejší. 

Univerzální krása a elegance však nejsou to jediné čím se stolek pyšní. Kvalitní dubový masiv, ze kterého byl nábytek vyroben, propůjčuje stolku vysokou pevnost, trvanlivost, stabilitu a odolnost vůči vnějšímu poškození. Nemusíte se tak bát poškrábání či známek nadměrného používání.

Odolnost nábytku je posílena olejovým nátěrem, který navíc zdůrazňuje přirozené dřevěné kresby a četné suky, které dodávají kousku svérázný charakter a přírodní půvab. Stolek si díky tomu zachová svou svěží krásu dlouhou řadu let po zakoupení, čímž se stává dlouhodobou investicí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: