Židle BELLUNO Elegante 10 z masivu bílá-dub

Rustikální židle BELLUNO Elegante  je stylová židle z masivního dřeva, která je vhodná do Vaší jídelny nebo kuchyně. Interiéry obohatí, oslní a dodá jim ten správný design.

Nábytek kolekce BELLUNO Elegante je vyroben ze dřeva finské borovice, která představuje ekologické dřevo a je tou nejlepší volbou pro všechny, kteří mají rádi provensálský nábytek.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATKT10/D/BD
2 970 Kč
Kategorie: Kolekce BELLUNO Elegante
Kód produktu: KATKT10/D/BD
Výška: 96 cm
Šířka: 43 cm
Délka: 44 cm
Materiál: finská borovice
Dodací lhůta: KAT 3-4 týdnů
10 bd
Akce
ZDARMAZDARMA

Židle BELLUNO Elegante 10 z masivu.

Rustikální jídelní židle BELLUNO Elegante z masivu je vyrobena z masivní finské borovice. Teplá bílá barva, která pokrývá povrch nábytku, krásně vyplní interiéry v provensálském stylu, ale i interiéry ve skandinávském stylu. Finská borovice vyniká svojí odolností a nádhernou dřevitou strukturou, kterou můžeme cítit, při každém doteku.

Borovicová židle BELLUNO Elegante je vhodnou volbou pro minimalisty, kteří milují klasický nábytek. Dřevěné židle se vyznačují pevnou a stabilní konstrukcí. Díky nejvyšší kvalitě zpracování a mimořádně odolnému materiálu jsou prvky židle Belluno Elegante pevně spojeny. Tím se zabrání kývání a viklání židle nebo klouzání jednotlivých prvků, např. nábytkových nohou. Vysoká, mírně nakloněná, pohodlná zádová opěrka poskytuje výbornou oporu pro záda a krk, což je velmi důležité – části páteře jsou náchylné k bolesti a ztuhlosti. Stabilní sedátko židle je velké, aby umožnilo pohodlné sezení lidem všech tvarů a velikostí. Je také ve správně zvolené výšce, aby byl zajištěn komfort pro každého uživatele. Díky tomu si můžete být jisti, že se bude pohodlně sedět nejen vám a členům vaší domácnosti, ale i hostům na návštěvě. Přírodní dřevo, ze kterého je židle vyrobena, dodává neopakovatelnou atmosféru interiéru.

Bílá jídelní židle reprezentuje provensálský styl, který se projevuje v detailech jako je ozdobné vyřezávání opěrátkaKolekce BELLUNO Elegante nabízí i další barevné možnosti a provedení židle. Židle je vhodná do Vaší jídelny nebo kuchyně a hodí se skvěle k jídelnímu stolu z kolekce BELLUNO Elegante.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: