Buková komoda ROMA KT6 prosklená přírodní

Masivní komoda ROMA KT6 je moderní prosklená komoda z masivu, která se prezentuje jednoduchými liniemi a krásnou dřevitou kresbou. 

Masivní komoda ROMA je ošetřena bezbarvým lakem, který dá vyniknout nádherné dřevité kresbě. 

Masivní komoda ROMA bude skvělým společníkem pro jídelny, obývací pokoje i ložnice.

Dvířka
Úchyty
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů Zvolte variantu
Kód: RDMKT6/MS/UC/BZL RDMKT6/MS/UZ/BZL RDMKT6/CS/UC/BZL RDMKT6/CS/UZ/BZL RDMKT6/PD/UC/BZL RDMKT6/PD/UZ/BZL Zvolte variantu
13 950 Kč
Kategorie: Kolekce ROMA
Materiál: bukový masiv
Výška: 90 cm
Šířka: 120 cm
Hloubka: 45 cm
Výška noh: 20 cm

Masivní komoda ROMA White prosklená

Masivní komoda ROMA je moderní minimalistická komoda, která se vyznačuje přírodním designem, jednoduchými tvary, jasnými barvami a smyslem pro detail. Je ručně vyráběná z tvrdého a odolného bukového masivního dřeva, které je ceněno pro svoji pevnost a trvanlivost. 

Masivní komoda ROMA je vyrobena z masivního tvrdého bukového dřeva a ošetřena bezbarvým lakem, který dá vyniknout nádherné dřevité kresbě. Celek doplňuje volitelné vnitřní osvětlení a 20 cm prostor pod komodou, který usnadňuje údržbu a zaručuje, že se pod něj vejde jakýkoliv robotický vysavač.

Komoda je opatřena systémem tichého zavírání. Ke komodě je možno přiobjednat osvětlení ( 1300,-) . Prosím uvádějte tuto možnost do poznámky při objednávce.

Možnost výběru úchytek - černé úchyty anebo zlaté úchyty. Rovněž je možnost volby provedení dvířek - mléčné sklo, čiré sklo anebo plná dvířka (dřevěná).

Spojením minimalistické krásy, odolnosti bukového dřeva a dokonalého designu jsme vytvořili jedinečnou kolekci, která dozajista přitáhne pozornost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: