Dubová komoda PORTO 49

Dubová komoda PORTO 49 je vyrobena z masivního dubového dřeva. Komoda má čtyři zásuvky a po stranách jsou dvířka, uvnitř jsou police. Elegantní kovový úchyt podtrhává celkový design dubové komody PORTO.  Více inspirace najdete v naši sekci REALIZACE.

DEK 1 - 2 týdny
Kód: DEKPOR49/BZO
38 072 Kč –16 % 31 866 Kč
Kategorie: Dubová kolekce Porto
Kód produktu: DEKPOR49
Výška: 90 cm
Hloubka: 48 cm
Šířka: 213 cm
Dodací lhůta: DEK 2 - 4 týdny
Materiál: dubový masiv
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Olej a vosk
Hmotnost: 100 kg
porto 49
Akce
ZDARMAZDARMA 38 072 Kč –16 %

Dubová vitrína PORTO 49 

Dubová vitrína PORTO 49 je vyrobena z masivního dubového dřeva. Komoda má čtyři zásuvky a po stranách jsou dvířka, uvnitř jsou police. Komoda Porto je celá vyrobená z masivního dubu.

Nábytek v tomto provedení zpříjemní a rozzáří vaše bydlení. Specifický odstín a také přirozená struktura dubového dřeva vnáší do interiéru útulnost a hřejivý pocit. Kolekce Porto vám zaručuje kvalitu, svědčí o tom charakteristické vlastnosti dubového nábytku: jako je pevnost, tvrdost a především trvanlivost. Povrch nábytku je přírodním olejem a voskem německé značky Livos (světový výrobce přírodních barev), který ještě zdůrazní půvab tohoto dřeva. 

V této kolekci Porto najdete krásné jídelní stoly, ale také komody, vitríny do jídelny nebo TV stolky, konferenční stolky do obývacího pokoje.

Inspirujte se v naši sekci REALIZACE

Jedná o velmi těžký nábytek z masivu, proto je nutné, aby si zákazník při dovozu zajistil pomoc dalších 2 osob.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: