Bílý romantický psací stůl SWEET HOME Potěhy u Čáslavi

Psací stoly z masivního dřeva jsou velmi vyhledávané a oblíbené pro své vynikající vlastnosti, jako jsou stabilita, dlouhá živostnost a pro svou takřka bezúdržbovou stránku. Snad právě tato měřítka vyhrála u našeho klienta z líbezné vísky Potěhy u Čáslavi, když se rozhodoval o koupi opravdu kvalitně zpracovaného psacího stolu. Je nám ctí, že si vybral právě tento masivní psací stůl SWEET HOME v bílo-hnědé barevné kombinaci, který bude dozajista skvělým společníkem po dlouhá léta.

Tento dřevěný PC stůl, pracovní či psací stůl je vyroben z  borovicového masivního dřeva a ošetřen pouze přírodním voskem. Vrchní deska pracovního stolu je na přání klienta ošetřena také pouze voskem, lze však na žádost vrchní desku i nalakovat. Barevnou variantu psacího si také můžete zvolit sami. Lze ho vyrobit v hnědo-bílé barevné kombinaci, anebo jen v bílém vosku. Náš klient zvolil hnědo-bílou barevnou variantu a doplnil ho koženým křeslem. Celá kombinace působí velmi luxusním dojmem.

 

Bez povšimnutí také nezůstávají kovové retro úchyty psacího stolu, které jsou účelově zrezivělé – zkorodované, a okrasné frézování, které dělá z nábytku z kolekce SWEET HOME nábytek s romantickou duší, který skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru Vašich domovu a dokáže se podřídit každému Vašemu snění o moderním bydlení ve venkovském stylu Provence.

Kolekce SWEET HOME nabízí také mnoho dalších opravdu elegantních kusů nábytku do jakéhokoliv interiéru Vašich domovů. Do pracovny doporučujeme také knihovny SWEET HOMEvitríny SWEET HOME a židle SWEET HOME, která by takédokonale ladila s tímto pracovní stolem.