Rustikální psací stůl SWEET HOME Potěhy u Čáslavi

Masivní psací stoly jsou velmi vyhledávané pro svou stabilitu, dlouhou živostnost a snadnou údržbu. A snad právě tato kritéria zvítězila při výběru opravdu kvalitního psacího stolu u našeho klienta z půvabné vesničky Potěhy u Čáslavi, ke kterému jsme dovezli rustikální psací stůl SWEET HOME.

Tento masivní pracovní či psací stůl je vyroben z  borovicového dřeva a ošetřen přírodním voskem. Vrchní deska pracovního stolu je na přání klienta ošetřena také pouze voskem, lze však na žádost vrchní desku i nalakovat. Barevnou variantu psacího si také můžete zvolit sami. Lze ho vyrobit v hnědo-bílé barevné kombinaci, anebo jen v bílém vosku. Náš klient zvolil hnědo-bílou barevnou variantu a doplnil ho koženým křeslem. Celá kombinace působí velmi luxusním dojmem.

 

Za zmínku také stojí retro úchyty psacího stolu, které jsou účelově zrezivělé – zkorodované, a ozdobné frézování, které poskytuje nábytku celé kolekci Sweet Home nezaměnitelný půvab a jedinečnost venkova.

Kolekce SWEET HOME nabízí také mnoho dalšího nábytku do Vašeho interiéru. Je to nábytek, který svou romantickou duši opravdu nezapře. Skvěle zapadne do jakéhokoliv prostoru Vašich domovu a dokáže se podřídit každému Vašemu snu o moderním bydlení ve venkovském stylu.