Televizní stolek MANDALA I z masivu

Televizní stolek MANDALA je stylový moderní stolek z masivního dřeva, který je vhodný do Vašeho obývacího pokoje nebo pracovny. Interiéry obohatí, oslní a dodá jim ten správný design.

Televizní stolek MANDALA je vyroben z masivního dubového dřeva, což představuje odolný a ekologický materiál. Tento kvalitně vyrobený nábytek je skvělou volbou do každé domácnosti!

3 - 6 týdnů
Kód: GKWZ-0315031/D
21 600 Kč
Kategorie: Kolekce MANDALA
Kód produktu: WZ-0315-1033150311
Výška: 62 cm
Šířka: 130 cm
Délka: 46 cm
Materiál: dubový masiv
Dodací lhůta: 6-8 týdnů

Televizní stolek MANDALA I z masivu

Televizní stolek MANDALA je stylový stolek, vhodný do Vašeho obývacího pokoje nebo pracovny. Televizní stolek je vyroben z masivního dubového dřeva s kovovými úchyty. Výběr tohoto materiálu zajišťuje, že se jedná o produkt špičkové kvality a nábytek má jedinečný vzhled díky svému provedení z masivního dřeva. Povrch nábytku je ošetřen čirým olejem.

Televizní stolek MANDALA z masivu je minimalistický stolek, který poskytne bezpečný úkryt pro vaše dekorační předměty, suvenýry, knížky nebo časopisy. Stolek MANDALA je nadčasový a velmi elegantní a díky skříňce s poličkami, které jsou zakryté dřevem, nabízí dostatek úložného prostoru. Vzhled dřevěného nábytku dodává interiéru neopakovatelnou atmosféru.

Kolekce MANDALA je určena všem, kteří mají rádi nadčasový nábytek s originálním designem. Tomuto stylovému nábytku dodávají na elegantním vzhledu detailní řezy kmene stromu s letokruhy. Dřevo je přírodní a ekologický materiál, který do místnosti vnáší teplo a charakter. Přírodní materiál, ze kterého je nábytek vyroben, navíc zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: