Zasněžené srdce domova.

Led, sníh a mráz. Tak těmito vlastnostmi dokážeme popsat v těchto dnech zimní kolorit bílé královny se světoznámým jménem ZIMA. Ale ať chceme nebo ne, má tato, někdy však i nemilosrdná dáma, svou okouzlující a romantickou tvář. Stačí se zahledět na sněhové čepice hor, na zasněžené stráně či lesy, které obvykle hýřící mnoha barvami, dostávají nyní společnou měkkou přikrývku bílé barvy.

Bílá barva je symbolem čistoty, něhy a jemnosti. Milovníci této barvy jsou prozíraví, vyrovnaní, diskrétní a prý i velmi moudří. A jsme se téměř jistí, že těmito vlastnosti musejí oplývat i naši milí klienti, kteří si do své jídelny,  srdce domova pořídili masivní nábytek z kolekce SWEET HOME.

Krásnou romantickou podobu se zasněženým nábytkem vetkali svým jídelním prostorám naši drazí klienti ze Svatav u Brna, ke kterým jsme měli tu čest dovézt masivní jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOME D25 a jídelní lavici SWEET HOME z borovicového masivního dřeva. Tento jídelní stůl má rovné nohy, ale může mít i nohy ozdobně vyřezávané tak, jak je vidno na fotografii od jiných klientů.

   

Nábytek z kolekce SWEET HOME se dokáže adaptovat na jakékoliv potřeby interiéru, tudíž je nábytek z kolekce SWEET HOME k mání i v barevném souzvuku bílá- přírodní (od klientů z Uherského Hradiště), anebo bílá-ořech (od klientů z obce Železná Ruda), kterým k této jídelní sestavě přibyl ještě masivní taburet SWEET HOME.

  

 

 

  

 

Nábytek z této velmi oblíbené kolekce je vyroben z masivní borovice. O ošetření je postaráno díky přírodnímu vosku, který má tu schopnost, že nepřekrývá přirozenou strukturu dřeva, ale dá ji vyniknout. Tudíž každý kus z tohoto ušlechtilého nábytku je díky jedinečné struktuře dřeva originálem.

A vy se nemusíte bát, že bude studený, a že Vám v rukou roztaje tak, jako první sněhová vločky na dlani. Vždyť dřevěný nábytek je na dotek příjemně teplý a co víc, je i velmi stabilní.

Ze zasněženého brlohu krásný den přeje.

Váš Nábytek v kostce.