Dubový nábytek REGATA - protože na detailu záleží

Dub byl vždy považován za synonymum trvanlivosti a krásy a taktéž je tomu u nábytku vyrobeného z tohoto nádherného stromu. Dubový nábytek je pevný, důstojný a jedinečný. Nábytek z dubového dřeva reguluje klima místnosti, absorbuje vlhkost a v případě potřeby ji uvolňuje. Rádi bychom Vám nabídli nábytek vyrobený ze 100% masivního dubu. Představuje naši novou kolekci REGATA vyrobenou právě z přírodního dubového dřeva.

Vždyť místa našich setkávání, práce i odpočinku mohou nyní získat úplně novou hodnotu.

Nová kolekce REGATA je sbírka unikátního nábytku z masivního dubového dřeva, vyrobeného s péčí o každičký detail. Jedná se o velmi pevný nábytek, který může být používán po mnoho let a během této doby vnější faktory neovlivní jeho vzhled. Kolekce dubového nábytku z dubu byla připravena pro tradicionalisty, kteří oceňují kvalitní nábytek se stylovým vzhledem. Tlumená stylistika, jemně moderní vhled bude vynikat v jakémkoliv interiéru.

Dubový nábytek REGATA je ošetřen olejem. Tento způsob impregnace dokonale chrání dřevo před opotřebením a současně zvyšuje jeho krásný přírodní vzhled. Masivní dubové stoly, se židlemi, dubové komody i další nádherný dubový nábytek z dubové kolekce REGATA si zamilujete pro jeho dokonalý vzhled a nádhernou přírodní vůni.