Jídelna po anglicku Uherské Hradiště

Srdcem domova je určitě kuchyně a její neméně významnou sestrou je bezesporu jídelna. Neboť kde jinde se sejde celá rodina, než u jídelního stolu nad dobrým jídlem a pitím. A když je navíc jídelna krásně zařízená, budou se všichni členové domácnosti cítit příjemně a uvolněně. A právě krásný a kvalitní nábytek k jejímu zútulnění přispěje nemalou měrou.

Čarokrásné a velmi jemné jídelní prostory dokázali vykouzlit naši klienti z Uherského Hradiště, kteří vsadili na svou romantickou duši a zavdali příčinu ke zrodu jídelny v anglickém stylu, ke které nemůžeme jinak, než zatleskat. Nábytek, interiérová výmalba i doplňky spolu dokonale ladí. Vše v dokonalé harmonii, v jednom tonu tak, jako by právě náš nábytek z kolekce SWEET HOME byl pro tyto interiéry vytvořen. A nezůstává jen u krásného vzhledu, neboť nábytek SWEET HOME se mimo jiné prezentuje také kvalitním zpracováním.

      

Jedná se o nábytek, který je vyroben z masivního borovicového dřeva. A díky tomu, že je tento nábytek ošetřen přírodním voskem, není struktura přirozené podoby dřeva překryta tak, jak to bývá třeba u barev. Interiéru jídelny vévodí komoda SWEET HOME COM17, rustikální stolek SWEET HOME, masivní jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOME D25, kredenc SWEET HOME D14, knihovna SWEET HOME D11, praktická komoda na víno SWEET HOME a barové židličky SWEET HOME. Jen opravdu velmi povedený barový pult si klienti nechali zhotovit u místního stolaře, my jsme dopomohli tím, že jsme zaslali barvy, aby celý koncept jídelny dokonale ladil.

   

Tak ať se Vám krásně bydlí. Děkujeme :-).