Dubový nábytek do předsíně VIGO 1

Dubový masivní nábytek VIGO 1 je nábytek z masivu, který je vhodný především jako moderní nábytek do předsíně. Kombinace dřeva a kovových prvků zajistí lehkost a vzdušnost nábytku.

Dubový nábytek VIGO je vyroben z masivního dubového dřeva a ošetřen přírodním olejem německé značky Livos.

DEK 1 - 2 týdny
Kód: DEKV1061/01/40/41BZO
83 587 Kč –16 % 69 963 Kč
Kategorie: Dubová kolekce Vigo
Kód produktu: DEKVIG1
Materiál: dubový masiv/dýha
Termín dodání: DEK 2 - 4 týdny
Povrchová úprava: Olej a vosk
Dubový nábytek do předsíně VIGO 1
Akce
ZDARMAZDARMA 83 587 Kč –16 %

Nábytek do předsíně VIGO 1 z masivu.

Nábytek do předsíně VIGO 1 je stylový masivní nábytek vhodný především pro interiéry předsíně. Dubový nábytek Vigo se díky svému designu hodí do každé domácnosti. Harmonické sloučení kartáčovaného masivního dubového dřeva a kovových prvků působí moderním a jedinečným dojmem. Povrch dřeva je ošetřen přírodním olejem německé značky Livos.  

Sestava VIGO 1 z masivu obsahuje:

1x Dubový botník VIGO 10 (šířka 100, výška 104, hloubka 39 cm). V horní části se botníku se nachází šuplík, dále pak dvoje výklopných dvířek.

1x Dubová lavice VIGO 61 s podsedákem (šířka 125, výška 52, hloubka 39 cm). Lavice obsahuje výklopný botník. 

1x Dubová skříň VIGO 01 (šířka 70, výška 201, hloubka 39 cm). Skříň nabízí v horní části polici s výsuvným věšákem a polici v dolní části skříně.

1x Dubová věšáková stěna VIGO 40 (šířka 85, výška 120, hloubka 29 cm). 

1x Dubový panel s policemi VIGO 41 (šířka 40, výška 120, hloubka 33 cm). 

V kolekci Vigo naleznete komody, stěny nebo vitríny, které lze spolu kombinovat. Dubový nábytek VIGO je upraven kartáčováním, u kterého krásně vyniká struktura dřeva. Korpus nábytku je vyroben z dubové dýhy.

Imponující tvary, jednoduchost a vzdušnost. Dubový nábytek VIGO se vyznačuje výraznými tvary, jednoduchou elegancí a efektivními doplňky. Harmonické sloučení kartáčovaného masivního dubového dřeva a kovových prvků působí moderní a jedinečným dojmem. V kolekci Vigo naleznete komody, stěny nebo vitríny, které lze spolu kombinovat. Detaily jako podsvícená stěna a loftové prvky se budou krásně vyjímat. Kolekce Vigo je splněním snu o osobitém, stylovém bydlení z masivu s velkým množstvím úložného prostoru.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: