Selská lavice a selská židle SWEET HOME

Nábytek z masivu je zkrátka pořád moderní. Jeho atraktivita nikdy neomrzí, a nemluvě o tom, že nábytek z masivního dřeva vydrží mnohem déle, než jiný nábytek z méně kvalitního materiálu. Dřevěný nábytek se skvěle hodí do ložnice, dětského pokojeobývacího pokoje, pracovnypředsíně a samozřejmě i do kuchyně a jídelny.

A právě dřevěným nábytkem z kolekce SWEET HOME si zařídili jídelnu naši milí klienti z Vyšní Lhoty u Frýdku, kterým jsme dopravili lavici SWEET HOME D25 a židle SWEET HOME D25.

 

Jídelní lavice SWEET HOME je praktická součást jídelny, neboť poskytne sezení mnohem většímu počtu lidi, než kdyby byl tento prostor opatřen jen židlemi. Přednosti této lavice je její úložný prostor, díky kterému získáte potřebné prostory k uložení věcí, které se Vám nevlezly do kuchyňské linky a nevíte kam s nimi.

   

Celá kolekce SWEET HOME je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena přírodním voskem v barevné kombinaci bílá-ořech tak, jak si to přáli naši klienti. Nemusí však zůstat jen u vosku. Je možno objednat tuto lavici i židle s následným nalakováním sedací části. Rovněž lze tento nábytek objednat v celobílém provedení.