Vesnická lavice a vesnická židle SWEET HOME Vyšní Lhoty

Nábytek z masivu vždy bude IN. Jeho přitažlivost nikdy neomrzí, a za zmínku určitě stojí i fakt, že nábytek z masivního dřeva, bude skvělým společníkem po dlouhá leta. Dřevěným nábytkem se dá zařídit prakticky každou místnost vašeho domova. Ložnice, dětský pokoj, obývací pokoj, pracovna, předsíň a samozřejmě i kuchyň a jídelna Vám určitě za kvalitní nábytek poděkují.

Dřevěný nábytek z kolekce SWEET HOME obohatil jídelnu našich milých klientů z Vyšní Lhoty u Frýdku, kterým jsme dovezli lavici SWEET HOME D25 a židle SWEET HOME D25. Děkujeme za krásné fotografie :-).

 

Jídelní lavice SWEET HOME je účelná součást jídelny i kuchyně, neboť poskytne sezení mnohem většímu počtu lidi, než kdyby byl tento prostor opatřen jen židlemi. Přednosti této lavice je její úložný prostor, díky kterému získáte potřebné prostory k uložení věcí, které se Vám nevlezly do kuchyňské linky a nevíte kam s nimi.

 

 

Celá kolekce SWEET HOME je zhotovena z masivního borovicového dřeva a ošetřena přírodním voskem v barevné kombinaci bílá-ořech tak, jak si to přáli naši klienti. Nemusí však zůstat jen u vosku. Je možno objednat tuto lavici i židle s následným nalakováním sedací části. Rovněž lze tento nábytek objednat v celobílém provedení.

Jídelní lavice SWEET HOME lze samozřejmě vyrobit i jako rohovou lavici.