Rustikální jídelní stůl Sweet Home Ludvík MES2 80x80

Rustikální stůl Ludvík 80x80 je romantický masivní vintage stůl v nostalgické podobě dob minulých. Stůl z masivu Ludvík je vyroben z borovicového masívu.

Jídelní stůl Ludvík je součástí kolekce Sweet Home. Tento nábytek zaujme svým nádherným vzhledem a dokonalým zpracováním. Nábytek Sweet Home si rovněž zamiluji všichni, kteří si oblíbili styl provence .

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů Zvolte variantu
Kód: DPWMES2/NL80/B DPWMES2/NL80/BBZV DPWMES2/NL80/BHV DPWMES2/NL80/BORV DPWMES2/NL80/BKV DPWMES2/NL80/BTDV DPWMES2/NL80/BDKV DPWMES2/NL80/BBZL DPWMES2/NL80/BHL DPWMES2/NL80/BORL DPWMES2/NL80/BKL DPWMES2/NL80/BTDL DPWMES2/NL80/BDKL Zvolte variantu
7 850 Kč
Kategorie: Kolekce SWEET HOME
Kód produktu: DPWMES280/BH
Výška: 76 cm
Hloubka: 80 cm
Šířka: 80 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v demontu
Rustikální stůl Sweet Home Ludvík MES2 80x80 (Barevné provedení Bílá - ořech lak)
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Vintage stůl SWEET HOME - Ludvík MES02

Rustikální stůl SWEET HOME stůl SWEET HOME je vyroben z borovicového masivního dřeva (tloušťka nohou je 8cm, deska stolu 4cm) a horní hnědá deska může být ošetřena voskem anebo lakem (viz.vzorník). Pro snazší údržbu doporučujeme objednat nábytek s vrchní hnědou deskou v lakované verzi.

Rustikální stůl SWEET HOME nabízíme i s vyřezávanými nohami.  Vhodné židle k tomuto stolu jsou rustikální  židle Sweet Home.

Rustikální jídelní stůl SWEET HOME je vhodný jako jídelní stůl do jídelny, restaurace či hospody.

Rustikální jídelní stůl SWEET HOME z kolekce SWEET HOME osloví ty, kteří mají rádi venkovský styl bydlení. Romantický nábytek v kombinaci bílé a hnědé barvy dává nezapomenutelnou atmosféru starých časů a rovněž nádech francouzského venkova Provence.  Rustikální design nábytku podtrhují klasické linie a stylové kování.

Kolekce SWEET HOME je vyrobena z borovicového masívu a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Nábytek SWEET HOME je celý vyroben z  100% masivního dřeva - pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří dřevěná dýha. Retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod jsou účelově zrezivělé - zkorodované, což dává nábytku SWEET HOME nezaměnitelný půvab a jedinečnost.  

Obdobou kolekce SWEET HOME  je voskovaný nábytek z rustikální kolekce MEXICANA, který potěší všechny milovníky španělského venkova.

 

V rámci objednávky lze objednat i vosk navíc - 400 Kč.

Atypické rozměry po dohodě min. + 20% ceny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: