Police MARONE Elite 07 z masivního dřeva

Police MARONE Elite z masivního dřeva je nádherná a velmi stylová police z masivního dřeva, která překvapí dokonalým designem a rovněž provedením.

Police MARONE Elite je jako stvořena pro všechny milovníky, kterým vesnický či venkovský nábytek přirostl k srdci, a kteří upřednostňují nábytek s prvky typickými pro nábytek Provence. 

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPLMEL07
3 310 Kč
Kategorie: Kolekce MARONE Elite
Kód produktu: KATPLMEL07
Výška: 20 cm
Šířka: 150 cm
Hloubka: 20 cm
Termín dodání: 4-6 týdnů
Materiál: borovicový masív

Police MARONE Elite z masivního dřeva.

Vytvořte si dokonalé místo pro prezentaci vašich suvenýrů z cest nebo rodinných fotografií s policí Marone. Do široké police se vejde vše, co na ni chcete vystavit. Mohou to být zelené rostliny v barevných květináčích, foto rámečky nebo sběratelské fotoaparáty. Je to ideální místo pro nedávno přečtené knihy nebo knihy ve speciálních edicích.

Police MARONE Elite doplní uspořádání obývacího pokoje, ložnice i jídelny. Můžete ji zavěsit nad komodu, TV skříňku nebo nízkou vitrínu z kolekce Marone Elite. Vypadá skvěle nad bílou postelí, zvláště když na ni umístíte své fotografie či vonné svíčky.

Kolekce MARONE Elite je vyrobena z přírodní finské borovice, která je velmi trvanlivá a odolná vůči poškození. Jednoduchý design, čisté linie a neutrální barvy dělají z nábytku v provensálském či skandinávském stylu objekt zájmu mnoha klientů. K dokonalému vzhledu přispívá rovněž kombinace bílé barvy na vodní bázi se stupněm krytí 85 %, s barvou zlaté borovice. Minimalistické dřevěné úchyty a rámečky na předních stranách dodají stylovost a perfektní design.

Idylická krajina francouzského venkova Provence se stává múzou pro mnohé malíře, spisovatele a rovněž i pro bytové designery, kteří ojedinělý kolorit promítají i do kolekcí dřevěného nábytku. Také kolekce MARONE Elite, která je založena na jednoduché barevné kombinaci bílé a přírodní borovice, pochází z téhož lůna.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: