Dubová knihonva PORTO 13 z masivního dřeva

Dubová knihovna PORTO 13 je vyrobena z masivního dubového dřeva a ošetřena olejem, který podtrhne krásu přírodního dřeva. Knihovna  z masívu má v horní části 2 police a v dolní části se nacházejí dvířka. Elegantní kovový úchyt podtrhuje celkový design vitríny.

Více inspirace najdete v naši sekci REALIZACE.

DEK 1 - 2 týdny
Kód: DEKPOR13/BZO
42 136 Kč –20 % 33 506 Kč
Kategorie: Dubová kolekce Porto
Kód produktu: DEKPOR13
Výška: 204 cm
Hloubka: 48 cm
Šířka: 133 cm
Dodací lhůta: DEK 2 - 4 týdny
Materiál: dubový masiv
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Olej a vosk
porto 13
Akce
ZDARMAZDARMA 42 136 Kč –20 %

Dubová vitrína PORTO 13 z masivního dřeva.

Dubová vitrína PORTO 13 je vyrobena z masivního dubového dřeva. Dubová knihovna nabízí police a dvířka pro přehledné uložení všeho, co je vám libo. Elegantní kovové úchyty podtrhují celkový design vitríny PORTO 13. Knihovnu si velmi oblíbili příznivci jednoduchosti a elegance.

Nábytek v tomto provedení zpříjemní a rozzáří vaše bydlení. Specifický odstín a také přirozená struktura dubového dřeva vnáší do interiéru útulnost a hřejivý pocit. Kolekce Porto vám zaručuje kvalitu, svědčí o tom charakteristické vlastnosti dubového nábytku: jako je pevnost, tvrdost a především trvanlivost. Povrch nábytku je přírodním olejem a voskem německé značky Livos (světový výrobce přírodních barev), který ještě zdůrazní půvab tohoto dřeva. 

V této kolekci Porto najdete krásné jídelní stoly, ale také komody, vitríny do jídelny nebo TV stolkykonferenční stolky do obývacího pokoje.

Inspirujte se v naši sekci REALIZACE.

Jedná o velmi těžký nábytek z masivu, proto je nutné, aby si zákazník při dovozu zajistil pomoc dalších 2 osob.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: