Komoda MARONE Elite 05 z masivního dřeva

Komoda MARONE z masivního dřeva je nádherná a velmi stylová komoda z masivního dřeva, která překvapí dokonalým designem a rovněž provedením.

Komoda MARONE je jako stvořena pro všechny milovníky, kterým vesnický či venkovský nábytek přirostl k srdci, a kteří upřednostňují nábytek s prvky typickými pro nábytek Provence. 

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPLMEL05
21 490 Kč
Kategorie: Kolekce MARONE Elite
Kód produktu: KATPLMEL05
Výška: 85 cm
Šířka: 200 cm
Hloubka: 41 cm
Termín dodání: 4-6 týdnů
Materiál: borovicový masív

Komoda MARONE z masivního dřeva.

Zařizujete byt a přemýšlíte, kam schováte všechny doklady, talíře nebo oblečení? Stylová dřevěná komoda Marone, je vybavena dvěma šuplíky a dvěma prostornými skříňkami a skýtá prostory pro uložení nejen všech, jíž zmiňovaných věcí. Provensálský styl je zdůrazněn přírodními, jasnými barvami v barvě přírodní borovice a bílé. Frézy a lišty na čelech dokonale ladí s provensálským stylem. Šuplíky jsou doplněny o systém tichého dovírání. 

Kromě toho, že je komoda z borovice bytelná a pevná, je zároveň i velmi krásná.

Kolekce MARONE Elite je vyrobena z přírodní finské borovice, která je velmi trvanlivá a odolná vůči poškození. Jednoduchý design, čisté linie a neutrální barvy dělají z nábytku v provensálském či skandinávském stylu objekt zájmu mnoha klientů. K dokonalému vzhledu přispívá rovněž kombinace bílé barvy na vodní bázi se stupněm krytí 85 %, s barvou zlaté borovice. Minimalistické dřevěné úchyty a rámečky na předních stranách dodají stylovost a perfektní design.

Idylická krajina francouzského venkova Provence se stává múzou pro mnohé malíře, spisovatele a rovněž i pro bytové designery, kteří ojedinělý kolorit promítají i do kolekcí dřevěného nábytku. Také kolekce MARONE Elite, která je založena na jednoduché barevné kombinaci bílé a přírodní borovice, pochází z téhož lůna.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: