Psací stůl Sweet Home BIR15 se šuplíky

Psací stůl Sweet Home BIR15 z kolekce Sweet Home je originální rustikální nábytek ve venkovském stylu.

Rustikální psací stůl SWEET HOME  je vyroben z borovice a je vyroben z borovice a ošetřen pouze bílou barvou, anebo ve dvojbarevné kombinaci.

Tento venkovský nábytek v bílé barvě přinese vašemu domovu pohodu a romantickou atmosféru.

Inspirujte se v naši sekci REALIZACE.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů Zvolte variantu
Kód: DPWBIR15S/BBZL DPWBIR15S/BBZV DPWBIR15S/B DPWBIR15S/BDKL DPWBIR15S/BDKV DPWBIR15S/DTDV DPWBIR15S/BKL DPWBIR15S/BKV DPWBIR15S/BORL DPWBIR15S/BORV DPWBIR15S/BSHL DPWBIR15S/BSHV DPWBIR15S/BTDL Zvolte variantu
9 555 Kč
Kategorie: Kolekce SWEET HOME
Kód produktu: DPWBIR15S5/BH
Výška: 76 cm
Hloubka: 60 cm
Šířka: 105 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Psací stůl Sweet Home BIR15 se šuplíky (Barevné provedení Bílá - ořech lak)
Výroba na míru
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Bílý psací stůl SWEET HOME BIR15 se šuplíky

Psací stůl SWEET HOME je masivní stůl, vyrobený z borovicového masivního dřeva a je vyroben z borovice a ošetřen pouze bílou vodou ředitelnou varvou, anebo ve dvojbarevné kombinaci. Boční desky i boky šuplíků jsou vyrobeny z 2 cm masívu. Z masivu jsou rovněž vyrobeny i drážky na pojezdy a vrchní 3 cm vysoká deska pracovního stolu. Spodní sokl (3 cm) je po celém obvodu stolu, tudíž i mezi skříňkami v zadní části. Pro snazší údržbu doporučujeme objednat  nábytek s vrchní hnědou deskou v lakované verzi.

Doporučujeme nechat ošetřit horní desku stolu lakem. Pokud si objednáte psací stůl ve vosku je nutno používat podložku, aby nedošlo k poškození horní desky stolu.

Psací stůl SWEET HOME disponuje četností úložných prostor. Psací stůl nabízí masivní šuplíky na pojezdech. Dvířka i šuplíky vlastní ozdobné frézování, díky němuž stůl získává rustikální charakter a romantickou podobu.

Rustikální psací stůl SWEET HOME z kolekce SWEET HOME osloví ty, kteří mají rádi venkovský styl bydlení. Romantický nábytek v kombinaci bílé a hnědé barvy dává nezapomenutelnou atmosféru starých časů a rovněž nádech francouzského venkova Provence.  Rustikální design nábytku podtrhují klasické linie a stylové kování.

Kolekce SWEET HOME je vyrobena z borovicového masívu a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Nábytek SWEET HOME je celý vyroben z  100% masivního dřeva - pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří dřevěná dýha. Retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod jsou účelově zrezivělé - zkorodované, což dává nábytku SWEET HOME nezaměnitelný půvab a jedinečnost.  

Obdobou kolekce SWEET HOME  je voskovaný nábytek z rustikální kolekce MEXICANA, který potěší všechny milovníky španělského venkova.

V rámci objednávky lze objednat i vosk navíc - za příplatek (cena na dotaz).

Atypické rozměry po dohodě min. + 20% ceny.


5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MV Avatar autora | 20.10.2022
Psací stůl velmi pevný a stabilní. Předčil naše očekávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: